Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabutops

    vzdyt jo, nebylo to jenom slusny, to je slaby slovo, bylo to top, eno nuno epes rades...

  • bodmrazu

    Jo single byl dobrej, ale pouze tak na 7 hodin. Tak bych to kvuli singlu kupoval pouze ve sleve. Nebo mesicni predplatne EA Access.

  • proc nesouhlasit ? rekl jsem ze to je slusny 

  • Pokud je na výběr, tak dávám přednost GoGu, pak Steam, pak dlouho dlouho nic a pak možná Uplay/Origin. Nicméně mi přijde na hlavu kupovat na Steamu hru, která ale následně vyžaduje nainstalovaného a spuštěného dalšího klienta a v případě problémů jednoho z nich si nezahraju? Je rozdíl mít na výběr EGS, Steam a GoG - tam to má smysl. Ale mít Origin nebo Origin+Steam; případně Uplay nebo Uplay+Steam/EGS tam to smysl nemá, krom toho že si dobrovolně kupuju další vrstvu DRM navíc.

    Na Steamu je toto tj no-buy: DRM třetích stran: EA on-line activation and Origin client software installation and background use required.

  • Kabutops

    dovolim si nesouhlasit se stratto a reknu, ze takhle dobry pribeh u strilecky jsem nevidel, budes brecet na konci a chtit jeste, jeste vic...

  • LadaVanBar

    Diky

  • jo je to slusny celkem asi tak na 7 hodin hrani skoda ze uz asi nebude pokracovani 

  • LadaVanBar

    Poradi nekdo kdo to hral, jestli to to ma slusnou pribehovou kampan? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit