Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ježiši marja co to je za socky???!!!!
  • Jack1947
    Humus, potvrzuje se pravidlo "Za dobrotu, na žebrotu" Kazdopadne to akorat opet potvrzuje pravidlo, respkt nekterymi jedinci ze jak je neco zadarmo na pc, neni to limitovano tak se toho zneuziva ve velke mire. *9* Je mi smutno, v tomhle jsem s nim (zaroven by se sice dalo rict ze to byla jeho chyba- myslel to dobre a takhle se mu "hraci" odvdecily a to nebyli pirati, kdyz meli Steam ucet... neskutecna to luza .) Chatra a opet to je ukazuje ceho jsou vseho lide schpni, jen pro vlastni uzitek. *7*
  • jojo tyhlety vycurankove mne taky iritujou jsou nezkutecne voprskly akce jeste nezkonci kazdy muze mit tu hru zdarma a jim neni blby davat to hned na aukro za penize a chytat hejly, proste to jsou takovy ty SMEJDI jak se jim dnes rika jedno jestli suli duchodce nebo deti
    • Dneska se jim říká "úspěšní lidé".
  • Internet je země sama pro sebe a každý si tam dela co chce. Anonymita dava lidem silu delat prasarny první tridy. Lide se chovaji uplne jinak nez v realu.Je to ostatne videt i ve zdejších diskuzích, spoustu věci co tu lidi vyblijou by nekde mezi lidma nerekli ani nahodou. A není a nebude zadna hybna sila co by zaridila aby to tak nebylo, ale mozna ze je dobře ze lidi si svoje temna ega vybijeji na internetu, je to asi lepsi nez v realu:)
    • Jack1947
      To prave neuplne vsichni...
      • cest vynimkam
  • Docela by mě zajímala národnost toho davu.
    • asi rusáci
      • Taky bych to tak viděl. Proto by mě to zajímalo, jen jako potvrzení ^^
  • PC hraci jsou neuveritelna svoloc. Nestaci jim hry tahat po stovkach z warezu, ani nevahaji zautocit na samotne zaklady herniho prumysl a brutalne je podkopavat. Vazne se bojim, s cim prijdou dal.
    • Další je na řadě tvá zadnice. *16* Satan rulez! *5*
    • nekromant33
      Chápu, že si tady snažíš udržovat nějakou pověst, ale nebuď naivní. Tohle je ukázka obecný lidský povahy a nejhorší formy oportunismu. Objevovat se takovýhle akce na PS+ nebo Live uvidíš to úplně samý. Stejně jako u podobných akcí v jiných odvětvích než herním průmyslu.
      • ucho
        na PS Store by se to nestalo, protože tam by jakýkoli větší zájem lidí obchod neustál :)
    • navrhujem ban za flame
  • Vitekb
    Jeho největší chyba byla, že chtěl udělat něco dobrého a neočekával, že se jeho dobrý skutek hned pokusí někteří zneužít. Z ničeho jiného bych ho teda nevinil.
    • nekromant33
      Jakákoli forma pay what you want (can?) jako v podobě humble bundlu (mohli využít jejich shop, ne přímo bundle) by to omezila. Dávat věci zadarmo je krásná věc a dobrý PR, bohužel i trochu naivní - samozřejmě v kombinaci lehce zneužitelným systémem.
      Co mě ale zaráží je taky reakce lidí, kteří kód nedostali, nebo byli pohoršeni tím, že se někde ty klíče prodávají. To už taky hraničí s idiotismem.
  • nekromant33
    A já myslel že nejhorší jsou ti, co si v bleskovkách vemou klíč a ani nepoděkujou nebo nenapíšou že ho mají. Hyenismus ftw.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit