zavřít
...

Přidaný singleplayer je pouze první z velkých novinek českého survivalu Novus Inceptio

Od představení českého titulu Novus Inceptio hra nabírá mezi fanoušky onlinovek víc a víc příznivců. Odezva byla pozitiní nejen u nich, ale i napříč médii a na to konto Martin Mastný v novém oznámení komunitě okolo hry děkuje, ohlíží se za dosavadními úspěchy a slibuje na hře pilně pracovat i v budoucnu....
  • Zetko (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Proč kupovat tohle, když je tu roky prověřený Wurm??? Tam je toho mnohem více, co lze dělat - třeba podívat se na horu, říct si "hm, tahle hora se mi tu nelíbí" a celou jí pak vykopat pryč. Tohle má jen trochu lepší grafiku, což když si člověk zvykne na Wurm grafiku, tak je to nakonec jedno - Minecraft taky nevypadá zrovna jako Crysis a lidem je to docela jedno.
    11.3.2016

reagovat

• P. King (inkognito)
    13 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Martine, musím dát opravdu palec nahoru. Hru jsem koupil hned co vyšla. Něco málo jsem vybudoval. Baví mě ty změny které se dějí díky updatům a líbí se mi, že řešíš problémy a vychytávky s komunitou díky Steam diskuze.

Ale prosímtě, popřemýšlej o tom, jak by v Unity šlo udělat to, aby byla možná úprava terénu. Snad se všema co jsem se bavil z mých přátel na Steamu a hrají to tak si přejí to samé. Prostě tohle je už v dnešních survival běžná věc a hráč si na to zvykl. Pak se objeví další taková pecka od McMagic Productions a ono to tam není :(
    10.3.2016

reagovat

• duka (inkognito)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Pocti si neco o unity a teraformaci, pak mozna pochopis proc to v tolika hrach na stejnem enginu neni :]
      11.3.2016

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.45.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.