zavřít
...

Přidaný singleplayer je pouze první z velkých novinek českého survivalu Novus Inceptio

Od představení českého titulu Novus Inceptio hra nabírá mezi fanoušky onlinovek víc a víc příznivců. Odezva byla pozitiní nejen u nich, ale i napříč médii a na to konto Martin Mastný v novém oznámení komunitě okolo hry děkuje, ohlíží se za dosavadními úspěchy a slibuje na hře pilně pracovat i v budoucnu....
 • Zetko (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Proč kupovat tohle, když je tu roky prověřený Wurm??? Tam je toho mnohem více, co lze dělat - třeba podívat se na horu, říct si "hm, tahle hora se mi tu nelíbí" a celou jí pak vykopat pryč. Tohle má jen trochu lepší grafiku, což když si člověk zvykne na Wurm grafiku, tak je to nakonec jedno - Minecraft taky nevypadá zrovna jako Crysis a lidem je to docela jedno.
  11.3.2016

  reagovat

 • P. King (inkognito)
  13 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Martine, musím dát opravdu palec nahoru. Hru jsem koupil hned co vyšla. Něco málo jsem vybudoval. Baví mě ty změny které se dějí díky updatům a líbí se mi, že řešíš problémy a vychytávky s komunitou díky Steam diskuze.

  Ale prosímtě, popřemýšlej o tom, jak by v Unity šlo udělat to, aby byla možná úprava terénu. Snad se všema co jsem se bavil z mých přátel na Steamu a hrají to tak si přejí to samé. Prostě tohle je už v dnešních survival běžná věc a hráč si na to zvykl. Pak se objeví další taková pecka od McMagic Productions a ono to tam není :(
  10.3.2016

  reagovat

  • duka (inkognito)
   0 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Pocti si neco o unity a teraformaci, pak mozna pochopis proc to v tolika hrach na stejnem enginu neni :]
   11.3.2016

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.117.28.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.