Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ptá se Brňák Pražáka: "A to víš, co se o vás říká v Brně?" "Nene" "No, že jste hajzlové, na který celá republika vydělává, berete nekřesťanský prachy za nic, jenom si užívá, pořád máte volno, nevít, co je práce... No prostě bez vás by nám bylo líp..." Pražák na to: "Hmmm, a to váš, co se v Praze říká o vás Brňácích?" "No to by mě teda zajímalo!" "Kamaráde, vůbec nic..." :)

    jinak jako Pražák samozřejmě na EA zajdu ;)
    • primitiv si vždycky najde nějakou kravinu, o který se může hádat:D
    • Kdyby to ta bylo, nevznikaj takový vtipy...
      • nevznikají náhodou právě proto? :) btw stačí navštívit zápas sparty/slavie a komety... :)
      • Jazz
        Přesně *15*
    • Black_Hand
      genialni :).
    • docela jsem se zasmal xDD
    • Jazz
      Not funny
      • kubakoumi
        but true
    • A co teprve České Budějovice. Tam by chtěl žít každý.... Kromě mě.
      • Black_Hand
        lol, nekdo ti za TODLE da minusko. ocividne nevzdelanec. asi by v zivote obcas potreboval mensi zaskok :).
        • smejki
          V tom má jistě prsty Bitnerka
  • DarkHawk
    Jediné co bych si chtěl z toho fakt zahrát a odzkoušet je Mass Effect 3 to bude hit. Sem fanda ME, ale asi kvůli tomu nepojedu až někam do Prahy. Celkem to těm bukum z Prahy zavidím.
  • A já jsem z malé p*dele někde u Hranic a protože vím, že tam nemám moc reálnou šanci dojet, tak je mi ta akce u p*dele. Tak neuvidím pár ptákovin("ptákovin") od EA. Bože lidi, buď tam na tu promo akci chcete a pak jste ochotní pár kilek za vlak obětovat, nebo zůstaňte seďet doma u kompu a nekritizujte. Já jel jednou taky na jeden sraz někdo na chatu do Českomoravské vrchoviny a to bylo mnohem náročnější na dopravu než někde do Prahy. Ale stálo mi to za to, tak proč bych se rozčiloval. *3*
    • víš jak, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod... :)
      • Ano, ja bych si jako zpusob musel najit pouze hodinovou vypoved, kdyz volno nedostanu. A zacit krast, kdyz nemam v tuto dobu navic nejakych patnact stovek, na ktere by me tento "vylet" minimalne prisel.
        Aneb pointa je, ze to neni zdaleka jen o tom jestli clovek chce. *3*
  • Hele a nebyli takový ty hmm jak se to jmenovalo... Invexy náhodou v Brně? :-)
    Já jsem tam taky z Prahy musel dojet... Nějak jsem si nestěžoval...
    • Nelze srovnavat veletrh, jakozto akci obrich rozmeru a k tomu vazanou smluvne, s takovou komorni akci soukrome firmy. Ja si pouze postezoval, ze se nemuzu zucastnit kvuli mistu kde to bude. A ironicky jsem napsal pravdu, ze promoteri u nas znaji prakticky jen Prahu. To ale neni moje vinna. *3*
      • Prave, komorni akce soukrome firmy, nevidim zadny duvod, proc by to meli poradat jinde nez v miste kde pracujou/bydleji.
  • Tleskam. Konecne se u nas nekdo snazi pristupovat k hracum v zapadnim stylu. Sice to je to je porad kapka v mori, ale vypada to na doboru cestu.
    Jedina skoda ze se akce kona prekvapive v Praze. Jinak bych se rad zucastnil...
    • Naplavenin z ruznych koutu CR (hlavne z vychodu) je v hlavnim meste prehnane moc, takze bych se nebal, ze tam bude malo moravaku
      • v Praze je to samej moravák.. Akorát když přejedou její hranice a jedou na víkend domů tak je to najednou nejhorší místo na světě. Je to ubohý:).. Pražákům je Brno u prdele, proč ne naopak:)? Se na tý velkovesnici celý dny nudíte?
        • Jazz
          Nebudu na to radši reagovat
    • MishKonn
      A kde bys jí chtěl mít, v Ostravě? *4*
      • Tak zrovna v Ostravě možná něco takového bude. Ale na detaily je ještě brzy. Jednoznačně tu něco chybí. brňáci to mají blízko do Bratislavy, mají i své akce, ale Ostrava je na tohle hodně chudá.
      • Brno. *3*
        • Ačkoliv i mě by do Brna něco (někdo) lákalo, tak
          1) vyjet s takovouhle akcí něco stojí
          2) EA czech sídli v Praze
          3) Brňáci mohli jet na Istrocon, když se jim to do Prahy nehodí.
          • 1) Cestovni naklady prakticky vyrusi levnej najem obdboneho klubu co v Praze, za tim si stojim.
            2) A to znamena ze to musi delat jen v tom samem meste?
            3) Jeto do Bratislavy nebo do Prahy uz extra rozdil neni. Naopak se da rict ze v Brne by byl zlaty stred. *3*
            • 1) Vim kolik stoji pronajem podobneho klubu v Brne. Prazskou prirazku si taky dokazu vydedukovat.
              2) Proc by se zamestnanci stehovali na par dni?
              3) Kolega me odkazal na akci do Bratislavy, proto sem ji bral v potaz.
            • 1) Ty snad víš za kolik je pronájem SaSaZu?
              2) Přece se zaměstnanci nebudou na pár dní stěhovat někam do p..ele.
              3) V Brně by byl zlatý střed? Copak jsme Československo?
        • Jen mi tu miliardu argumentu jmenuj. Poctem lidi se neohanej, konat se to v Brne, ma to pul hodiny cesty obyvatel Vysokova, Hodonina, Olomouce atd a milionu obci. Financni stranku se taky neohanej, cestovni naklady snizi najem obdobneho klubu. Nic jineho me nenapada. Takze predem diky za ty argumenty.
          • Pane, počtem lidí se ohánět může. Nejde totiž tolik o počet obyvatel, jako spíše o počet hráčů - potenciálních návštěvníků.
            ..nebo si PR oddělení EA uvědomilo, že jakékoliv spojování herní společnosti s falusem je nepřípustné.
          • MishKonn
            Tvoje argumenty jsou směšné. Obyvatel je v Praze přímo k dispozici milion. A okolo Prahy snad vesnice nejsou? Pro pána...A myslíš si, že pro takovou společnost jako je EA, hraje roli cena za nájem prostorů? Spíš tady půjde o prestiž celé akce, kterou Praha, jako - taková malá, bezvýznamná věc - HLAVNÍ MĚSTO, poskytuje.

            To je vše, co do této bezvýznamné a trapné debaty s Moravákem, který se hádá čistě z principu, přispěji.

            Navíc - když je zde jen jediná věc, kterou zbývá pronést, abys přestal hloupě štěkat, a tou je, že jsem taky Moravák. Akorát tedy bez idiocie nejapné a hloupé Moravské anti-Praha nenávisti, kterou snad nikdy nepochopím.
            • Grifus: "..do nikoho se nenavazim. Naopak ty reagujes jako typicky namysleny obyvatel Prahy.." No tak jenom timhle jsi urazil přes milion lidí co žijou v Praze. A zároveň jsi se projevil jako člověk s předsudkama a možná i nějakym tim komplexem (to ostatně děláš celou diskuzi). Do teď jsem se do toho už nechtěl montovat, ale musim říct, že neznám v Praze skoro nikoho, kdo by Vás Brňáky nějak nenáviděl. Vlastně jste tu každýmu celkem jedno a Brno nikoho nezajímá. Nuff said.
            • +1
            • Grifus: Lidi co maji v hlave vymleto jako ty zpusobujou vsechny problemy. Vetsine to je uplne jedno kde to bude, jenom ty se tady snazis prosazovat jina mista a shazovat ostatni. Pokud te opravdu zajima z jakyho duvodu to je v Praze, tak se neptaj nas, protoze tady to stejne nikdo nevi, ale napis EA czech a zeptej se jich. Asi to bude trochu spojeno s tim, kde sidleji...
            • Smesne? Ja jsem ti pouze predem vyvratil ty hlavni argumenty, na ktere si mohl poukazovat. Nedostatek fanousku a pripadne naklady akce v jinem meste.

              Ty jsi mi naopak nerekl ani jeden z te miliardy duvodu proc je to v Prate. Ne vlastne jeden duvod si uvedl - prestiz. Co je to za blbost prosimte? Proc by melo EA/Bioware ziskat mensi prestiz kdyby se to konalo jinde? Ze by se urazili Prazaci, ze by se neco zase jednou nedelo u nich?

              Jinak nevim jak si prisel na to, ze se hadam z nejakyho principu. Pokud vim pisu pouze argumenty k veci, jsem slusny, a do nikoho se nenavazim. Naopak ty reagujes jako typicky namysleny obyvatel Prahy, jeste k tomu naplavenina, jak ti prezdivaji...
            • +1 ..Winner.
          • bobsh
            zdejší systém reakcí asi ještě moc zmáklej nemáš, co? *1*
            • bobsh
              nedokážu, ale vidim tam jeden takovej způsob, jak ten svůj příspěvek dostat alespoň pod ten na kterej reaguješ, když už ne přímo jako reakci na něj
            • Omezeny pocet reakci nejde prelstit. Ikdyz ty to jiste dokaze, co?
        • To je kde? Někde za Prahou?
          • Nebud trapny. *3*
            • Na toto téma bych doporučil http://www.youtube.com/watch?v=rWfQdrkp6ps
            • ale houby, pražáci (lol to je nějaká sociální skupina?) tohle vůbec neřešej, jediný, kdo to řeší jsou chlapci z Brna. V Praze totiž sou multikina, KFC a všechny ty srance co ve všech velkoměstech a upřímně - můžu vám tu prozradit jednu věc- není o co stát.

              Btw handrkovat se kdo je víc v zemičce, o který 75% světa neví, že existuje, je poměrně solidní řachanda
            • Vis ona by ta rivalita byvala donedavna zabavna. Jenze poslednich par let, velka cast nastupujici generace z Prahy, to cele zacala brat ponekud vazne. Hrat si na neco "vic", pritom si neuvedomuji, ze bez zbytku republiky by ta jejich "jedina" Praha byla uplne v loji. Ale to je debata, ktera sem nepatri. Proste si ty vtipy nech od cesty, diky... *3*
            • Ježiši já si dělám srandu! Proč jste všichni tak vážný co se týče rivality Praha/Brno, já z toho mám hlavně pr*el, nechápu, jak někdo může tak zarytě nenávidět někoho, protože žije v nějakym konkrétnim městě. Trošku nadhled to chce.
        • MishKonn
          No, ono to je jedno...proč dělat akci, která je vlastně jediná svého druhu, v Ostravě, Brně, nebo třeba Plzni, když je tu Praha?
          • To ze je tu Praha hlavni mesto, znamena ze zbytek republiky neexistuje?
            • MishKonn
              Budeš Moravák, viď? Nebudu pokračovat v debatě dál, protože i kdybych tady odprezentoval miliardu pádných argumentů, proč v Praze, bude ti to jedno, protože je to přece Praha, že? :)

              Nezbývá, než říct, že ony nevyřčené argumenty byly asi i pro marketing EA pádnější, než ten, že Grifus na tu akci přece z Brna nepřijede...
            • bobsh
              existuje, ale nestojí za řeč *1*
            • ne, ale znamena to ze praha ma nejvic obyvatel.. takze tam logicky muze dorazit nejvic lidi..
  • Milda8
    Mám otázku. Jak poznám že tam můžu přijít? Zaregistroval jsem na jejich stránkách a jelikož chtěli i email očekával bych, že pošlou zpět nějaké potvrzení jestli jo anebo ne. Je možný že stránky hned ukázaly potvrzení nebo něco podobnýho, ale to už jsem si domyslel pozdějc kdy už bylo pozdě. (Tohle je otázka i na redakci jestli neví co a jak).
    • taky bych se rad to dozvedel , diky za info
  • Ti Pražáci mají všechno snažší *1* Jinak nevím kdo by tam jel kvůli novýmu Nfs.On to bude snad někdo ještě hrát??Já už na to ani nešáhnu.
    • Náhodou NFS se vzmohlo, já myslím že budeme příjemně překvapeni :). Nemluvě o ME3 a BF3 - i když tady nevím, co chtějí komu říci nového.
      • Myslím že o ME3 toho zase vyblijou dopředu dost...V EA neumí o hrách mlčet.To zas R* chválím.Ti si všechno nechávají pro sebe :)
  • Ahoj,
    uvažuju, že se tam taky zastavim, ale moh by mi někdo říct, jakym způsobem bych dostal ty bioware body? Jako přes nějakej kód nebo tak?
  • Přichází někomu nějaká konfirmace na mail, že rezervace místa proběhla? 57 minut a nic...
    • Cetl jsem ze tam maj cviceni opice a ty to enterem odmackavaj, takze se muze stat nejakej zasek :)
      • bobsh
        no jo, přepisovat celýho Shakespeara, to by jim šlo, ale poslat potvrzovací mail nezvládnou :-D
    • bobsh
      zatim nic, taky už čekam přes hodinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit