Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=gZEdDMQZaCU
  • nyrthos
    Tohle zní jako zajímavá akce, asi taky vyrazíme :)
  • blizzcon biocon demencecon co na to rict:}
  • Veskoslav
    No přečtu si článek, jaké to tam bylo. Přece jenom jet skoro přes celou republiku....Ale nechápu ty, co si stěžují, že to mají daleko a bydlí v Ústí. To je to samé, jako bych si stěžoval, že je to v Olomouci a to bydlím v Ostravě.
    • Taky ostravák? Tak si uděláme vlastní Con. A na poprvé si ho dáme někde v hospodě - chce to nekuřáckou a s promítačkou. Takže někdo zajistěte hospodu (třeba na 18.2.) a já zajistím program (bude de-facto stejný, jako dělávám v Praze či Chotěboři na FF, tudíž dosti podobný programu na BioConu). Kontak na je tradiční antispam schárnka - da2preklad@centrum.cz
  • Mám sto chutí tam přijít v tričku STOP ORIGIN. Zdalipak by mě tam pustili...
    • sleepless
      Pokud bys to rozvedl do celeho kostymu (nejaky tematicky katata a tak), tak nejenom, ze te pusti, ale jeste neco dostanes..asi :)
      • Tak to by opravdu bylo lákavé. Škoda, že můj výtvarný um ustrnul kdesi ve školce a vlastně nevím, jestli v tu dobu vůbec budu v ČR. Jsem to ale mrcha.
      • MrSanta
        Pěkný by byl třeba poukaz na několik her na Originu *15*
    • Pustili. Ale nebudou to počítat jako kostým :D
    • jdu do toho s tebou...
  • KokyMetalGear
    ježiš zase do Práglu...nechcece někdo založit Ústeckou buňku od Bioware? :D
    • CRYPT
      Ja jsem pro Olomouckou :-)
    • Amylee.Anderson
      Tak to už jsme dva, už je větší šance *15*
  • jindra.veliky
    asi se prevliknu jako Anakyn a pujdu tam *4* mam i starsi svetelnej mec z Kacera Donalda *3*
    • Amylee.Anderson
      http://fc08.deviantart.net/fs46/f/2009/151/6/2/Anakin_costume_in_action_by_andycandy.jpg
    • hm jestli tam budeš ty tak mile rád přijedu z druhé strany republiky abych ti "mínusko" mohl dát i osobně :-)
      • jindra.veliky
        stejne byste me nepoznali *5*
        • Divotvurce
          Vždyť tam budeš za Anakina, to tě poznají hned :)
  • Tak tam se rozhodne neuvidime ale jestli se strhne bitka tak mi to prosim nekdo natocte :D
  • DarkHawk
    Kdyby to bylo v Ostravě, tak bych se zastavil. Na Prahu se*u to je daleko. *2*
    • Viz výše - sežeňte nekuřáckou hospodu (nebo přednáškovou místnost - jídlo dodá Chachar) a já dodám program.
    • sleepless
      No, zrovna minuly tam lidi z ruznych koutu Moravy nebylo vubec malo, i kdyz to je krapet z ruky :)
  • Páni, docela bych zašel, ale mám trochu strach z lidí co tam potkám..abych tam nebyl jak uplně máslo s holohlavou hlavou a neutloukli mě ovladačema od Xboxu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit