Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • video mimo provoz zase
    kdy tu chybu opravite ?
  • Na hru jsem se dlouho těšil, ale poté, co jsem minulý týden vyzkoušel uzavřenou betu, tak mě nadšení přešlo. Grafika je krásná, ale gameplay je opravdu zvláštní a trefit se s dinosaurem do člověka je skoro nadlidský úkol...
  • Khanemis
    Je to ptákovina, ale vypadá to dobře:) Myslím, že tohle si oddanou komunitu fanoušků, co se budou mezidruhově vyvražďovat, určitě najde.

    Jen mě trošku mrzí, že je to další hra, co se soustředí na hektický multiplayer. Myslím, že by tomu velmi slušelo mnohem pomalejší tempo hry. Mohly by pak vznikat úžasné atmosférické situace. Parta lidí se plíží v nočním lese pokrytém hustou mlhou. V dálce se mihne obrys obrovského ještěra. Jednomu hráči vytečou nervy a vystřelí tím směrem. V tu chvíli chlápek po jeho pravici zmizí a jen jeho křik se pomalu vzdaluje shora. A za nejbližším balvanem čeká párek raptorů...
    • To mi připomělo AvP2, když jsme ho hrávali ve škole. Těšil jsem se na strašidelný zážitek v boji mariňáků proti vetřelcům, ale vždycky si nějakej trouba vzal predátora:) a atmoška šla do kytek.
    • c-z06
      Možná, kdyby na popud komunity udělali nějaké objective mise. To by bylo maso, co?? :) Neuvěřitelný potenciál by to pro mě mělo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit