Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romankubanektisc

    Spravedlivý svět, kde se (týdny po vydání) hra nedala hrát, ale nepříčetní recenzenti a influenceři dávali 9 nebo 10 z 10ti.

    • medveddd

      To jo, majitelé grafických karet z doby kamenné konečně dostali zadostiučinění.

      Normální lidi co mají aspoň letitou 2060 hrajou v pohodě od day 1.

      • Jn, to člověk pořád poslouchá o PCMR, a jak old gen konzole brzdí vývoj, a když konečně vyjde hra, která se neohlíží zpět a využívá naplno možnosti moderního HW, tak najednou přijde zděšení:)

      • romankubanektisc

        Rozumím, za to PC jsem nedávno dal cca. 100K.

        • surlys

          😂 trolololo.

        • medveddd

          A co v něm prosímtě máš? :)


          • romankubanektisc

            Výkonnou high end grafiku, špičkový 20ti jádrový processor, DDR 5 paměti. Ale mám podezření, že hra nezvládala technologii GSYNC 144 Hz 4K monitoru. Jiné hry na tom PC běží skvěle.

            • medveddd

              Nevím, co znamená že hra nezvládala technologii, která je spíš na straně toho monitoru, ale pokud se ti tohle skutečně dělo, mělo by stačit zamknout framerate na nějakém rozumném čísle.

              O svém počítači jsi mi sice nic neřekl, ale pokud nedávno stál 100 tisíc, stoprocentně zvládne hru při vysokém stabilním frameratu a hra bude vypadat parádně.

          • Ohňostroj, reflektor, parní generátor a podobný kraviny. :D

  • LiarForHire

    Smutný svět, ve kterém musí kvalitní hry dotovat Epic a kvalitní filmy Apple.

  • Ked sa este niekto bude cudovat, preco vacsina studii vydava genericke sr*cky a recykluje existujuce IP, tak preto. Hraci si nic ine nezasluzia.

  • Kravicka

    Epic jim dorovna ztratu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit