Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Na planetu mechy dostavas tak ze pristanes ve vysadkovejch clunech a jetpack ma opravdu jen mizive procento mechu (vysoka narocnost na chlazeni).
    Tady je ten Atlas - http://www.sarna.net/wiki/Atlas_(BattleMech)
    Kazdopadne bych byl opatrnejsi ... prece jenom bych nerad byl nasledne sklamany. Prece jenom staci ze ho desetkrat zvetsily :D
  • Atlas je krapítek zvětšenej (krapítek zatraraceně hodně : ) Ale výsadkový trysky maj všechny OBRy. Jak je jinak chcete dostat na planetu plnou nepřátel. Mimochodem je to zmíněný i ve 4. edici pravidel (odkud ten atlas pochází). Co mi vždycky na MW vadilo, bylo to, že to neni "podle pravidel". Tak teď už bude! Atlas, někde sem zahlíd Zubatce, Hrbáče a mám dojem že i Katapulta. Boha jeho já se tak těšim :)
  • Nějaké informace k tomu: http://mwomercs.com/forums/topic/4867-a-few-notes-about-the-trailer/

    Yes, we know that the term was "nominal" but unfortunately couldn't source the term for audio.

    Ale nikdo veví, co to znamená, co tak slýchám. Ale prý potvrdili že to tam nakonec nějak bude...
  • me v hlave taky utkvelo 'nominal'.
  • Mechwarrior_bw
    kedysi na to stačil Crysis, teraz už treba Crysis Wars...
  • Mechwarrior_bw
    presne ! mw3
  • Vidíš, mě zas mrazí z toho rádoby sexy hlasu a preferuji zakončení "all systems nominal" ^^
  • Mechwarrior_bw
    jj
  • XorxoxTalarius
    Nevim ale co si pamatuju z doby kdyz jsem hraval Battletech, tak jsem mel pocit ze mech mel tak vseho vsudy 12 metru a to i Atlas (ten z videa, tonaz 100 tun) a rozhodne nemel jetpack :D Kdyz nic, tak by si pri pokusu ho zprovoznit uzmazil obvody :D Ale spis by skoncil na srot na povrchu planety ... tot k traileru ...
    Na hru jsem zvevad a velmi mne zajima zpusob jakym hra bude udelana ... kazdopadne minimalne zkusim.
  • Cypri
    Nevite jestli to pujde na steamovou verzi hry?
    Jinak děkuji
  • Predpokladam ze na to potrebujes originalku crysis? (hru sem nekupoval ani nehral)
  • Mechwarrior_bw
    prakticky vždy tam nájdeš mapu s min. 12 ľuďmi, niekedy i 20 a viac takže vždy je s kým hrať ...
  • Jedou dva servery kde skoro vzdycky nekdo je.
  • Cypri
    Dotaz: Hraje to dost lidi? najdu vzdy server? Zkusil bych to ale nema to smysl pokud to hraje vseho vsudy jeden a pul člověka. Můžeš mi prosím říct? Díky *3*
  • Mechwarrior_bw
    včera som si po hodne dlhej dobe zahral, žial moc sa mi nedarilo *1* tak som si radšej kecal s nejakými amíkmi, vraj MW:online by mal byť pomerne kvalitný čo sa týka spracovania ale orientovaný na čo najširšie publikum... uvidíme. A môže to aj pomôcť MW:LL vrámci konkurenčného súperenia.
  • Zkus tenhle mod pro Crysis Wars (Crysis Warhead) - http://www.mechlivinglegends.net/

    Je sice jen pro online bitvy ale je povedenej.
  • Každopádně hlášení "reactor online, weapons online, all systems online" ve mě vyvolává nostalgii. Tak nějak bylo hlášení i ve starých MW, klasika :) Ale jinak jsem pesimista a nemyslím si, že to bude mít se starými dobrými MW něco víc společného, hlavně, co se hratelnosti týče.
  • wuto
    Nevim proc, teda mozna i vim proc, ale pripomina me to stare dobre casy Power Rangers :D
  • Jo,nevím co si mam o tom myslet.Chce to Gameplay.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit