Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Co jsem vyčetl, tak kouzla se budou moci posílit tím, že do každé ruky "dáte" stejné kouzlo. Při kouzlení pak budu efekt znásoben, ale zase to bude stát víc magicky.
    Líbí se mi, že hráč bude hrou odměněn za úzkou specializaci na jednu zbraň.
  • Mne bylo hned jasne ze novy TES engine bude pouzitej na dalsi Fallout. Proto dofuam ze to bude sakra dobrej engine a ne ten blivajz co ma F3/NV.
    • co je spatne na enginu v NV ? me prisla grafika pekna a daleko lepsi jak treba v gothic 4 a o nic moc horsi jak treba v two worlds II
  • Moznost vybrat si z vice kombinaci zbrani? Tresouci se kamera? jaj, tomu rikam nextgen
  • další Fallout v enginu Skyrimu proč ne, hlavně aby to nepůsobilo jako u Oblivionu a F3/NV, že to bylo svým způsobem hrozně typově podobné.. no tak či tak to budou zase desítky hodin zábavy :)
  • V dnešní době dělat offline hru mi prijde divný. Dnes se chce každý merit se zivými protivníky, chlubit levelem, výbavou atd. Behat sam v offline svete mi prijde divný. Hlavne v serii TES o ktere se vzdy mluvilo ze to je offline MMO, což je teda samo osobe paradox.
    • Já mam zase opačný pohled na věc,pár mmorpg sem zkoušel ale nijak zvlášt sem se nebavil,vadí mi že v onlinovkách není žádný pevně daný příběh,nějaký cíl(kromě dosáhnutí nejvyžšího levelu samozřejmě).
      • Musíš víc číst příběhový questy, ne to jen odklikávat.
        • To je právě ono, někdo chce ten příběh hrát, prožít, ne si jen přečíst stránku textu u NPC, jít zabít nějaký potvory a vrátit se přečíst si další stranku, to si radši koupim knihu...
    • Já osobně se při hraní her rád odlučuju od zbytku světa a toho nemála retardů s potřebou kazit každou chvíli.
      • chápu tě
    • Víš, někteří lidé si chtějí ve hrách taky hrát a prožívat nějaký příběh, ne se chlubit nablýskanými cetkami a machrovat, že mají naskillováno....
    • Divný to přijde jen lidem, co hrají pouze MMO. Nejlepší hry vždycky budou ty s propracovaným příběhem, hratelností a ty kde se nemůže stát, že můžeš mít lagy *3* Miluju RPG! *1* A TES: Skyrim bude naprosto epický... *4*
      • No minimálně lan co-op by tam být mohl, ale o ten se kdyžtak zase postará modovací komunita.
        • No zatím žádná komunita nedokázala udělat coop pro sérii TES. Bohužel. U TES V to bude nejspíše stejné...
          • No já sem hrál co-op v oblivionu s kamarádem i když je pravda že to nebylo nic moc. Tak sem myslel že za tu dobu někdo udělal pořádný mod.
      • mno prave... propracovana hratelnost zraje pouze u MMO, kdy autori maji duvod balancovat charaktery, ekonomii, crafting apod. Nezavrhuju SP RPG napr. takova Vampire: The Masquerade - Bloodlines je natolik strhujici, ze se promiji i bugy, ale kolik takovych RPG je... Proste osobne po par hodinach SP se musim jit nadechnout do online hry a vidim to stejne i u Elder Scrolls V trebaze jsem zvedavej na engine.
        • MMO NIKDY neb ude mit lepsi hratelnost. Uz jen pro to, ze v MMO je kazdej trouba hrdina, vsechny questy udelas milionkrat a na svet nemaji zadnej ucinek.

          V SP hrach si na tebe NPC delaji vlastni nazor. Je dulezite jake volby si vybiras a pribeh je tam tak 100x lepsi jak v MMO.

          Replay je tam taky vetsi, protoze se bavis po celou hru, a ne jen po tom co dodelas max lvl.

          A ohledne bugu ? U TES se o vetsinu z nich stejne postara modovaci komunita. Problem oblivionu a vsech hrach na jeho enginu neni to, ze by vyvojari byli lini, nebo nemeli duvod je opravit, ale ten engine byl spatne udelany, takze kdyz si opravil jeden bug, milion dalsich veci se posralo.
          Takovy Morrowind nikdy tolik bugu nemel.

          Doufejme, ze u skyrim vsechny mouchy enginu vychytaji. Potom se budou lepe hrat vsechny hry na jeho enginu.
        • Tak já hraju WoW a má jedno z nejlepších PvP z MMO, ale kam se to hrabe na hratelnost třeba z Might and magic Dark Messiah...(Vždyť ve WoW jen targetneš a pak mačkáš skilly...)
          • Tak WoW ide do kytek uz od pociatku WOTLKU ale co sa im podarilo na zaciatku CATACLYSMU je totalne absurdne. Na zaciatku wotlku nahodili opravny patch a do maximalne mesiaca sa dalo uz hovorit o dobrej hratelnosti ale na Cata to uz bezi druhy mesiac a jeden mesiac hovoria o opravnom patchy a kde je patch ? ---- Hmm nikde? Uz tak mesiac je tam asi 1/3 class nehratelnych pre PVP vrespektive ich vidiet na vyssom ratingu len tak zriedkavo ako jednorozca pobehujuceho na duhe v strede zimy
      • Já si offline Dragon Age báječně užil těch 40 hodin bylo nezapomenutelných... *1*
        • claymen
          tak to já jsem si to užíval 80 hodinek :D
  • Cs nepatří to jsem ale chci pomoc.... jaká je multyplayer u AC Brotheards... prosím za odpověď dík... *3*
    • Recenzovali samostatne multiplayer, si to tu vyjed, je to u karty hry.
    • Ježiš nedávejte mínusi a odpovězte lidi! *8* *1* *8*
      • Mne do toho netahejte pánové Gambus a Garbus, OK? *2* *1*
      • Je opravdu tak těžké najít si tady na webu recenzi?
  • Uz sem se lekl, ze bude den, kdy nebude novinka o Skyrim.. Vcera me vyminuskovali, kdyz sem to kritizoval a je to tu zas.. Nende to treba zkoncentrovat a napsat jednu novinku za tyden ?
    • nereálné- podívej, objeví se nějaká novinka a server tu informaci dostane do rukou a uvede ji, potud to musí být ok. Pak máš další servery, včetně games.tiscali, které o té zprávě vědí a chtíjí ji přinést čtenářům. A kdyby games.tiscali počkali týden, než budeš mít náladu si to přečíst společně s ostatníma novinkama- a zachovali by se tak u každé hry- tak většina čtenářů odejde, protože je server neaktuální, opakuje se zpožděním věci napsané jinde,...a mohli by to rovnou zabalit. Protože je tu konkurence, která informace vždy uvede v co nejkratším možném čase, aby přilákala víc čtenářů.

      A ostatně, NOVinky/NOViny jsou od toho, aby se sdělovaly nové, to je naprosto v pořádku. Klidně to nečti, za nějaký čas se určitě zase objeví další preview, které to všechno shrne, nebo si prostě počkej na recenzi a máš to...
      • Ty chces rict, ze games.cz uvadi vzdy aktualni informace ? :D
    • claymen
      chtěl bych se přiznat, že jsem do této diskuse lezl jenom proto, abych se podíval, jestli je tady tvůj koment :D jenom jsem uviděl nápis Skyrim na hlavní straně, tak jsem se začal pousmívat :D :D jak někdo říkal, nikdo tě nenutí tě to číst, já si třeba rád přečtu něco každý den...
      • No to vis, ja se rad objevim :-) Taky ctu kazdej den tyto stranky, ale i spostu dalsich a bylo by pro me prijemnejsi, kdyby o tehle hre napsali novinku treba jednou za cas a bylo by v ni vic informaci po kupe, nez to tu ladovat kazdej den.. Ale asi je to jen muj nazor, co uz nadelam...
        • Taky mi to přijde, divné, že je to denně, ale my fanoušci TES to máme rádi. :))) *1*
    • pak už to nebude novinka ale souhrn informací :D
  • O tom jestli bude skvělí, že Skyrim engine bude použit na ostatní rpg bych ješťe počkal do prvních obrázku případně i videií. Ale pokud havoc a engine vůbec bude fuknční potom kombinace: Bethesda engine + Obsidian jako vývojáři = Fallout 4 by bylo něco!!!!! *5*
  • Ty vole tohle si najdětě na čsfd je to seriál v roce 2011 to bude normálně koukatelné! *1*
  • Gamebryo(Industry-Leading Cross-Platform Game Development Engine) by mal byť ten zázrak na ktorom behá ES4 a bude aj 5ka. Bethesda Softworks si spočítala že časovo je prijatelnejšie použiť "produkt druhej strany" na svoj projekt (a šetrí to aj peniažky)! sup sup ludkovia znalý anglického jazyka na stránku autorov tohoto celkom schopného enginu a dozviete sa v pár bodoch co očakávať od ES5 PS: moc sa teším ako dam po pysku mojej GTX580 v 2560x1440 pri 8QAA a 16AF xD ( odhadujem s teseláciou tak kolo 10fps *1* ) ale grafika predsa nieje všetko však xD . . . no uvidíme ako povedal slepý hluchému
    • Není to pravda, Skyrim používá nový Creation engine.
      • Pockat... to jsou nejake enginy postavene jeste na Havoku ? Protoze to je engine, na kterem jede oblivion
    • MrSanta
      Tak jsem juknul na tu jejich stránku, ale nikde jsem tam nenašel informaci že Skyrim na tom běží. A chlapci z Bethesdy tvrdí, že Skyrim bude mít jinej engine než Oblivion / Fallout 3. Prý něco vlastního, postaveného pro potřeby Skyrimu. Tak nevím. Na druhou stranu, jetsli to správně chápu, na Gamebryu běhá Divinity 2 a ta IMHO nevypadá věru zle. Uvidíme snad v únoru, kdy by se prý mělo objevit první gameplay video ze Skyrimu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit