Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    ME1 byl průkopník a předělávat by ho byl hřích... pokud teda jde jen o nějaké brnění tak to mě nepálí. Klidně bych si ho dal i ted - po letech a určitě bych se bavil opět.
  • jamar28
    Ve dvojce jsi na druhou stranu skoro žádnou výbavu neměl. Jen pár druhů od každé zbraně, některé nepoužitelné, takže dost bída. Jednička měla na druhou stranu originální přístup ke zbraním - neřešil jsi náboje, ale přehřívání zbraně. Zbylé dva díly se z nějakého důvodu vrátili ke klasickým zásobníkům, i když je okecali jako že ze zbraně odvádí teplo. To bych dal do všech tří dílů.
  • Souhlasim, oslavuji tady ME coz je fajn a super, rikaji jak jim na tom zalezi a vsechno... tak proc to tak ocividne rozbili Andromedou?
  • Sice nijak moc nerozumím řeči tvého kmene, ale asi budu za heretika když řeknu, že nejvíc potřebuje předělat ME1. Když jsem si ho pustil znovu, to vybavovaní byla fakt hrůza, jak ergonomicky tak časově a řešit procento sem, procento tam mi přišlo jako otrava. Kdyby sjednotili ovládání všech dílů na ME2 nebo 3, plně by mi to stačilo. Nenávidím loot typu "super brnění MK1" 20AR, "to samý brnění MK2" 30AR, "to samý brnění úplně na chlup MK3" 40AR a takhle se vším. Podle mě to jenom oblbuje slaboduchý jedince, aby nabyli dojmu že našli něco jiného přitom to brňko vypadá stejně aušusově jako to ze začátku hry akorát má jiný statistiky. A tohle je skoro základní osa ME1.
  • Tu sérii mám moc rád, ale že by to bylo explorativní, to jsem si teda nevšiml. Je to příběhová koridorovka a prozkoumávat kouty galaxie tam jde leda díky generickému a otravnému skenování planet s občasnou extra nudnou misí. Jestli jsem je blbě nepochopil, tak trochu v tom videu přestřelili :)
  • Spades
    Mass Effect nemá žádný remake kromě ME1 a 2 na PS3.
  • Já musel fo trojky dát MEHEM MOD, protože to, co předvedli autoři se snad ani nedá slušně pojmenovat. S tímto MODem si i dnes občas projedu celou sérii a všechny tři díly jsou stále na disku.
  • Jack1947
    Remalke jako textury s vyšším rozlišemním třeba ME2 a 3 mají stejnej 3 jen vylepšenej engine takže to zas tak hrozné není navíc kolik rok to je 2012-13 ? to není zas tak dávno ale souhlas radši bych remake+ dlc než toto.
  • Jack1947
    Vždyt jo Anhem nebo jak se to jmenuje Online Mass effect"

    To je ten problém být vlasatněn nějakou korporací která potom bude rozhodovat co a jak. Jenže tohle prostě v kritice a prodeji propadlo takže bud se zlepšej nebo to budou mít sakra těžké.
  • To byl plán, ne chyba. EA se nikdy nepoučí pro zákazníka k lepšímu, jen příjdou s jiným výj*be*
  • Pustil jsem video, objevil se tam Casey Hudson, vypnul jsem video.
  • Co se tyce zapadnich/evropskych rpg, tak mam obrovske resty. Letos jsem zahral poprve komplet Dragon Age a diky tomu nedavno nakoupil i puvodni tri Mass Effecty… #takzetroskuhype
  • ME 1 jsme nehrál, a zaujala mě 2 tak jsem se do ní zažral a to byla fakt paráda pro mě to byl ten wow efekt, příběh byl vynikajíci se všema DLC jsem to dohral(a že jích bylo) a ME 3 byla o trošku slabší jak 2 ale taky ušla, ještě že tam ten konec trošku upravili
  • Dopr*ele kdyby udělali remake prvních 3 dílů se všema DLC v enginu Andromedy, tak jim s tim bez rozmyslu urvu ruce! I kdyby to byla sběratelka za 3-5k, neváhám ani vteřinu. Nechám si zdát :(
  • Hrobníci série se snaží urvat z mrtvoly poslední kusy masa a získat zpět nějaké ty fanoušky pomocí nostalgického ohledu. Okouzlující...
  • Jack1947
    No, snad se poučí z chyb - a nebudou hned vše jako vždy protože to je jednodušší zařezávat.
  • R.I.P. Commander Sheppard

    Jenom je škoda, že ve videu mluví i lidé, kteří se efektivně podíleli na pohřbení celé série... Můžete si za to sami, hošánci.
  • Prostě první 3 díly včetně všech DLC jsou nezapomenutelné, alespoň pro mě. Co jsem u toho strávil času. Jak jsem se těšil co nového mě potká v galaxii, jak se to celé vyvine. Parádně napsané postavy. Výborná grafika. Moc rád na to vzpomínám. A toho času stráveného u těchto prvních 3 dílů nelituji. Až na ten vyzrazený konec 3 dílu to byla trochu ostuda, ale i tak opravdu nelituji. Parádně jsem se bavil.
    Bohužel, to samé nemohu napsat o Andromedě. Koupil jsem, odehrál cca. 5 hodin a nějak mě to nechytlo. Dám jí čas, třeba ji přijdu na chuť.....možná. *3*
  • jamar28
    Teda nevím nevím, jestli by v tom videu měli mluvit zrovna lidi, co se podíleli na tvorbě Andromedy. Má to být přece nostalgické ohlédnutí, ti, co sérii pohřbili, tam pak působí jako pěst na oko.
  • Jj je to velka skoda. Ani tam jeste nestihli dat lootboxy :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit