Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    YEAH! Fuck autoaim!
  • Nic takoveho jsem netvrdil, poskoc sasku, sedis si na vedeni, neustale bojujes s nejamymi chimerami, asi nejsi tak uplne dusevne zdravy. Ale kdyz se o to zajimas, bf3 se na pc prodalo mene nez na konzolich, me3 rovnez, aw rovnez, ale ten vysel na pc pred nedavnem a vyrazne pozdeji, takze neni uplne fer to porovnavat. Mohl sis vybrat ponekud uspesnejsi pc hry :-). Nic to vsak nemeni na mem tvrzeni o upadku pc platformy, ktere se odviji od neceho jineho.
  • Veskoslav
    Ano a hry jako Bf3, Sc II, ME3, poslední Alan Wake se na pc prodalo minimum, co? Jsi vážně čím dál větší šašek....By mě zajímalo, co budeš žvatlat u Diabla III za moudra.....
  • Ja si to taky koupil a po pravde, hral jsem to jen jeden den, vic me to neoslovilo, ale bylo to levny, tak co. O druhy dil pravdepodobne zajem mit nebudu, pokud to vyrazne nepredelaji a nezlepsi. Dungeons Defenders jsem hral zhrubs tyden, take zadny trhak, ale prislo mi to zajimavejsi i kdyz jsem ho hral single.
  • Nejedna se jen o mlade/nove konzolisty, ale vubec mlade/nove hrace bez ohledu na platformu. Je to jev spojeny s tim, jak se herni prumysl snazi zaujmout cim dal vetsi masy hracu a smeruje ke konzumu. A ono i to volani po nove grafice je konzumni projev jako prase. PC hraci se na tomto vyvoji nemalou merou podileji.
  • Je velky rozdil mezi tim, co tvrdim ja a mezi tim, co ta bezvyznamna nula (fakt si jeho prezdivku nepamatuju) o me vyklada ze tvrdim. Nejsem si jist, zda to dela umyslne nebo je opravdu tak blbej a nechapavej.
  • Kdyz uz si me beres do huby, cituj me presne. Netvrdim ze je mrtva, ale v upadku a ze se na ni dari akorat casual a indie scene. Tato zprava nijak nevyvrqci me tvrzeni, spise potvrzuje a ty jsi ze sebe opet udelal blba :-).
  • Ringwraith
    ME3 hráči, a co nechápeš ty na tom, že já si dělám srandu z tebe, že fakt, že jedna indie hra má větší herní základnu na PC než na konzolích, považuješ za důkaz toho, že PC platforma není mrtvá.

    ME3 hráči, já s tebou souhlasím, že není mrtvá. Ale to, že se Orcs Must Die! hraje víc na PC není dobrý důkaz.

    Srandu si dál dělej z koho chceš. A já budu taky, ME3 hráči.
  • Veskoslav
    Zaprvé to nesmyslné označení ME3 naprosto nechápu, když jsem sérii začínal hrát od 1. dílu v době, kdy tato série nebyla tak "populární" a za druhé, co nechápeš na to, že si dělám srandu z konzolistů, co tvrdili, že pc platforma je mrtvá?
  • Ringwraith
    Vysvětli mi, co jsem nepochopil, ME3 hráči.
  • Veskoslav
    Je vidět, že jsi to vůbec nepochopil (mimoto důkazy o nemrtvosti pc sem jejdáskovi omlátil o hlavu)
  • Ringwraith
    Já to pochopil moc dobře, ME3 hráči.

    Já zase poukazju na to, že PC platforma není mrtvá, ale kdyby byla, tak případ této jedné hry by ti nemohl sloužit jako důkaz, že tomu tak není.

    Takže i jejdásek i ty činíte podobně ukvapené závěry.
  • Black_Hand
    tak nak.
  • Veskoslav
    Nepochopil jsi. Podle radikálního křídla Konzolistů vedených Jejdáskem, lovcem bezvěrců a pcčkářů, hubitel pirátů, držitel řádu Zlatý gamepad, Mstitelem Smrti, je pc platforma mrtvá, proto ta narážka a to, že jejich teorie značně pokulhává.
  • Ringwraith
    Tak tedy "s přihlédnutím ke konzolím".

    Ale nemá cenu se hádat, radši si dej další playthrough Mass Effectu 3.
  • Veskoslav
    "zhlediska obsahu byl dělán od začátku pro konzole", což je naprosto nesmysl;) A myslím, že studia jako Blizzard a Valve vydělávají tolik, kolik tak polovina konzolových studií dohromady;)
  • Ringwraith
    No jo, Valve jsou nedostižní králové PC hraní, kteří bojují proti zákeřným konzolím.

    Přečti si můj post. Píšu, že nevím jestli byl Portal 2 dělanej primárně na konzole. Píšu, že byl oproti Portalu 1 oprostěn od některých prvků.
  • Ringwraith
    Ti konzolisti jsou stejní jako ty.

    PC scéna není mrtvá a tento případ jedné hry nic nedokazuje.

    Takže si podejte ruce, protože ukvapené závěry činíte stejně.
  • Veskoslav
    Kolik skvělých her na pc ani nevyšlo a na konzole ano? Desítky? Až to číslo z obou stran bude stejné, tak si můžeme něco říct o slušnosi z obou stran;)
  • Veskoslav
    Nějak se tak rozpadá teorie několika zdejších konzolistů, že pc scéna je mrtvá:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit