Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No to koukám já už ani nečekal že to bude ( a nebyl jsem určitě sám) Avatar the game bylo docela dobré, kopírovalo to příběh z filmu a jedna z prvních 3D stereoskopických her...navíc ty 2roviny jenže já to tehdy dohrál a zahodil.

    Nehledě na to že dnes už podobné téma asi moc nenadchne. Třeba se trochu snažit. Aby to nebyla jen další průměerná nebo až podprůměrná záležitost.-

  • Zaho
    Je to pořád dokola. Film vydělal hodně peněz, udělejte hru, popřípadě obráceně a zpravidla z toho vzejde brak.
  • Massive nabira lidi porad. Sehnat dobre lidi je problem, zvlast kdyz to znamena stehovani do Svedska. Na nabidku oozic jsem koukal a mel jsem tam i teoreticky vybrano neco na ci jsem dostatecne kvalifikovany ale stehovani neprichazi v uvahu.

  • clovicekO

    Nastav řiť.

  • TheGGG

    MP normálně nehraji, ale ta možnost zcivilizovat pár eko modrásků pomocí toho bitevního obleku, co měl Stephen Lang, to zní lákavě

  • Taronyu

    Tá mobilná hra ma moc nezaujíma, ale na ten projekt od Massive Entertainment sa teším. Boli nejaké rumors, žeby to malo byť klasické open world RPG, to by bolo super, keďže Pandora ponúka mnoho krásnych biotopov. No ale snáď sa s blížiacou premiérou, rozbehne aj táto hra a dozvieme sa viac.

  • Taronyu

    Snáď to bude mať multák aby som ti mohol nakopať p*del 😀

  • TheGGG

    mě teda film přišel jako hodně pěkná eko blbina u které naprosto stačil první díl... úplně se bojím co za propagačku nacpou do druhého filmu. O hru mám zájem, jen pokud tam ty modré xenos budu moc všechny vykosit a ten jejich měsíc pěkně kolonizovat a civilizovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit