Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Pokud se vrati k legende jako THPS2 a udelaji to i na PC, tak pujdu do originalky.
  • Nechte ho už umřít..první hawkové byly dobrá zábava..možná kvůli tomu že to skoro nemělo konkurenci,ale kdo ted' ještě bude chtít jezdit ve hře na skejtu stylem 50metrový lety,nesmyslný triky a neotřesitelná stabilita?
    Skate FTW
  • nad tim jeho obrazkem sem se mastil dve hodiny a pak sem se vystrikal na obrazovku
    • A pak svolala maminka k večeři...
      • Core
        Mastil mamince pekáč.
  • Tak návrat k ovládání na gempadu by byl super. V Activision si asi mysleli, že když se prodává Guitar Hero/Rock band po milionech, tak jim to taky projde. Bohužel pro ně skateboarding není tak populární jako hudba celkově a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Nicméně pořád by museli představit něco nového neboť udělat z toho díl bez jakékoli novinky by byl hazard jak svině. Navíc když už teď mají (lepší) konkurenci v sérii Skate, no uvidíme uvidíme. Dodnes hraju mého oblíbeného THPS2, tak třeba novej díl zaujme něčím novým *4*
    • Taky jsem stále věrný THPS 2 - sice už jen občas, ale svého času nahrány stovky hodin... Taky to byla moje první originálka za plnou cenu - kupována asi za 1800. (Kde jsou ty časy?) Další 3 díly jsem taky hrál, resp. jednou prolít a pak zpátky k THPS 2... v dnešních dnech uvažuji o koupy Tony Hawk Shred, protože je v jednom nejmenovaném anglickém ochodě za velmi zajímavou cenu, ale celkem se bojim toho ovladaní...
      • Kup si radši kompleta ze skateshopu, Shred a Ride jsou jen ztáta času a koneckonců i peněz. Skejtuju šest let a hry hraju ještě déle a zatím největší prožitek ze skate her u mě vyvolal Skate 2 a 3. Můj názor, do mě.
        • taky jsem nějaký čas jezdil, ale momentálně už na to není ani čas, ani nálada, ani kamarádi a, co si budem povídat, už ani věk :-D
          Osobně jsem hrál zatím všechny Tony Hawk hry na pc a to konzolové ovládání mi nesedí... proto nechci jit ani do Skate, tohle mi láká spíše kvůli tomu "zajímavému" ovládání, ale zároveň se obávám, že bude na nic :-D
  • Wries
    Do čtvrtého dílu to byly parádní hry. Od té doby netřeba mluvit, American Wasteland jsem hrál jen cca 10 hodin. Hrozně překombinované, nejradši jsem měl první a druhý díl, kde se nemohlo lítat na skejtu, spát na něm, dělat desetiminutové nepřetržité hustodémonské triky atd. O těch posledních dvou dílech jsem ani nevěděl že vyšly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit