Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bych si raději zahrál pexeso. Hrát věčně v době kamenné...nuda.
  • Nevíte někdo zda existuje patch nebo nějaké nastavení které by zamezilo v AoE JEDNIČCE postup do dalších dob? Chtěl bych např. hrát pouze v té první nebo max. druhé době tak, abych já ani ostatní hráči (PC, ne multiplayer) nemohli postoupit do další doby. Tuším že v AoE2 to šlo nastavit ale v jedničce jsem to nikde nenašel..
  • nuuuuuuuuuuuuda
  • Podporuje hra 4K rozliseni a bezi alespon v 60 FPS ? Potrebuju to vedet pred koupi, jinak je to pro mne nehratelne.
    • na PC by to v 60 fps mělo běžet, u nextgen konzolí si nejsem jistý, zdali to utáhnou
  • SirArag
    Radši dostanu datadisk pro AoE 2, než zprasený pokus o další díl.

    Mně se tenhle přístup vcelku líbí.
  • The African Kingdoms přenese hru titulní kontinent *1*
  • Shoda přísudku s podmětem, vyjmenovaná slova, píšete jako prasata děti *12*
    • Nicméně ten obsah co předkládáš ke čtení ty opravdu stojí za to... jak od ho*ada
  • Kr.Pa
    Proč vytvořit něco nového, když můžou upravovat 15 let starou hru a stale na tom rizovat prachy! Za malo muziky moc penez. Udelali to sikovne ti kravataci!
    • "rizovat" ? To ma neco spolecneho s rizotem?
  • vypadá to pěkně, hra má pořád svoje kouzlo...
  • Tak nevím ale mám pocit, že krokodýli, lvi i zebry tam už dávno byli nebo si to pletu s AoE 1?
    • Lvi byli v jedničce, ve dvojce ne. Zebry byly určitě v AoM, v AoE2 si nevybavuju... ale možný to je. V každým případě krokodýli bezpečně nebyli v žádném AoE, ty (zatím) jsou jen v AoM.
      • Aligároři byli v AoE 1
        • Tak to mě fakt chvilku donutilo vzpomínat, ale máš pravdu. V jedničce jo. *1*
          • http://ageofempires.wikia.com/wiki/Alligator *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit