Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    tak docela sranda, jak ME3 tak Battlefield 3. na dojmy jeste brzo, ale ok. co ale neni ok je, ze si prinesu domu 1600 bioware bodu a pridam si je na ucet. a pak mi zacne vrit krev, kdyz se podivam na stranku s mass effect 2 dlc....

    Genesis
    Note: Genesis is not compatible with Polish, Czech or Hungarian versions of Mass Effect 2.
    Arrival
    Bohužel nebudeme vydávat Arrival v tomto regionu . Omlouváme se za způsobené potíže.
    Shadow Broker
    Bohužel nebudeme vydávat Lair of the Shadow Broker v tomto regionu . Omlouváme se za způsobené potíže.

    bez komentare...strasne rad bych vedel, co ceska EA k tomu rika. (to samozrejme neznamena, ze body nejsou fajn)
    • Pan_Klobouk
      EA Czech nad tim (predpokladam) jen krci ramenama a pritrouble se usmivaji. Oni prece nikdy za nic nemuzou, respektive nemaji sanci cokoliv ovlivnit. Oni jsou jen aby byli, ne aby cokoliv delali, resili a zarizovali.
  • Můj kocour mě chce zabít. Pomozte!
  • Amylee.Anderson
    Jé jděte s Prahou do prčic :D
    • Ano, nejlépe by bylo, pokud by se tato akce udělala v obci o počtu obyvatel 300, aby bylo vše ''vyvážené'', nejlépe pak v co největší vzdálenosti od Prahy. A proč nejít ještě dál, proč se to koná v Čechách, když máme naše krajany v zahraničí, pak by bylo na místě to uspořádat tam *1*
      • Jazz
        Bylo no, skurvená Praha. *4*
        • Zadrž dech a překonej obrovskej mindrák od rodičů.. Tři dva jedna teď. Uvidíme se na konferenci:).. Kdyžtak přivez plata vajíček jestli máte, zaplatíme.
  • morik
    Ano, pokud na tuto výstavu přijdu, první co udělám, je to, ža za vámi zajdu.
  • Tomu sa hovori investicia do fanusikov *1*
  • Už se těšim, jak si tam vyzkoušim ten Mass Effect 3 mulťák.
  • Milda8
    Mám otázku. Jak poznám že tam můžu přijít? Zaregistroval jsem na jejich stránkách a jelikož chtěli i email očekával bych, že pošlou zpět nějaké potvrzení jestli jo anebo ne. Je možný že stránky hned ukázaly potvrzení nebo něco podobnýho, ale to už jsem si domyslel pozdějc kdy už bylo pozdě. (Tohle je otázka i na redakci jestli neví co a jak).
    • taky bych se rad to dozvedel , diky za info
  • jindra.veliky
    skoda ze to neni nekde v lizkosti kde bydlim protoze takhle daleko me mama nepusti :-(
    • morik
      Tak řekni mamince že jsi dospělý člověk s vlastními názory a pocity a že nepotřebuješ její mateřskou péči a následně nasedni do jejího auta odjeď do Pragy. Takhle jsem to udělal já když jsem jel do Vladivostoku.
      • se svejma názorama by se Jindra v tom Vladivostoku cejtil jako doma:D
    • dilinja
      klidne muzes dorazit i s tatou *1*
      • jindra.veliky
        nn ten s nama nebydli a mama bude asi vpraci. jestli se zkusim zeptat babicky jestli by tam semnou nesla *1*
        • dilinja
          no vidis zkus to babicku ona se muze kochat na petrine a ty si zaparis v holesovicich
  • Ahoj,
    uvažuju, že se tam taky zastavim, ale moh by mi někdo říct, jakym způsobem bych dostal ty bioware body? Jako přes nějakej kód nebo tak?
  • to je řečí tady jednomu z toho pukne břicho smíchy:D fakt ty jo ale tohle už začíná být docela trapný nemyslíte?:)
    když někam VÁŽNĚ chci tak jedu... já si taky nestěžuju že advik je v Brně a já jsem pražák žijící v Praze a jedu tam.. hlavně v Brně mám dobré přátelé a rozhodně na brňáky nenadávám jak koukám někteří na nás..
    no není tohle silná lidská stupidita? -_-"
    mě by spíše zajímalo jestli někomu už přišel nějaký ten potvrzovací mail nebo jestli vůbec nějaký má přijít? oO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit