Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bejt tam SWTOR tak tam jdu
  • Škoda že tam toho není víc jen kvůli ME se mi do Prahy nevyplatí jet , ale jen tak dál s takovejma akcema :)
  • OMG, to je řečí, kam na to chodíte... Nepamatuju si flamewar, kvůli tomu, že by Invex byl v Brně PGCH v Karlovejch Varech, nemluvě o Mezinárodním filmovym festivalu tamtéž.

    A Invex je samozřejmě něco úplně jinýho, takže tam to, že není v Praze jako argument neplatí, EA Czech měli přeject dvě hodiny do Brna kvůli Grifusovi. Cool story bro. *6*
  • bobsh
    ale jo, stavim se *2*
  • jindra.veliky
    skoda ze to neni nekde v lizkosti kde bydlim protoze takhle daleko me mama nepusti :-(
    • morik
      Tak řekni mamince že jsi dospělý člověk s vlastními názory a pocity a že nepotřebuješ její mateřskou péči a následně nasedni do jejího auta odjeď do Pragy. Takhle jsem to udělal já když jsem jel do Vladivostoku.
      • se svejma názorama by se Jindra v tom Vladivostoku cejtil jako doma:D
    • dilinja
      klidne muzes dorazit i s tatou *1*
      • jindra.veliky
        nn ten s nama nebydli a mama bude asi vpraci. jestli se zkusim zeptat babicky jestli by tam semnou nesla *1*
        • dilinja
          no vidis zkus to babicku ona se muze kochat na petrine a ty si zaparis v holesovicich
  • Už se těšim, jak si tam vyzkoušim ten Mass Effect 3 mulťák.
  • to je řečí tady jednomu z toho pukne břicho smíchy:D fakt ty jo ale tohle už začíná být docela trapný nemyslíte?:)
    když někam VÁŽNĚ chci tak jedu... já si taky nestěžuju že advik je v Brně a já jsem pražák žijící v Praze a jedu tam.. hlavně v Brně mám dobré přátelé a rozhodně na brňáky nenadávám jak koukám někteří na nás..
    no není tohle silná lidská stupidita? -_-"
    mě by spíše zajímalo jestli někomu už přišel nějaký ten potvrzovací mail nebo jestli vůbec nějaký má přijít? oO
  • Tomu sa hovori investicia do fanusikov *1*
  • EA?! Nikdy :D
  • Mě se vždycky líbí ta diskuze o článku,kde je zmiňovaná nějaká akce konající se v Praze.To už vim že hlavní téma bude Praha vs Brno. *1*
    • Ale všimni si, že Pražáci si nikdy nestěžujou, když je ta akce mimo Prahu. Aha?
      • Bodejd by si stezovali kdyz se pomalu vse kona v Praze, jakoby promoteri neznali jine mesta. *12* Ne ale vazne, stezujou si i Prazaci, Ostravaci, proste uplne vsichni. Tak zas z prazanu nedelej svatousky. *5*
        • Jazz
          *pražáků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit