Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    YEAH! Fuck autoaim!
  • Veskoslav
    Nějak se tak rozpadá teorie několika zdejších konzolistů, že pc scéna je mrtvá:D
    • Kdyz uz si me beres do huby, cituj me presne. Netvrdim ze je mrtva, ale v upadku a ze se na ni dari akorat casual a indie scene. Tato zprava nijak nevyvrqci me tvrzeni, spise potvrzuje a ty jsi ze sebe opet udelal blba :-).
      • Veskoslav
        Ano a hry jako Bf3, Sc II, ME3, poslední Alan Wake se na pc prodalo minimum, co? Jsi vážně čím dál větší šašek....By mě zajímalo, co budeš žvatlat u Diabla III za moudra.....
        • Nic takoveho jsem netvrdil, poskoc sasku, sedis si na vedeni, neustale bojujes s nejamymi chimerami, asi nejsi tak uplne dusevne zdravy. Ale kdyz se o to zajimas, bf3 se na pc prodalo mene nez na konzolich, me3 rovnez, aw rovnez, ale ten vysel na pc pred nedavnem a vyrazne pozdeji, takze neni uplne fer to porovnavat. Mohl sis vybrat ponekud uspesnejsi pc hry :-). Nic to vsak nemeni na mem tvrzeni o upadku pc platformy, ktere se odviji od neceho jineho.
    • Ringwraith
      Ti konzolisti jsou stejní jako ty.

      PC scéna není mrtvá a tento případ jedné hry nic nedokazuje.

      Takže si podejte ruce, protože ukvapené závěry činíte stejně.
      • Veskoslav
        Nepochopil jsi. Podle radikálního křídla Konzolistů vedených Jejdáskem, lovcem bezvěrců a pcčkářů, hubitel pirátů, držitel řádu Zlatý gamepad, Mstitelem Smrti, je pc platforma mrtvá, proto ta narážka a to, že jejich teorie značně pokulhává.
        • Ringwraith
          Já to pochopil moc dobře, ME3 hráči.

          Já zase poukazju na to, že PC platforma není mrtvá, ale kdyby byla, tak případ této jedné hry by ti nemohl sloužit jako důkaz, že tomu tak není.

          Takže i jejdásek i ty činíte podobně ukvapené závěry.
          • Je velky rozdil mezi tim, co tvrdim ja a mezi tim, co ta bezvyznamna nula (fakt si jeho prezdivku nepamatuju) o me vyklada ze tvrdim. Nejsem si jist, zda to dela umyslne nebo je opravdu tak blbej a nechapavej.
          • Veskoslav
            Je vidět, že jsi to vůbec nepochopil (mimoto důkazy o nemrtvosti pc sem jejdáskovi omlátil o hlavu)
            • Ringwraith
              ME3 hráči, a co nechápeš ty na tom, že já si dělám srandu z tebe, že fakt, že jedna indie hra má větší herní základnu na PC než na konzolích, považuješ za důkaz toho, že PC platforma není mrtvá.

              ME3 hráči, já s tebou souhlasím, že není mrtvá. Ale to, že se Orcs Must Die! hraje víc na PC není dobrý důkaz.

              Srandu si dál dělej z koho chceš. A já budu taky, ME3 hráči.
            • Veskoslav
              Zaprvé to nesmyslné označení ME3 naprosto nechápu, když jsem sérii začínal hrát od 1. dílu v době, kdy tato série nebyla tak "populární" a za druhé, co nechápeš na to, že si dělám srandu z konzolistů, co tvrdili, že pc platforma je mrtvá?
            • Ringwraith
              Vysvětli mi, co jsem nepochopil, ME3 hráči.
  • Hmmm takže PC scéna i s piráty dokáže vytvořit několikanásobně větší FAN scénu , než Xbox360 i s piráty ..... Ale to snad není novinka , jen vidím poprvé , že by šlo hlavně o fanoušky a jisté peníze stály až v pozadí . ;)
  • sankuri
    Konecne vyvojari dostavaji rozum a prestavaji podporovat mor herniho prumyslu - konzole.
    • sankuri
      Konzole, Notebooky, Handhealdy, Tablety atd. jsou zlo a kdo je uprednostnuje na hrani her pred PC by se mel jit lecit!
      • Ringwraith
        A neměl by jsi se jít léčit ty, protože posíláš lidi do léčebny kvůli jejich vlastní svobodné volbě herní platformy?

        Když někdo bude jezdit radši autobusem a ty máš rád auta, tak ho taky pošleš do léčebny?

        Asi by se ti líbil World According to sankuri, ale tak realita nefunguje.

        Já teda Cahiruju *1*
        • sankuri
          No jisteze ja jsem na autobusy, takze kazdy kdo jezdi autem by se mel taky lecit:-)
    • Black_Hand
      jsem pcckar, ale todle je hluboce retardovany prispevek do diskuze. neni praktickeho duvodu, proc by ta hra nemela fungovat na konzolich.
      • jsem PC hrac driv jsem hral na Amize . Zajimalo by me cim jsou konzole morem pro herni prumysl.
        • Black_Hand
          tak nak.
        • Ringwraith
          Mají špatnou grafiku! (To ti odpoví 12letý PC hráč!)

          Jiní dodají, že kvůli nim jsou hry jednoduší, mají horší menu, špatnou AI a blablabla.

          Jo, to ale není chyba konzolí. To je chyba nové generace konzolistů, kteří začali hrát až s příchodem X360 a PS3. Protože i na konzole jsou hry jako Skyrim, Fallout: New Vegas, Dragon's Dogma atd. s velkými světy a herní hloubkou. Takže fakt, že dnes vychází tunelovité hry pro voly není chyba konzolí, ale nových konzolistů.

          Jo a vtipný fakt je jak někteří místní PC hráči používají spojení "konzolový port" jako urážku. Nikdy se to totiž neobjeví u nějaké decentní hry. Co třeba Assassin's Creed? Co Dead Space? Portal 2? To nejsou konzolové porty?

          Ale když je hra špatná, tak se vždy najde někdo, kdo vypíchne, že jde o konzolový port. Ale já se budu muset stát arbitrem obráceného zdůvodňování a říct, že hra není špatná, protože jde o konzolový port, ale jen prostě pro to, že je špatná.
          • Nejedna se jen o mlade/nove konzolisty, ale vubec mlade/nove hrace bez ohledu na platformu. Je to jev spojeny s tim, jak se herni prumysl snazi zaujmout cim dal vetsi masy hracu a smeruje ke konzumu. A ono i to volani po nove grafice je konzumni projev jako prase. PC hraci se na tomto vyvoji nemalou merou podileji.
          • Portal 2 je konzolový port??
            • Ringwraith
              Tak tedy "s přihlédnutím ke konzolím".

              Ale nemá cenu se hádat, radši si dej další playthrough Mass Effectu 3.
            • Veskoslav
              "zhlediska obsahu byl dělán od začátku pro konzole", což je naprosto nesmysl;) A myslím, že studia jako Blizzard a Valve vydělávají tolik, kolik tak polovina konzolových studií dohromady;)
            • Ringwraith
              No jo, Valve jsou nedostižní králové PC hraní, kteří bojují proti zákeřným konzolím.

              Přečti si můj post. Píšu, že nevím jestli byl Portal 2 dělanej primárně na konzole. Píšu, že byl oproti Portalu 1 oprostěn od některých prvků.
            • Veskoslav
              Portal 2 primárně na konzole? To jsem se tak dlouho nezasmál:-D Zjisti si něco o Valve, ano?:-D
            • Ringwraith
              Nevím jestli z technického hlediska (nedivil bych se), ale z hlediska náplně byl dělán už od začátku pro konzole. Portal 1 naopak nebyl. Pak můžeš pozorovat rozdíl v tom, co to tobě puzzle žádají. Portal 2 je totiž dělán pro analogy a tak po tobě nikdy nechce rychlost a přesnost míření portálů zároveň. To na analozích totiž moc nejde.

              A tak se s tím Valve poprali a puzzle postavili na jiných principech. A hra je dobrá a všichni jsou z ní hotoví a nikdo si nestěžuje, že kvůli konzolím jsme přišli o jeden element obtížnosti.

              Takže možná nejde o konzolový port v pravém slova smyslu, ale ten termín se taky nepoužívá už jen technicky, ale i v rámci herní náplně.
          • Ringwraith@tiscali.cz : konzole maji spatnou grafiku ? Podivej se na Gran Turismo , Uncharted nebo Gears of War a vazne tyhle hry maj spatnou grafiku ? Jenak to je duvod proc jsou morem pro herni prumysl ?
            • Ringwraith
              Sorry, to byl jen malý joke, teď už jsem trochu textu přidal.

              A věz, že já se konzolí rád zastávám.
          • A ty špatný koule *1*
            • Ringwraith
              A ty si hulvát, který jen uráží.
  • Because FUCK YOU, thats why!...sakra, ale teď vážně, mám zrovna Xbox :D Ale zahraju si to na PC, no, svět se nezhourtí.
    • Umaroth
      no tohle je rozumny pristup, ale z druhe strany(naopak) ve zdejsi komunite je takovy pristup hrdelni zlocin... *7*
      • Veskoslav
        Kolik skvělých her na pc ani nevyšlo a na konzole ano? Desítky? Až to číslo z obou stran bude stejné, tak si můžeme něco říct o slušnosi z obou stran;)
      • Ringwraith
        Komunita diskuzí na Games.cz?
        http://i42.tinypic.com/2yocxa8.jpg
        • Umaroth
          bohuzel...
  • Umaroth
    Jé, být to naopak, to by se nám tu zas snesl shitrain od trollů *5*
  • Ti museli na steame predat kvanta, ked to bolo v akcii tak to opanovavalo aj niekolko dni vrchol rebricka predajnosti. Je pekne vidiet ze sa takejto singleplayer hre dokaze darit aj ked je tu multiplayerove podobne zamerane Dungeon Defenders. Prajem im s dvojkou uspech :)
    • Ja si to taky koupil a po pravde, hral jsem to jen jeden den, vic me to neoslovilo, ale bylo to levny, tak co. O druhy dil pravdepodobne zajem mit nebudu, pokud to vyrazne nepredelaji a nezlepsi. Dungeons Defenders jsem hral zhrubs tyden, take zadny trhak, ale prislo mi to zajimavejsi i kdyz jsem ho hral single.
    • DD vyšli až po vydání OMD a navíc se to hraje uplně jinak. OMD byla jasna volba a koupil jsme to hned, u DD mi to nejakou dobu trvalo, nez jsme se do te hry dostal a dal ji sanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit