Přejít na výpis diskuzí

Přijměte pozvání do nebezpečné džungle v Green Hell a možná přežijete

8.9.2019 1:50
Patrik Hajda   5 příspěvků

Mnozí již znají amazonský prales jako své boty díky rok trvajícímu předběžnému přístupu survivalu Green Hell. Studiu Creepy Jar se nakonec podařilo dopracovat se k hotové verzi, která v tento moment okupuje Steam. Přechod na verzi 1.0 se naštěstí neobešel bez pořádného obsahové přídavku, jehož největší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Byl tu Forest a ten už vyšel...

  • Corvus

   Green Hell je asi tak o milión procent lepší. A je tu nyní.

   • Sr_Lobo

    Forest sem mel moc rad - v coopu muzu jen doporucit. Jestli sem hodis nejaky svoje osobni postrehy co by ostatni hrace mohli nalakat/odradit tak budu vdecny.

   • Jack1947

    V čem možná graficky... zkusil jsem jen to Die young a stejně to omrzí, navíc jak tam nejsou checkpointy a mě nebaví hrát podobné nudy několik hodin znovu protože jsem někde u tábořičtě neuložil. ( třeba to ještě zkusím) tohle mě ale nějak extra neláká. Forest jsem ani nehrál právě kvůli ubijejicí nudě ale proti gustu.

    Název spíše jak pro nějakou válečnou/akční hru než survajvl.

    • Tak já ty survival hry tak úplně nemusel, ale hlavně kvůli tomu, že buťo tam nacpou zombíky, PvP nebo něco jinýho a vlastní survival je pak vedlejší. Tady se mi líbí, že je to hodně pěkně uděláne a působí to hodně věrohodně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit