Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vim, že je to fantasy ale nějak mi uniká význam nošení okovanejch mamutích klů na zádech *1* ..holt Warcraft no *15*
  • Tak jsi nam ukazal ze umis klikat na tlacitka v pocitacovy hre a ze si myslis ze jsi king a nejvetsi borec na svete. Co dal tam mas za traparnu?
  • Thralle: tak si udelej to tvoje FOTM combo a pak mi ukaž kolik ste dali rat.. btw hraju na offi a mam 5x 2.2-2.3 (zadny freecko) a nebyli to ani op comba. Species : 5ky neber, de o 3ky zbytek je jen for fun a na cap.. btw kolik ze ste v tech 5kach dali rat? Facepalm ty máš kolik ? a myslis ze areny sou o behani kolem sloupu ? :D btw mackani 40 tlacitek je jen zaklad.. kterej do dneska lidi neumi.
  • Dík za tip.
  • A proc to pises do diskuze k wowku? Ja jdu do tehle diskuze abych si precetl, co si ostatni mysli o chystanym datadisku a zmenach. Misto toho tu drtiva vetsina breci proc se pise jen o wowku a ne o jejich milovane hre XY. To piste do diskuze http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/ jestli mate tip na nejakou zajimavou hru, o ktere si myslite, ze by se melo psat. V kazde diskuzi o wowku je tak 3/4 prispevku uplne o necem jinym ...
  • Pochybuju, že to bude někdo recenzovat. Pochybuju, že o té hře redakce vůbec ví.
  • Nauč se číst. Tvoje odpověď je irelevantní. Mně nevadí, že se informuje o WoWku - to je v pořádku a dělají si to sami fanoušci. Mně vadí, že se tu o ArcheAge ani nezmínili. To je chyba.
  • Opakujes se, zkus vymyslet uz i neco jinyho mozecku.
  • ne nemusis, a ne nemusim. Nejsem vymastenej korejec v proskleny boude s vakuem uvnitr a nedelam 1000 kliku za sekundu. Nehrotim to tam, kde to neni potreba. A arenky? Prosimte. Vymastenym ratingem se ted argumentuje o obtiznosti wow? To snad nemyslis vazne. Obihani sloupku dokola jak dementek, tygr sekajici me svoji packou zezadu, za coz bych onomu cloveku vzal hlavu a prorval ji monitorem, a ohaneni se 40ti tlacitky ktere ooo je tak tezke pouzivat :D Tomu se nauci i opice.
  • Zajímavé, že i dítě trpí stařeckou demencí
  • kamo, palubni desku v aute taky umi ovladat kdejakej casual kterej jinak sedi na gauci, huli jedno cigaro za druhym a prepina programy
  • Co si treba zjistit z jakyho duvodu se tu clanky o wowku objevuji?

    http://games.tiscali.cz/tema/games-cz-spousti-games-fanatics-a-predstavuje-wowfan-cz-55888
  • species
    Raidoval jsem ve vanille a areny jsem chodil v TBC.

    Prislo mi rozhodne jednodussi v tech peti vygrearovanych lidech rozsekat kohokoli (ona se ta taktika taky moc nemeni, CC dps, zerg healera, cus), nez ve 40ti lidech naprogressovat horsemeny.
  • A na pvp je nejnarocnejsi sledovat ktery combo je FOTM a hrat to porad dokola.
    Trololol. Typicky arena kid. Nejlepe na freecku, ti jsou nejlepsi. *15*
  • Species- to snad nemyslíš vážně ne :D pve a pvp nemůžeš vůbec srovnávat.. pvp je a bylo na velkym ratingu vždycky težší než pve.. byl sem taky pve hráč už od vanily.. uznávam že dřív to pve bylo odost težší ale když hrajes arénky na 2.2+ tak je to eště jinej lvl..v pve používaš pár spellu do stálý rotace která se nemění, v pvp používáš skoro všechno co máš a eště podle situace.. musíš sledovat kde kdo stojí, kde stojíš ty, co kdo cástí atd.. u pve je ta taktika pořád stejná.. stačí progressovat bosse parkrát dokola a pak se tu taktiku naučí každej a sundá se to.. náročnost pvp pořád určujou hráči..
  • JN třeba digimonský dark souls že
  • Nepruď tady a běž si hrát ty tvoje konzoloidní arkádovité šmečka.
  • Ty jsi hustý, celý den vymýšlíš cool koment a nakonec všem ukážeš....no nic nechci ban
  • S tebou ano. Bez tebe 20...
  • Skoda, ze s tim netbookovym cpu by to ta konzole ani nerozjela, ale za pokus to stalo, zavisti zeleny konzolisto. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit