Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    drzim palce aby toto aj me 4 boli hry na urovni , a ziadne ulahcovanie pre debílkov
    prave rpg ako kedysi, skor sa bojim aby EA nemala v tom viac prstov jak bioware, lebo ptm to dopadne ako dragon age 2 ... ale v tomto pripade sa nebojim, snad sa poucili, bude to mega
    ale na jednicku to rozhodne mat nebude

    Zevraj ME a DA su hry bez hlbsej myslienky? ha ha ha , radsej bez komentara
    Z tychto hier sa da este vela vytazit , a hlavne z mass effectu ,je to obrovske univerzum ,
    toto nieje asasin ani cod ktore su jak na beziacom pase, bez hlbsej myslienky
    RPG budu vzdy kralovat hernym zanrom
    • Jack1947
      Ty jo, "Zacina mi rust konkurencev minusech, bacha" *15*

      Defakto nemam co bych dal rekl, jen zdravim a jsem rad ze tu pres vsechno stale jsi. Preji ted uz hezky vecer.

      Za me muzu hodnotit jen ME, a to je sakra velke univerzum vzdyt je to sakra cely velky vesmir ( a mozna i vic) to me mrzelo rad bych se na planety koukal a prouzkoumaval. Tak snad ve ctverce.
    • robis hanbu celemu Slovensku *10*
      • michaliuz18
        jj cely vy , clovek napise normalny komentar ale ze som to ja tak ma uplne sprdnite deticky
        sa neviete normalne bavit ?
        • Blue.Shark
          Já s tebou souhlasím. DA:O mě bavilo, protože to klišé, na kterém byl příběh založen, bylo podáno dost kvalitně. Stejně tak je na tom Mass Effect. V zásadě je to úplně stejná zápletka, jako v Dragon Age, ale má více filmové zpracování a krásně se hraje. Pokud je příběh podán tak, abych si mimo jiné dokázal utvořit určitý vztah k postavám, dostává daná hra úplně jiný rozměr. Osobně se vždycky do takových příběhů snažím vžít, a v důležitých momentech se rozhoduji přesně tak, jako bych se rozhodnul ve skutečnosti (nakolik to hra dovoluje). Já mám tedy Dragon Age: Origins i trilogii Mass Effect moc rád...částečně i proto, že herní doba je dost dlouhá - třeba Dragon Age jsem dohrál za krásných 66 hodin.
          • michaliuz18
            pekne cislo :)
            Herna doba je sice dlha ale zober ci ze vacsinu casu v ME travis len plnenim vedlajsich uloh ,ME 1 a 2 maju priblizne asi 4 maximalne 5 hlavnych misii a to je sakra malo ,v dvojke je hlavna zapletka uplne kratka, 90% casu travis len loajalnymi ulohami pre posádku a verbovaním ..pribeh tak tiez nebol nejak extra, preto je me 2 u mna najslabsim
            Zrovna hravam ME 3 dal som si tam free kameru a ine ako vypnutie HUDu, pridal som si aj na postavy HD textury , a robim si krasne screenshoty do zbierky, jeden sa mi sakra podaril som hrdy na neho :D
            viz link - http://postimg.org/image/abidye64l/
            a k dragon age 2 ...ktory sa tolko hejtil , no nebola to az tak zlá hra, no nemala by sa volat dragon age lebo len kazila meno hry ,ani som ju nedohral

            EDIT : najviac sa tesim ze ked sa clovek normalne bavi a neohovara a nerobi si srandu z druheho tak ma palce dole , ale pokial ide o srandu o blbosti a urazanie sa vtedy sa obiava experti tejto pubertalnej stranky a ide to do plusu :D
            a ano ze som to ja ,dajte mi minuska , ..lebo ja uz nemam pravo sa ani normalne bavit, lebo ked si clovek povie nazor ,a aj pravdivy aka je tato stranka na hooov tak ho hned zacnite nenavidet :D lubim vas deti moje osprostene :D spravim si asi druhy nick, na jednom budem normalny a na druhom dr*nutty lebo inak to nevidim
            • Blue.Shark
              Dragon Age 2 jsem nehrál, takže nemůžu soudit. U Mass Effectu mi každopádně bylo docela fuk, že nejdelší částí byly vedlejší mise, protože mě prostě bavily. Proto si na délku hlavního příběhu nemůžu stěžovat - jsem moc velký hnidopich na to, abych byť jediný vedlejší úkol vypustil a tím se ochudil o dalších pár minut zážitku. Jinak hezký screenshot :)
  • Zayl
    Hlavně když se vyhneme companionům jako byl Fenris. Bleh.

    Nevadilo by kdyby se zase povedlo vytvořit aspoň pár zapamatovatelných, dvojka v tomhle byla dost nuzná.
    • VergiliusGrey
      Jo Fenrise sem taky moc nemusel, stejně jako celou dvojku. Ale takový Anders je pro mě dost zapamatovatelná postava.
  • martin.mares.984
    Ja bych bral rozhodne navic Oghrena, ten bude holt chybet no... to byla dobre napsana postava a hlavne zabavna - ty jeho hlasky byly nezamenitelny. Ta piratka, Isabel ze DA II taky nebyla spatna...
  • Lukyz
    A opravdu tomu někdo věří? Ok, nebudou placený postavy, ale tuna dalších věcí a nebudou holt na disku aby je pak nemohl nikdo obvinit ze lži *1*
  • Pilgrim66
    Určitě Morrigan, miluju hlas Claudie Black *14*
    • Baldur52
      Bylo již potvrzeno, že Morrigan bude hrát sice důležitou roli v příběhu, ale nebude možné ji nabrat do party.
      • Pilgrim66
        Achjo, no tak ja si asi pujdu pustit znova Farscape...
  • Tento crap nikoho nezajímá, proto bych tu o tomto crapu přestal psát.Děkuji
    • TheGGG
      No jsou tu jiné hry, které si zaslouží titul parodie na fantasy mnohem víc a všichni ví které myslím...
      Jen škoda že proti některým hrám se nesmí říct ani slovo a jiné se tu hatují až běda.
    • Blue.Shark
      Mě zajímá. Tvůj výrok je nepravdivý. *7*
    • Pilgrim66
      Tak proč se k němu vyjadřuješ? :)
      • Prorože mě rozčiluje vidět parodii na fantasy na úvodní stánce. Stačí?
        • Je úžasné jaké fantasy sdružuje ztracence a idioty :) kteří svůj posvátný nejvyšší žánr umění musí bránit před veškerým brakem :)
        • Kdyby si napsal parodii na RPG, tak by se o tvoji soudnosti dalo pochybovat, takhle jdou vsechny pochybnosti stranou. *1*

          Vazne by me zajimalo proc neni DA:I fantasy. Draci, demoni, magie, elfove, ruzny urovne existence. Mozna to neni nijak uzasne originalni a kvalitni fantasy, ale to je maloktery.
          • Napsal jsem to blbě. Dragon Age si hraje na nějaké veledílo, přitom je to brak z totálních hlubin. Nesnáším jak Bioware povrchně a infantilně nahlíží na Fantasy a Sci-fi. Nikde ani jedna hlubší myšlenka, je totální odpad.
            • OOO vážně je to brak? Super tak jestli vymyslíš lepší fantasy než je Dragon Age tak do toho. Jestli je tohle brak tak už nevím co by podle tebe muselo být kvalitní Fantasy.
            • Krescz
              aha a co je podle tebe špičkové RPG a ne odpad? a prosimte s Baldurs Gate na me nechod *7*
            • Hele Bioshock a Mass Effect casual dítě se ozvalo.
            • michaliuz18
              a hele COD casual díte sa ozvalo, tebe vlastne aj zbytocne vysvetlovat , povedz si nejaku sprostost zatroluj a utekaj ,tu svoj nazor nepresadis
        • Chudinko :-(
          • Chudáku :-(
            • Zapomnel jsi napsat, ze si vsichni mysli, ze jsem chudak. - jakozto clovek, ktery ve svem argumentu potrebuje zastoupeni imaginarni skupiny lidi, aby tim sve nejiste tvrzeni podporil, bez jakekoliv snahy o sebevedomy nazor. Hodne stesti v zivote, budes ho potrebovat ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit