Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The_Nameless_One
    Zdá se mi to, anebo je to všechno prvotřídní blábol? Já teda jakémukoli multiplayeru nerozumím ani za mák, ale nedovedu si představit, jak tohle může ve světě Nosgothu fungovat. Proč prostě neudělají další Legacy of Kain hru? Ať už Blood Omen nebo Soul Reaver? Klasickou singleplayer řežbu, s temnou atmosférou a kvalitním příběhem?
  • Ja tomu nerozumiem. Séria Legacy of Kain má veľkú silu v príbehu a oni radšej urobia nezmyslený multiplayer :( ktorý nemá ani pevne stanovený žáner - sorry, ale zatiaľ to vidím ako "total fail"

    PS:Robia remake na Abe's Oddysee, Broken Sword sa vracia ku kreslenému 2D - len pri LOK si zmysleli že toto bude lepšie než remake do p... *16*
  • axell1990
    Autor byl asi trošku roztržitý když to psal, v prvním odstavci : ", byť pořád úplně přesně víme o co půjde. " asi mělo být nevíme.
    První věta druhého odstavce "dsotat" místo dostat.
    Poslední odstavec : "náznekům" místo náznakům a netušim co je toto : "předěmům" .
    • předělům? *1*
  • MidnighT91
    kdyby jo, tak mi jebne...
  • Pořád to zní jako prvotřídní sra*ka *9* Já se roky těším na nextgen Soul Reavera a oni přijdou s timhle. Vedle Prince of Persia a Zaklínače moje nejoblíbenější série a skončí takhle? Co mi pak zbude? *9*
    Ještě tu je možnost, že se prokecl multiplayerový dodatek k nové LoK hře, o které mlčí. Spíš ale asi ne. *13*
  • "Naštěstí zůstane násilí"
    A pak si lidi nemají myslet že hráči jsou maniaci.
    • kickasl
      stejne jako v knizkach a ve filmech se tu nikomu neublizuje a nevidim na takovem fiktivnim nasili nic spatneho
      ono je to vymyslene, nemusis se bat
      btw. vsichni jste blazni jenom ja sem vlacek s kridly
  • Přemýšlel jsem, že bych si zahrál Soul Reaver hry, ale potom jsem četl, že příběh není ukončený, což mě odradilo. Nejsem si ale uplně jistý, takže se zeptám i tady: Je příběh v sérii uzavřený, nebo končí poslední díl nějakým cliffhangerem?
    • Příběh LoK je v podstatě kruh, člověk často zná pouze následek z minulého dílu a dozví se příčinu v dalším. Defiance děj více méně uzavírá, žádný cliffhanger se nekoná ale je tam prostor pro pokračování. Nicméně LoK je hra vyloženě o příběhu, takže mi účel čistě multiplayerového "pokračování" uniká.
  • God-of-War
    Diky bohu!!!
  • BoB.2
    Slyšeli jste tu ránu, to mě spadl kámen ze srdce.
  • kubi-wan
    Série Legacy of Kain stála vždycky na příběhu a skvěle vykreslených charakterech. Proto se stala tak oblíbenou a má tolik věrných fanoušků... Může mi někdo z pánů vývojářů vysvětlit, pro koho dělaj tenhle paskvil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit