Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda toho provedení. Fakt supr námět který zaujal, ale grafika ze starý školy už by mohla pro jednou zůstat v hrobě a nevstávat.
    • MikeiXX
      To bys té hře úplně vymazal duši…
      • GlaDOS
        Tak trochu souhlasím s Hipikem. Gemini Rue, Resonance, série Blackwell, tyhle všechny hry sázely na takový způsob grafiky, který do malého rozlišení sedne. Ale Primordii grafik kreslí ve vysokém rozlišení, pak pozadí zmenší a doladí detaily, což je trošku škoda. Původně jsem z toho taky nebyl moc nadšen, ale v pohybu je ta hra hodně jiná a na nějaké nižší rozlišení jsem zapomněl.
  • žrádlo, snad to bude dobrý jako Beneath a Steel Sky...
  • GlaDOS
    Zrovna dabing Logana Cunninghama mi připadal takový beztvarý a prázdný. Ne špatný, ale průměrný. To poletujícího robota Crispina nadaboval Abe Goldfarb naprosto senzačně. Dost mi pak připomněl Joeyho (Blackwell), protože kromě stejného dabéra mají tyhle dvě postavy i podobnou povahu. Crispin je sarkastický, často hláškuje a občas sám od sebe na hráče začne mluvit, což mi připadá svěží, protože dialogy v adventurách většinou začínají na popud hráče.

    Ještě musím pochválit hudbu. Nese se ve stejném duchu, jako Floexova tvorba v Machinariu. Ona celá Primordia docela připomíná Machinarium. Takové hodně ukecané a daleko více adventurně laděné. Vážně se na tuhle adventurku těším.

    PS: O kolik se vsadíme, že se tu objeví GGG nebo jiný rádoby trol s názorem, že adventury jsou mrtvý žánr?
    • tak hudba fantasticky ponurá..super sa hodí ku grafickému stvárneniu... *5*
    • o tři stříbrné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit