Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za tvůj názor a nic bych proti tomu neměl kdyby jsi se mi okamžitě nezačal vysmívat za ten můj. To je opravdu ubohost hned druhé shazovat za to co se jim líbí! Ano jsou lepší fantasy ale hrál jsem DA 1 i 2 a opravdu mě to bavilo a do příběhu jsem se ponořil. A hlavně nezapomínej že tu mluvíme o hře a k tomu RPG tak musíš taky chápat že stále se tu příběh podřizuje hratelnosti!

    Velice si cením toho kolik lidí se tu mě tu zastalo přesto mě mrzí že haterů jako je Alucard tu jsou stovky a nadávají pod každým článkem
  • Blue.Shark
    Dragon Age 2 jsem nehrál, takže nemůžu soudit. U Mass Effectu mi každopádně bylo docela fuk, že nejdelší částí byly vedlejší mise, protože mě prostě bavily. Proto si na délku hlavního příběhu nemůžu stěžovat - jsem moc velký hnidopich na to, abych byť jediný vedlejší úkol vypustil a tím se ochudil o dalších pár minut zážitku. Jinak hezký screenshot :)
  • michaliuz18
    pekne cislo :)
    Herna doba je sice dlha ale zober ci ze vacsinu casu v ME travis len plnenim vedlajsich uloh ,ME 1 a 2 maju priblizne asi 4 maximalne 5 hlavnych misii a to je sakra malo ,v dvojke je hlavna zapletka uplne kratka, 90% casu travis len loajalnymi ulohami pre posádku a verbovaním ..pribeh tak tiez nebol nejak extra, preto je me 2 u mna najslabsim
    Zrovna hravam ME 3 dal som si tam free kameru a ine ako vypnutie HUDu, pridal som si aj na postavy HD textury , a robim si krasne screenshoty do zbierky, jeden sa mi sakra podaril som hrdy na neho :D
    viz link - http://postimg.org/image/abidye64l/
    a k dragon age 2 ...ktory sa tolko hejtil , no nebola to az tak zlá hra, no nemala by sa volat dragon age lebo len kazila meno hry ,ani som ju nedohral

    EDIT : najviac sa tesim ze ked sa clovek normalne bavi a neohovara a nerobi si srandu z druheho tak ma palce dole , ale pokial ide o srandu o blbosti a urazanie sa vtedy sa obiava experti tejto pubertalnej stranky a ide to do plusu :D
    a ano ze som to ja ,dajte mi minuska , ..lebo ja uz nemam pravo sa ani normalne bavit, lebo ked si clovek povie nazor ,a aj pravdivy aka je tato stranka na hooov tak ho hned zacnite nenavidet :D lubim vas deti moje osprostene :D spravim si asi druhy nick, na jednom budem normalny a na druhom dr*nutty lebo inak to nevidim
  • Blue.Shark
    Já s tebou souhlasím. DA:O mě bavilo, protože to klišé, na kterém byl příběh založen, bylo podáno dost kvalitně. Stejně tak je na tom Mass Effect. V zásadě je to úplně stejná zápletka, jako v Dragon Age, ale má více filmové zpracování a krásně se hraje. Pokud je příběh podán tak, abych si mimo jiné dokázal utvořit určitý vztah k postavám, dostává daná hra úplně jiný rozměr. Osobně se vždycky do takových příběhů snažím vžít, a v důležitých momentech se rozhoduji přesně tak, jako bych se rozhodnul ve skutečnosti (nakolik to hra dovoluje). Já mám tedy Dragon Age: Origins i trilogii Mass Effect moc rád...částečně i proto, že herní doba je dost dlouhá - třeba Dragon Age jsem dohrál za krásných 66 hodin.
  • Alucard
    No pane Dworkine já braky beru za braky a pokud se tobě libí braky, tak si ty braky užij.
  • Alucard
    Můžeš mi říct co je dobré na příběhu: Složime udatnou skupinou a porazíme hlavní všehozlo v podobě obrovského draka, který velí skupině skřetů?
  • michaliuz18
    jj cely vy , clovek napise normalny komentar ale ze som to ja tak ma uplne sprdnite deticky
    sa neviete normalne bavit ?
  • Vychova. Vlastnosti jako empatie, sebeucta, sebevedomi, respekt atd. si clovek na svet neprinasi, vstepuje si je behem zivota podle vlivu z okoli. Jsou lidi, kteri je dobrou vychovou vstipene maji, pak ti, kteri je sice nemaji moc vyvinute, ale jelikoz si je uvedomuji, dokazi na nich zapracovat. No a pak jsou tu lide, jejichz rodice tyto vlastnosti nemeli vubec nikdy a tudiz je ani nevstepovali svym detem a vysledkem je treba zrovna tady ten parecek blbu. A budovat v detech treba jen takovou empatii neni nic sloziteho. Staci obycejna veta "nedelej to, jak by se ti libilo, kdyby to nekdo delal tobe". Pokud maji dotycni alespon spetku sebereflexe, je sance, ze nakonec nezplodi stejne moralne odlehcenou generaci, jako jsou oni sami. Ale opravdu o tom pochybuji. I kdyz...pokud jsou to jeste deti, tak to muzou brat zatim s rezervou, ale cas bezi:-)
  • Proc nekdo sebeuctu ma a nekdo ne? Vysvetli to :)
  • Dragon Age: Origins je výborná fantasy hra a myslej si to lidi od fochu, recenzenti i hráči po celým světě. Jasně, můžeš ze sebe udělat de*ila a vynadat jim do tupého stáda, které nepozná "kvalitní" fantasy... nebo můžeš vzít na vědomí, že zrovna _tobě_ to tak úžasné nepřijde a těšit se z toho, že existují jiné produkty, ze kterých máš pro změnu velkou radost ty. Je to jen na tobě. *3*
  • Pilgrim66
    Mě to upřímně zajímá.

    Já mám zas rád Lukjaněnka a Chinu Mieville (teda až na to když musim skloňovat jeho jméno)...

    Upřímně příběh DA:O byl dobrej. Nebyl to žádnej fantasy award material ale zas nejak stereotypni to nebylo a ten svět byl zajimavej. Mně se obecně líbil RPG styl (dialogy atd) a gameplay.

    Jinak obávám se, že problém české kinematografie nebude vězet v skupině lidí hrající RPG (potažmo DA) ale spíš ve fanoušcích tvorby Trošky a jeho nepřekonatelných Kameňáků.
  • Alucard
    Proč na každou kritiku musí přispěchat někdo, kdo chce, abych mu vypsal, co je podle mého kvalitní. Strašně prostoduché. Tak dobře, když jinak nedáš.
    První přichází tma -Richard Scott Bakker
    Jméno Větru, Rothfuss, Patrick
  • Pokud tuhle svoji nesmyslnou dedukci myslis vazne, tak to amen spis s tebou;-) A on navic nepouzil vyraz kvalitni, ale "vynikajici" a "patri k nejlepsim". Pises to schvalne zvlast, aby jsi na svuj nazor upozornil, jako by jsi stal v davu a rval a ukazoval na nej prstem, misto aby jsi to rekl primo jemu. Potrebujes pocit uznani, jelikoz v realnem zivote v kolektivu asi moc oblibeny nejsi. Podej si ruku s diskuterem Bolek, to je uplne stejny laboratorni vzorek bez sebeucty, jako ty.
  • Pokud se nepletu, tak by ti napsal Zaklínač.
  • robis hanbu celemu Slovensku *10*
  • Pilgrim66
    Tak se pochlub co je podle tebe kvalitní fantasy? A vynech klasiky typu Tolkien atd. Něco nového.
  • Pilgrim66
    Achjo, no tak ja si asi pujdu pustit znova Farscape...
  • len problem je, ze oni uz nevymyslaju nove postavy od 99. roku, nie ze dnes :)
  • Alucard
    Opravdu se směju lidem jako Firingo, kteří si opravdu myslí, že Dragon Age je kvalitní fantasy. Pak se nesmíme divit, že se v Česku nenatočí pořádní film, seriál či hudební nosič. Vše začíná od lidí a pokud někdo považuje Dragon Age za kvalitní fantasy, tak ámen s ním.
  • OOO vážně je to brak? Super tak jestli vymyslíš lepší fantasy než je Dragon Age tak do toho. Jestli je tohle brak tak už nevím co by podle tebe muselo být kvalitní Fantasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit