Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vypadá to nadějně takhle jsem si představoval Coh 1 než ho dojebali Britama....
    Douám že tam budou dobové uniformy a jednotky SS (ne ty koncetrakove fuj)
  • Krásná hra, střašně se těším. Doufám ale, že boje budou svižnější a dvě skupiny vojáků po sobě nebudou střílet 5 minut, než konečně bude jedna vystřílena. Blitzkrieg mód je v tomto parádní
  • Myslím, že na poli strategíí z 2. sv. v. vede Men of War *4* A ta grafika - ikdyž je to prý na low... není to tak hrozné, ale je to nachlup stejné jako COH 1... a pak nechápu proč dělají trailery na low *7*
    • Magister_Peditum
      Obě hry jsou určeny pro trochu jiné hráče. To je jako srovnávat Medieval 2 Total War a Crusader Kings 2.
  • Hmm, takze opet souboje tanku na vzdalenost peti metru obohacena hitpointy, takze to do sebe budou sit tak dlouho, dokud jednomu ty HP nedojdou. Takze opet nic pro mne.
    • Magister_Peditum
      Oni ty tanky mají různě silné plátování víme, a už v CoH si u tankových soubojů musel nepřítele objet, protože se tvoje střely od čelního pancíře odrážely (pokud si tedy proti nim nepoužil nějaký silnější tank s větším dělem). A co se týče přestřelek na malou vzdálenost...ty mapy nejsou tak velké, aby tam mohli zahrnou přestřelky na stovky metrů/to ostatně není ani v MoW. Tankové bitvy ovšem i tak za Druhé světové války často probíhaly na minimální vzdálenost. Pro spoustu tanků to byla jediná šance jak prorazit silný pancíř svých protivníků.
  • sugyn
    Prijde me ten UI strasne nehezky.Jen doufam ze udelali neco se systemem hazeni kostek na pozadi, aby pak nebyli situace ze tank strili po delu ( netrefuje se, dava malo dmg) zatim co delo to rozstrili na dve rany.
    Nebo parta rangeru likvidujici vsechen armour na mape.
    • No já s tebou musím souhlasit, neříkám, že nelze zničit dělo tankem, ale potřeba s ním furt jezdit a hlavně se snažit objet to dělo. A, že ragners jsou silní taky musím souhlasit, né, že bych snima zničil vše, ale není problem s tím sejmout pár tanků.

      ALE ZA MĚ, JEDNA Z NEJLEPŠÍCH STRATEGIÍ!
    • si nevidel zachrante vojina ryana ? jak manici nicili skoro holejhma rukama tanky ? pche. si noob.
    • XorxoxTalarius
      Ty uz si tu zas? A zase s tim samim komentem?
      Takze ja ti to zopakuji, pokud si nechas partou rangeru znicit armadu tanku, tak jsi noob.
      • sugyn
        Fajn, a co potom s zero dmg shotama?Strilis na cil ktery ma poskozeny motor a diky dice systemu to vychazi znovu na ten modul, a jelikoz ten motor uz je podstate zniceny tak absorbuje poskozeni.
        Tady nejde o skill, jde o system pres ktery hra funguje, kdyz postavis jednotky na strelecky souboj tak jsou tam markantni rozdily.
        By the way: pokud se chces bavit arogantnim zpusobem tak se nikam nedostanem.
  • Bude to blbost: hnusná grafika, krachující vydavatel, video které se snaží hru prodat epickými efekty a nějací vývojáři, kteří lžou sami sobě podle připraveného textu místo toho, aby mluvili svými slovy.
    • XorxoxTalarius
      No pokud vim, tak lide co hru hrali v minule diskuzi k CoH 2 psali ze grafika pouzita ve videich je v low nastaveni, jelikoz v realu to vypada uplne jinak. A jeste bych podotknul ze jsi nejspise nikdy CoH nehral, jelikoz jinak by jsi nemohl to jsi rekl vypustit z pusy. At uz proto ze grafika je skvela (CoH na jevyssi si nezada s kdejakou novou strileckou), nebo proto ze kochat se grafikou nemas cas.
  • Já se těším moc ale jsem to jen já, nebo mi přijde že na 90% záběrů ze všech videí umírají převážně němci?
    • XorxoxTalarius
      Tak to budou podle mne zabery z kampane, ktera je jenom za rusy ... takze mne to neprekvapuje :)
  • *14* . Co dodat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit