Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No jasný proč mně nebavila protože mi nesedlo tio prostředí nějakého budoucnostního Cyberpunku a ty zbraně a t roboti, nicméně hrát se to dá - není to pro každého holt. Kdo má rád klasiku alá Doom má docela smůlu byt tady jsou věci jako lékarničky atp...
  • to vypada huste, poradna strilecka pro chlapy, ne jak omalovanky pro deti overwatch
    • Hral jsem demo,ze steamu a nic moc.To by utahla i ps3,killzone2 vypadalo mnohem mnohem lepe. *14*
      • Killzone byl předpočítanej efektní film převeden do 3D střílečky. To se nedá srovnávat.
        • TheGGG
          kdepak, byla to jedna z nejlepších FPS her co kdy vznikla... ne jak tady ty retro fps běhačky...
          • neříkám, že to nebyla dobrá FPS, jen že ta hra je jeden velký skrypt, nepřátelé se objeví vždy ve stejnou chvíli a vždy se chovají uplně stejně - skrypt...v Hard resetu se na tebe v aréně vyřítí 50 nepřátel a každý má své vlastní intuitivní jednání bez skriptu a ty si poraď...proto se to nedá srovnávat s Killzone ani výkonostně.
    • Jack1947
      Neprovokuj -_-
  • kubi-wan
    Původní verze mě svýho času střídavě skvěle bavila a občas nudila.... pak jsem hrál rozšířenou edici s DLCčkem (na lepšim počítači, takže mi hra i běžela plynulejš) a najednou mi to přišlo super. Ale smysl Redux edice mi trochu uniká....
    Nicméně kdo nepotřebuje 20 hodiny cutscén, bortící se baráky a podobný kraviny, tomu HR dost doporučuju *3*
    • Smysl ti uniká, ale hned v další větě ho vystihuješ *1* Mě původní hra minula, ale dneska mi troška nenáročné oldskool rubačky přijde vhod
  • "Zajímavé je, že majitelé původní hry nedostanou její Redux verzi jako bezplatný upgrade jak bývá v podobných případech dobrým zvykem..."

    Jediná redux, která pokud vím byla zdarma byl The Vanishing of Ethan Carter. Nevím jestli se to dá nazvat zvykem. Sleduji ale jen PC scénu. Možná to na jinejch platformách chrlí o stošest.
    • A co treba Metro Redux verze? :P Redux znamena, ze je to to stare v novem enginu.
      Treba srovnani redux a normal verze na hard reset:
      https://www.youtube.com/watch?v=oOHNo2sa9-Y
      Celej postprocess a podobny veci musis nastavit znovu, takze to nemusi byt vzdy lepsi. Ale textury a jinou grafiku... tam zalezi na tom, kolik na to mas casu a v jake kvalite jsi to puvodne delal.
      • Nebylo zdarma.
      • Ale jinak tech redux verzi moc neni, s tim souhlas. ;)
    • Řekl bych , že minimálně majitelé předchozí verze byli zvýhodněni ve všech 3 nových Shadowrunech od Harebrained a Deus Ex taky za Director Uncut byl v lepší ceně ;)
      • Zvýhodnění není "bezplatný upgrade".
      • jo Deus Ex dir cut byl vazne povedenej, když to mělo bug se synchronizaci a neslo to opravit, takze se hra prakticky kazdymu sekala... ble, zdarma drahy a nikdy to neopravili
  • TheGGG
    tak tato hra mě tedy vůbec nebavila... hrozně bezduchá fps bez příběhu a zajímavých momentů, atmoška byla fakt dobrá, ale vzhledem k otřesnému designu nepřátel jsem s radostí využil refund systém a to 1 euro si nechal poslat zpátky...
    • Jack1947
      Sic to mělo být Oldschool ale mně to prostě celé nějak nesedlo. No ale já jsem ani nedohrál např Painkillera to jsem vyzkoušel všechny... přitom to bylo supr.
      • TheGGG
        painkiller je asi jediná retro fps co mě kdy bavila... ale tam to bylo dáno roztodivnými nepřáteli a lokacemi
        • Jack1947
          Mně baví i Doom btw painkiller nebyl retro fps spíš to byla hra která se hoodně inspirovala retro fpskama jako Quake,Doom ,Heretic ,Hexen a jiné... (Kůlomet, brokovnice - s mrazničkou atp...)

          Proto mně baví i nový Doom, krystalická akce a i ten Mp nemá zlej, navíc jede parádně na Ultra nastavení

          *4*
          • No ono to taky na ultra není žádný grafický zázrak. Ale zase si to zahraje každý a špatné to rozhodně není.
  • Jack1947
    Původní hra mně moc nebavila, to FPS žánr je můj nejoblíbenější vůbec, tak nevím jestli vyleštěnáá grafika.a nějaké blbosti navíc mně nějak víc zabaví.
  • Hezci grafiky? No ja tedy nevim, ale podle tohoto srovnani (https://www.youtube.com/watch?v=oOHNo2sa9-Y) mi spise prijde, ze si autori slovo "redux" vylozili jako "zredukovat vsechno, co jde".
  • Lukass
    Ja sem vonehda koupil puvodi hru za 2 eura a prekvapilo me to. Jde videt ze to delali stejni lidi jako Shadow Warriora.
    Ale tohle video je zajimavy:
    https://www.youtube.com/watch?v=oOHNo2sa9-Y
    • Horst_Fuchs
      Docela drsné, řekl bych že za tím stojí "optimalizace" pro nový konzole. :)

      Každopádně účtovat si za patchnutou verzi je hnus.
      Holt novej trend. Když už prodej DLC moc nesype budou si teď extra účtovat za patch.
    • Draken69CZ
      Ty bláho to snad prohodili ne dyk ten redux je ve všem horší *8*
  • Odulin
    Tohle se mi líbilo, asi dám repete.
  • Rozhodně se těším, už tenkrát mě bavila, tak si to rád zopakuji. Kdo má rád tento typ her a nehrál originál, ať vyzkouší. A ty tři eura, pro majitele původní verze, mě nezabijou... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit