Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jendabek
    Realistická fyzika tam stoprocentně nebude, protože kombinace reálného jízdního modelu, poškození a vzdáleností jednotlivých etap by znamenala, že to nikdo nedojede. Takže zpět k RBR :)
    • Jack1947
      To byla první hra kvůli které jsem měl volant :D a ten cz dabing Tak to by bylo dost nefér tady čekat nějakou lepší fyziku nedej bože reálnou lol.
  • PLuto.petr
    Pamatuju svého času nepříliš vydařenou Paris Dakar Rally. Mám na ni (kromě toho, že byla špatná) jen dvě vzpomínky - že se mi u ní dělalo po pár minutách blbě (něco na způsob kinetózy) a že jsem ji hrál zrovna v době, kdy jsem v televizi poprvé zaznamenal, že v Americe vletělo letadlo do WTC (11. září 2011).

    Doufám, že tato nová verze ve mě zanechá trochu pozitivnější dojmy a vzpomínky.
    • Jack1947
      Taky mi to něco říká ale to už je dost nostalgie, a nebylo to nic moc. 11.září 2001btw
  • Hanzales
    Fakt nezbývá, než počkat. Tady z toho videa se jízdní model strašně špatně usuzuje byť přibližně. Je tam snad jen jediný záběr, kdy nějaký vehikl zatáčí a to jede pomalu a jinak to všechno rychlostřihem sviští pořád rovně. Na Youtube jsem ale dvě gameplay videa našel.

    No mám pocit, jakoby se ty auta vznášela, zhruba se nakláněla a skákala a tlumiče a kola jen vyplňovaly mezeru mezi zemí a autem. Ale opět z těch záběrů nějaké přenášení váhy atp. těžko soudit. 

    Vypadá to moc hezky a vyloženě Dakar se fakt hodí, ale dokud si to člověk neojezdí, nebo neuvidí aspoň nějaké pořádné dlouhé gameplay video na volantu, může ta hratelnost dopadnout jakkoli.

    • Mart9
      Já nevěřim, že se podaří zkombinovat obrovský svět se skvělou fyzikou a grafikou pro plnohodnotnou Dakar hru. Něco z toho bude rozhodně ošizené a podle toho videa se zdá, že více méně bude ošizené všechno. Od oznámení od téhle hry z toho důvodu nic nečekám a může mě jen překvapit.
      • Jack1947
        Tak to určitě, protože by to konzole asi neutáhli ne v požadovaných FPS. Když to ale bude arkáda s trochou té fyziky a bude to hratelné nemám s tím sebemenší problém.
    • Jack1947
      Klidně at je to arkáda to mi žíly netrhá ale konečně něco nového, hlavně at to není jak WRC.
  • Jack1947
    Ještě že tak...
    • Draken69CZ
      Ještě že co?
      • Jack1947
        nebylo od ohlášení článek takže klidně to mohli napsat že bude až příští rok.

        https://games.tiscali.cz/preview/slavna-rallye-dakar-se-po-15-letech-docka-dalsi-oficialni-hry-dakar-18-307833
  • Snad to bude povedeny. O tomhle jsem snil dlouho :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit