Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Respekt slovakum jako kazde jine bytosti na svete , ale kdyby si i oni vazili toho, ze jsme byli jeden stat , tak jako si toho vazis Ty , bylo by tu porad Ceskoslovensko...
      • Ono si väčšina Slovákov ten spoločný štát váži, len ich nesmiete posudzovať podľa tých
        debilných kriklúňov. Tí obyčajní totiž nekričia, ale pracujú. Ale keď sledujem niekedy debaty
        na tejto stránke, ktoré sa tu niekedy zvrhnú na vzájomné osočovanie, tak tých blbcov je tu
        niekedy dosť na OBOCH stranách. Verte mi, že mne, ktorý mal otca Čecha a mamu Slovenku
        a takisto mám manželku Češku sa na to občas dosť ťažko pozerá. Mali by ste vychladnúť a uvedomiť si, že to rozdelenie v skutočnosti nikto z normálných ľudí nechcel. Rozdeľuj a panuj!" bolo heslo už starých Rimanov a dva oslabené štáty sa ľahšie rozkradnú a sprivati-
        zujú. Takže nás rozdelili tí, ktorí vedeli, koľko na tom zarobia a my sme urobili chybu, že sme to dovolili.
      • Prosimta nastuduj si historiu rozpadu Ceskoslovenska...vacsina populacie bola proti rozpadu (ci uz v Cechach alebo na Slovensku) ... to co sa stalo bola politika, vyhovovalo to Klausovy aj Meciarovy *5*
        • Aaaa.. mel jsem to rozepsane...ale kolega uz to napsal... Takze se vrat ke knizkam Ty historiku!! *3*
        • nic proti slovaky mam rad....no este aby ne kdyz tam mam pulku rodiny....

          ale k tomu co si napsal....ty musis byt uplny DEBIL bo toto napsat muze jen "chory" clovek

          co ja vim tak to byli prave slovaci kteri se mohli posrat uz jen z nazvu republiky Ceskoslovensko....bo podle vas ste si zaslouzili vic nez MY ikdyz nebej NASEHO PANA MASARYKA tak este ted hnijete v podruci madaru....a bylo toho mnohem vic z vasi strany....vznikla slovenska televiizia chteli ste i VLASTNI benga(SLOVENSKA POLICIA) ikdyz sme byli jeden stat.....

          takze prosimte.....nejdriv si nastuduj historii rozpadu CSR a az pak nekoho opravuj

          nejhorsi je srazka s blbcem..... *12*
          • nemusis ho hned povazovat za DEBILA*... napisal ze to bola iba politika...
            MASARYK nemal na vyber nebolo to z laasky k slovakom ale taktika ... Vztahy CSSR boli asi take ze napr. Prazske METRO bolo stavane zvacsiny v tedy zo Slovenskeho rozpoctu a stavali ho slovaci.. samozrejme ze ako roboshi v riadiacich funkciach boli cesi.. Havel pripravoval rozpad uz 89 tesne po revolucii - to bol politicky tlak zo zapadu... Ked bol rozpad CSFR jasny dal Havel odviest vacsinu slovenskeho priemyslu / napr. zbrojovka , strojarne / . Este niekolko rokov po rozpade sa v Kosickych zeleziarnach vyrabali plechy pre Cesku Skodovku za dampingove ceny. Tym nechcem povedat my Slovaci sme tyy dobry a vy Cesi ty zloduchovia .. rozpad bol neodvratny pretoze islo v provom rade o ekonomicky zaujmy ktore su v kapitalizme silnejsie ako kulturne vztahy a spolocna minulost. A vidno to aj teraz ako ty co tazili za sociku korumpuju Cesko aj Slovensko doteraz. A mi sa hadame kvoli DEBILNYM politikom ktory z toho le tazia...

            Myslim ze GAMEEXPO dopadne urcite lepsie ako MS v hokeji )) to bude hanba pre slovensko*
          • Hank90
            a nebyť Pána Štefánika a jeho vplyvu v zahraničí boli by ste prašivý Nemci
          • niesom az taky blbec...pisal som to ako to poznam ja...tak ako mi to rozpravali rodicia...prieskumy verejnej mienky z tej doby hovorili to, ze vacsina populacia bola proti (aj na Slovensku) ... pokial teda mas ine informacie tak pardon. Tuzba po vacsej autorite zo strany slovakov tam bola, ale nie tuzba po rozdeleni statu. Nikto sa ludi nic nepytal. Meciar chcel vlastne pieskovisko aby mal kde kradnut a Klaus bol len rad,ze sa zbavi problemoveho Slovenska...takto to viem ja...
          • takze repete.....ČSSR

            :D
      • som slovak a cechov si vazim...mam mnoho dobrych priatelov cechov a priatelku cesku takze proti cechom som nikdy nic nemal...
  • Amylee.Anderson : to len skutocne zaostaly jedinec z podpriemernou inteligenciou moze hento nazvat humor ...
    • Jen skutecne zaostaly jedinec s podprumernou inteligenci se muze rozcilovat nad tim, co nejakej vocas napise na internetu pro zasmani... Treba se z toho zblaznete.. Kdyz si z Vas clovek udela srandu a Vy se nad tim poburujete a rozcilujete, nezbyva mu, nez si z Vas delat srandu dal .... Kdyby jste se tomu ovsem zasmali, tak neni duvod do Vas dal rejpat, protoze si clovek rekne, ze by se jen trapne opakoval..A uz by se tomu nikdo nesmal.. Takhle to ale trapne neni.. Me to docela bavi , jak se tady certite kvuli nedostatku vlastni sebeduvery... A jeste se sami stavate ubohymi , kteri jsou schopni jen urazet na oplatku *2*
      • Je to vcelku vtipné ako na základe jednoho ukričaného jedinca na internete si schopný odhadnúť mentalitu celého jeho národa *4* mimochodom , dosť pochybujem o tom že ak by si tu nejaký nebohý bača dovolil naviesť sa do veleváženého národa Českého , tak by sa na neho nespustila lavína pomyselných kameňov , znamenalo by to snáď že češi sú úbohy národ bez zmyslu pre humor ?
        • To ale prece nebylo na cely narod... Nevim z ceho tak usuzujes , to bylo na ty jedince kteri se tu bouri a certi :) Proto mnozne cislo ... Precti si to po me prosim znovu :) A vsimni si o par prispevku vyse , nejaky slovak napsal cesi fuuuj a nikdo ho zrovna moc nekamenuje , ne? Takovej omezenec nejsem, zadnej strach *3*
  • :) takze diskusia sa zvrhla na na hadku slovenskych a ceskych nacionalistov? Ja som Cechoslovak deti moje. To mi nejaky vrah s krvavymi paprcami spolu so samolubym otrtom nemozu zobrat. Zazil som revoluciu a pamatam sa na delenie federacii. To bola krasna doba a potom po 92 prislo prebudenie z rozcarovania. Nikdy sme sa nemali rozdelit. A teraz tu kadejaky soplikovia co vtedy este plavali v tatovych vackoch idu nadavat na to aki su slovaci/cesi a pod. Primitivny nacionalizmus.
    • Amylee.Anderson
      Čechoslovák? Sakra, takže jsi primitiv, co nechápe humor a ještě vidlák :D (Pro ty co opravdu nechápou humor - vtip)
      • Ano presne. Ocuvaj diovka moja, ja ti som taky polopastikar co sa chodi kazdy rok zavalit lavinou do Tatier ked ti vela snahu napad ale aj vdaka trvalemu bydlisku vo velkochove europskych romov akonahle vystupim na Ruzyni tak mluvim jako dabel len aby moj komplex menejcenneho valacha hen tutok z Ocovej nikto neodhalil.

        A slecna reaguje naco ak sa smiem opytat? Lebo ja reagujem na prispevky typu: "Cesi fuuuuuuuuuuuuuuuj" a "Pepiku ty si cista strata!" BTW pises tu cosi o Cynickom humore. Vies ale aj cynicky humor by stale mal byt humorom. Nie vsetko co je cynicke je hned aj cynycky humor. Trebars "Bratislava? Slovensko? Kde to je? Jezdí tam vůbec nějaký motorizovaný vehikl ?" je krasna ukazka cynickeho humoru a pobavil som sa. Ale ten zvysok su obycajne nacionalisticke zvasty. Inak asi som naozaj primitiv ale kde v tomto "Čechoslovák? Sakra, takže jsi primitiv, co nechápe humor a ještě vidlák :D" je humor, zato cynizmu az po okraj...
        • Amylee.Anderson
          Já tím mým koemntářem zesměšňuji ty, kteří zobecňují Slováky a Čechy do jednoho fochu a ty - jako čechoslovák -by si měl nést tudíš vlastnosti z obou stran. A jak tak koukám, buď se na mě zlobí a nebo to nepochopili...
          • :) Tak davam "libi" za snahu aj ked vidlakov a primitivov mame v oboch taboroch. Ved aj vy mate CSSD a my zase SMER. To su ich odborove organizacie. Ci? Dost bolo politiky.

            Velkou novembrovou revoluciou (ako hovori Ivan Martin Jirous receny Magor) to malo skoncit...
  • toto bolo uplne ubohe...nastastie niesom natolko zaostaly ako ty a nebudem urazat cesku zem...predsa len nemozem sudit krajinu na zaklade zakomplexovneho jedinca...
    • Amylee.Anderson
      Ale jsi tolik zaostalý, že nemáš smysl pre humór. :D
      • ja mam zmysel pre humor ale to co on napisal bolo dost mimo humoru...tiez si nerobim blbe narazky na vas cechov...si ako myslite ze ste nieco viac ?...
        • Amylee.Anderson
          Stále nerozumíš humoru...:D Cynismus ti nic neříká?
          • a co ma cynismus spolecneho s humorem ? to jsi slapl hodne vedle
            • Amylee.Anderson
              Mmmm, ne? Zkus cynismus spojit s humorem a vyjde ti neco hezkého. Cynický humor.
            • je to tu sami blb sama blbka.... *5*
          • ty to mozno beries s humorom ale on to zrovna tak mysliet nemusel a mne ako slovakovi to nieje prijemne ked vsade podcenuju nasu krajinu aj ked niektori to myslia s humorom...
            • Amylee.Anderson
              Asi myslim, že se oba bavíme o jiném příspěvku. Pokud hovoříš o tom, jestli k vám jezdí nějakej vehikl, tak si opravdu najdi co je to cynismus :D Nejen že se člověk zasměje, ale ještě tim nasere lidi, co to nechápou :D
            • To máš tak. Všichni na západ od dané země ju podceňujů. Takže nás podceňujů všichni na západ od nás a vás taky, ale tam už spadáme aj my. No a vy musíte zase podceňovat ty na východ od vás. *1*
  • To jsou tady zase pěkný zvratky. Takový kecy může vyplodit jedině ... opravdu jde vidět kdo sem většinou přispívá. Jenom doufám že většina jsou děcka, protože u nich se ta hloupost ještě dá omluvit.
  • od humor to ma daleko. Tento web u mna konci... Pepiku ty si cista strata!
    • Hurá, kéž by to šlo tak hladce i se zbývajícíma opičkama.
  • Ako unika mi pointa, celkom zaujimava akcia ktora je par hodin vlakom daleko (ci z ceska alebo slovenska) kona sa v BA kde sa take veci casto nerobia (aspon mylsim) a tu sa to zvrhne len na srandovne komentare ktore nakoniec ani take srandovnie niesu.
    Ale tak som za kazdu srandu, a myslim ze tych vtipov o vas je viac ako tych o nas. *3*
    • Coz nas dela ponekud zajimavejsi , nemyslis ? *1* *2*
  • Sakra slováci ty věci,co nás gamery zajímají mají u sebe a my se tam nedostanem *9* .to je pech
  • parada, zase zaslintam joypad kvoli anime kockam co sa tam prodicuruju :D parada

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit