Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Podle mých naprosto nekvalifikovaných odhadů to dopadne takhle:
    Medieval Engineers - technický přínos české herní tvorbě (ocenění za technické a technologické inovace díla)

    Galaxy Trucker - konceptuální přínos české herní tvorbě (ocenění za originalitu, hratelnost a přesah díla)

    Galaxy Trucker - nejlepší debut v české herní tvorbě (ocenění pro nejvýznamnější první dílo)

    Time Treasury - umělecký přínos české herní tvorbě (ocenění za výtvarnou a zvukovou progresivitu díla)

    Jinak je zajímavé, že Coraabia soutěží v různých anketách už od roku 2011 a Medieval Engeneers zas vyšli až 2015 a třeba Dex oficiálně ještě nevyšel ani letos, natož vloni, jak stanoví nominační pravidla*4*
  • MickeyMutant
    Mezi nominovanými nechybí ani můj horký favorit "Pussy Walk", jehož vyváženou recenzi z mého pera se redakce Games před časem rozhodla trestuhodně nezveřejnit. Snad se pánové chytnou za nos, až po nepochybně jednoznačném vítězství této perly na třeboňském GameDay budou muset přilézt ke křížku a přestat s ignorací díla o největším z Čechů, jehož život a skutky logicky odráží i naše malá, ale angažovaná herní scéna.
  • Kozy
    Sice tam budu primárně kvůli Anifilmu ale na tohle se taky zajdu podívat.
  • Tak za mě jednoznačně Blackhole (takhle k......y pekelnou hru jsem dlouho nehrál). Ale kdyby to už bylo na světě, tak jednoznačně Kingdom Come Deliverance *14* .
    • TheGGG
      kvalitní hra neznamená obtížná hra, kdy to lidi konečně pochopí.
  • buhahaha a obtížná hra neznamená kvalitní ty si sa nenarodil ty si sa vyskytol.
  • jindra.veliky
    lol, kdo by jezdil do nějaký Třeboně lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit