Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevim nevim
  • oktavius66
    Konečně je to tady. Na tuto free-to-play hru jsem čekal dlouho. Pro mě zatím nejelpší free hra která mě až moc dojala svou krásnou grafikou a určitě dojme i hratelností. Lidí na co čekáte. Podávejte přihlášky do BETY *3*
  • XorxoxTalarius
    Ze zacatku jsem si rikal, ze by to mohlo byt vsazeny lehce do budoucnosti a jak na nevykoukl ten mech, tak mne uplne zahralo u srdce. Ted jenom doufat ze se jim povede vypracovat nejaky kvalitni skill tree a vylepseni pro danou tridu a budou vsichni spokojeni.
  • hmm, tak predsa bf 2143? :)
    no idem sa regnut
  • War...war never changes *1* .
    Vypada to zajimave.
    • conflig
      or..yes... NO...yes? *1*
  • TheStadji619
    To se mi Líbí.
  • S tema Free 2 play FPSkama se uplne roztrhl pytel :D Warface, Tribes: Ascend, Blacklight: Retribution, PlanetSide 2 nebo i ten Ghost Recon Online.. tohle bude zajimavy rok pro PC ;)
  • jestli to bude mít free to play model jako u tribes ascend, blacklight retribution nebo lolka, tak to bude určitě super, jen se trochu bojím té korejské crytek pobočky aby to nebylo moc asijské
  • Cypri
    Dočetl jsem se jen o PvE, takže PvP jako např. v BF tam nebudou?? Neví se?
  • logika tam davat chinooka pro 44 lidi kdyz na tech 5 by stacil little bird *11*
    • třeba to je ten chinook co zabil Bin Ladina.Tedy se stealth technologií *4*
      • logika *1*
        Příště hledej v jiném žánru ok?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit