Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím! Stahl jsem si PES 2011 pro PC, rozbalil to, nainstaloval to, cracknul jsem to a i češtinu jsem si tam hodil. Vše jede na 100%. Jen nemohu přijít na nastavení ovládání pro klávesnici. Ve hře se mi ukazuje pouze nastavení pro ovladač (patrně od xboxu360) :o( A zaboha nemohu přijít na to co stím??? Poradí někdo? *13*
  • ¨celou dobu mi pes2011 funguje normálně.
    Ale bohužel,mi to blbne přihráva to samo směrem na moji bránu a nejde to zastavit.
    Mám ji na ps2.
    Poradíte mi prosím co mám dělat? *9* *13*
  • Z toho hodnotenia AI usudzujem, že recenzent to hral tak na 2., maximálne na 3. obtiažnosti, ale i beztak musí aj slepý zbadať, že tá umelá inteligencia je katastrofálna, hlavne u vašich hráčov, rozhodca je tiež tupí a hráči súpera na vyšších obtiažnostiach nereálne dokonalý. Ale však čo, to sa za pár dní recenzovania, v ktorých hra väčšinou buď uchváti alebo nahnevá, dá zbadať ťažšie ako po mesiacoch hrania.
  • Já bych se chtěl zeptat sice to nepatři k recenzi psa ani fifi ale mam takovy malý problém.Koupil jsem si druhý Gamepad abych mohl hrát ve dvojku doma.Exhibiční zápas jde normalně ale turnaj hrát nejde.Mohl by nekdo poradit nebo poslat odkaz na nějaký patch,který by to spravil.Jeste jednu otazku kdy asi bude české menu do psa.Za vsechny odpovědi díki. *3*
  • staci nahodit patch od pesedit alebo hocijaky iny je ich uz kopec je to robota aj so stiahnutim na par minut,
    plus dve veci na zlepsenie hratelnosti konkretne - Realistic Gameplay 2.0 by spock2005 kde sa podla navodu manualne cez program peseditor poupravuju nastavenie hry je to praca tak isto na par minut,
    plus este sa nahodi Gameplay Patch version 1.09 a&b By Komu co je cisto exe subor ktory sa skopiruje do zlozky s hrou takze taktiez robota na par sekund a hned je pesko co sa tyka hratelnosti, realnosti, simulacie alebo ako chcete velmi daleko pred fifou...

    inak aj ta je dost slusna ale po takejto uprave peska sa fifa nechyta vobec.

    bez takejto upravy peska je fifa urcite lepsia to je pravda, ale po tejto uprave sa zacnu v pesku diat veci to mi verte *5*
  • http://pes.gameway.cz/
  • Ahojte jsem velkej fanda PSA všechny díly jsem hrál a nahrál jsem několik stovky hodin.
    Máte pravdu že poslední dobou je FIFA lepší a souhlasím,ale jako správný fanda zůstávám věrný.Hrál jsem FIFU 2001 a strašné goly padaly od pulky hřiště nůžka a ptom poslední moje setkáni s FIFOU byla 2008 hrál jsem to na nejtěžší a vyhrával jsem 7:0 tak co to je a kdo má pořád poslouchat ten hrozný český komentář.
    Pro mě vždycky PES,ale uznávám že je FIFA otrochu něco lepší
  • Po hrani Fifa v 90tych letech a jeste par rocniku na zacatku noveho tisicileti, hraju na PC PES od 4ky. Tento rok jsem poprve vyzkousel na PC Fifa 11 a i kdyz ma svoje mouchy, je to o neco lepsi fotbal nez PES 2011, ktery pritom sel dost nahoru od min. rocniku (rozhodci, animace, nahravky, defenziva). Grafika je urcite lepsi u PES, ale srazky hracu, souboje apod. animace jsou hezci ve Fife. Co mi na PES nejvic zacalo vadit coz jsem si uvedomil az po hrani Fifa je, ze v PESku kdyz dobre branite stylem obsazovani volnych hracu, comp casto nic kloudnyho nevymysli. I na nejtezsi uroven timto zpusobem dokazu prohrat jen zapas kde udelam chybu ze tuhle taktiku nedodrzim. Star players maji v PES neskutecny rany a zrychleni, ale kdyz diky aktivnimu obsazovani nemaj kam nahrat a rozjet akci, pusobi COM jalove. Ve Fifa mi zas prijdou vasi obranci ovladany cpu uplne na nic, vsechno musite odrit sami (proto FIFU zatim hraju jen na druhej nejtezsi level). Problem u Fifa je ze zapasy opravdu po nejake dobe prijdou podobne, PESko me casto prekvapilo jakou krasnou kombinaci / gol jsem provedl. Nicmene jen ja jako hrac, CPU proste stejne hezky akce proti me neudela, od neho dostavam goly hlavne z rohu nebo kdyz spatne obsadim a jde sam na branu. Takze shrnuto podtrzeno, oba fotbaly to jsou skvely, avsak oba maji co zlepsovat, a po x letech hraju nyni na PC radsi Fifu, prekvapive...
  • Všiml si taky někdo že když zastánci PES chtějí vychvalovat svoji modlu vždycky nezapomenou zmínit jak je FIFA pro děti a pro ty kteří chtějí být hned mistry arkádového fotbalu (*kuck* Major *kuck*), že je FIFA taková nebo maková, že je to nejhorší fotbal pod sluncem a tisíce podobných variací, zatímco Ti co letos přešli k FIFě (hlavně původní hráči PSA) prostě jen napíšou že letos vyhrála FIFA a odpustí si takové to dětské rýpání jako na pískovišti a pokud už přijdou s kritikou tak vždy s aspoň trochu konstruktivní?
    Myslím že to docela dosti o něčem vypovídá, obrázek ať si udělá každý sám.

    A jen dodám - líbí se mi modrá. Je mi upřímně u jedné nelichotivé části těla jestli se někomu jinému líbí zelená. Upřednostňuji Linux - kdo chce Windows ať mi je necpe pod nos. Letos se mi hraje lépe FIFA - ať mi nikdo nediktuje že se mi má líbit PES a nenazývá mě oblbnutým jedincem.
  • fifa vypadá líp ale když hrajete víc zápasu pijdou mi všechny stejné a je jedno jestli hrajete proti slabému nebo silnému soupeři, jednoznačně tento rok PESKO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit