Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    žencká ať maže zpět do kuchyně kam patří *1*
    • http://www.heahea.org/img/278/Driving_in_the_kitchen.jpg
      • Tushan
        *1* http://www.theguysshow.com/wp-content/uploads/2010/11/philosoraptor.jpg
    • "ženská"
    • Ty patříš hlavně do školy... *12*
      • Tushan
        najednou všichni hrozně velcí gentlemani *1*
        • posila
          Kdysi to vtipne mozna bylo. Dneska to jeci kazdy maly kluk do headsetu, kdyz se objevi nejaka zena ve hre, cimz jsem se stal na hlasky tohoto typu maximalne alergicky.
    • Divím sa že ste tomuto obmedzenému komentáru umožnili sprevádzať článok. Nie je to ani vtipné, ani normálne. Žijeme v 21. storočí.
      • Nech už je ten komentár akokolvek obmedzený , na to že žijeme v 21. storočí by som sa odvolával len v prípade že by mu sprevádzať článok nedovolili ( ak tým máš na mysli to že je ponechaný v diskusii ) . Inak to je očividne irónia, síce chabá ale irónia...
    • A ty patříš k řetězu.
  • Reklama mě teda nepobouřila, už jsem ji několikrát viděl u jiných produktů, ale zajímal by mě názor nějaké ženy. Sám si to nedovedu představit a kdyby třeba u nějaké kabelky to bylo napsané naopak "Cheaper than your boyfriend" tak mi to nesedí, ale ani by mi to nevadilo.
    • Mně taky nevadí nápis v obchodech Orsay: Thank God Im' a woman.
      Chce to trošku nadhledu. Mám pocit, že zaměstnankyně zrovna těžce nese svoje dny.
    • Maximalne tak:

      'Too expensive? Let your boyfriend pay for it...'
  • Urug
    Takovy problemy bych chtel mit...
  • Tushan
    nj jenže ti největší internetoví gentlemani by v realu nenechali volne místo v šalině ani těhotné
    ale přez net jsou to správní gentlasové
    se mužu jen smát
    kua to měla byt reakce na první prispevek
  • krunoslav
    já osobně za hry zaplatím mnohem více, než za svou přítelkyni..a o té kampani si myslím, že je opravdu trochu nedospělá..je to akorát živení stereotypem, že ženy z nás tahají peníze a nakupují s naší kreditkou hadry..kdo si takovou slečnu doma živí, je blbej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit