Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neumím si predstavit jak by to mohlo fungovat, neco podobneho melo byt v strategii cities xl, pak pro nedostatek zajmu vypli servery nebo co. každopadne zajímavý nápad, koho by bavilo stavet si mesto offline.
    • ...koho by bavilo stavet si mesto offline."

      Vsechny dlouholety fans??? (koukni na reakce na linku ve clanku + reakce na Simtropolis)

      Tady nejde o predvadeni se jak ve Farmwille. Lidi co to hrajou roky jsou jako fandove do vlacku - maji to schovany ve sklepe a obcas to ukazou kamosum. Ne vsichni lidi maji pri hrani her potrebu interakce s zivyma lidma.
      A jak to bude az EA vypnou servery? Simcity 4 hrajou tisice lidi i po deseti letech.
      Kdyby bylo SC4 lip optimalizovany (vice jader, naroky na pamet) hraju ho s modama klidne az do smrti.
      • nejde o predvadeni se, ale treba o obchodovaní a vzajemnou interakci (ne interakci lidi ale tech mest ve hre), ale jak jsem psal nevím jak by to melo fungovat.
        Byla by to jen možnost ve hre, kdo by chtel hrat offline tak muze.
        • Bohuzel z jeho vyroku a ze skusenosti s EA bude "OFFLINE" znamenat trvaly pripojeni k netu a ukladani savu na Origin.
          Maxisaci byli velmi dobry studio dokud jim EA naprivazalo ruce k Sims, upichnout se na nekolik let na jednu hru (Spore byl pro me jen experiment) se na nich podepsalo, viz to kouskovani pridavnyho obsahu k Sims. Holt jak EA piska tak se tancuje.

          Ale abych nebyl jen pesimista, tak stale verim a doufam *1*
  • Zato s DRM to moc prirozeny neni
  • hral jste nekdo vsechny nebo skoro vsechny dily? Ma to stoupajici uroven? Proste kterej dil si mam zahrat? Ten minulej?
    • Zahraj si SimCity 3000. SimCity 4 má lepší grafiku, ale tím to bohužel končí. Je to prostě moc lehké. Hromada peněž, za to postavíš čtvrt města. Dojdou love? Zahraješ si 3 mise z datadisku Rush Hour a můžeš postavit další čtvrtku. Takže čtyřka je pěkná, ale pro začátečníky. "Třítisíckovka" je stále výzva a přes horší grafiku tak nabízí lepší zábavu
      • diky chlapi
    • smejki
      zahraj si čtyřku. Dvojka a čtyřka jsou jinak považované za nejlepší.
    • Sim City 4 + Rush Hour datadisk
  • nove sim city si strcte do prdele, my chceme stalkera 2 :(
    • Mluv za sebe chytráku.
    • dobrý *4*
  • no hura, konecne! multak k takove hre prece patri. snad se od sto let stareho (ale neprekonaneho) transport tycoona dockame podobne kvalitni hry v modernim provedeni. tt je samozrejme trochu o necem jinem, ale stejne se tesim
  • Mam takovy neblahy tuseni, ze se tu asi chysta puda pro kooperaci se Sims 4, cimz se kdysi skvela budovatelska strategie zmeni v socialni sra*ku pro pubertacky. V ramci zjednodusovani pro decka se tu spis dockame Facebook integrace nez realneho ekonomickeho a dopravniho modelu.
    Mel jsem rad, kdyz jsem se pomalu piplal se svym mega mestem a nikdo mi to nekazil, jen vecne nespokojena AI. Pro mne bude tahle hra asi passe.

    Mimochodem multiplayer = zadny mody, jen to co nam naservirujou v DLC za prachy.
    • Kdo by ti to kazil? Porad snad muzes postavit sobestacne mesto. Takhle budes mit moznost se nejak zamerit. Pokud ucast bude dobrovolna tak bych v tom nehledal jen nevyhody. A jestli tam budou bydlet simove? No a co... taky jsem je hral (jednicku) :D
  • Len aby to nenapadlo tak, ako s Cities XL, kde tvorcovia zacali cisto multiplayer a posledna verzia uz multiplayer asi ani nepodporuje.
  • Pro nové SimCity bude multiplayer přirození.
  • smejki
    mám pocit, že SimCity se pomalu mění z téměř výukového softwaru na sociální blbinu, kde je úplně jedno, co udělám. Hlavně když ta jsem.

    Kdyby se sbírala anonymní data a podle nich se tvořily podmínky světa, v němž mé město musí přežít a prosperovat (světová ekonomika atd.), to by bylo fajn. To by byl jediný online prvek, který bych byl ochoten přijmout. Obavám se ale, že tady půjde jen o prosté sousedství s generátorem náhodných čísel dosazenými anonymními joudy, se kterýma si budu moct vyměnit špinavou vodu za pět balíků sušenýho sena pro morčata. Nezajímavé.

    Ty řeči o více stylech hraní mi zavání sandboxovým stylem hraní založeným na samostabilizujícím se systému. To fakt nechci.
  • Ja chcu GodZillu *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit