Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me osobne bavil Wake i jako turisticky simulator - proste jsem se potloukal po horach (jak me hra pustila, pochopitelne) a koukal na tu nadheru. Nakonec proc ne?
  • Grifus
    Chvilema byl pocit z koridoru velky, ale jinak se jim podarilo udelat slusnou iluzi volneho sveta. Mestecko si zilo relativne svym zivotem, nicmene toto mohli propracovat vic, kdyz to prikladaji jako hlavni duvod jejich rozhodnuti.
    Kazdopadne ja jsem si hru uzil, penez nelituju a za nejakou dobu si ji s chuti projdu zase. To o moc titulech rict nemuzu.
    Souhlasim s nazorem ze do dvojky by mohli zakomponovat vic rozhovoru a hadanek na ukor souboju. No uvidime...
  • PreidaQ
    Trochu problém je s tím, že mě Alan Wake připadal naprosto prázdný i jako lineární koridorovka.
  • kedze ma alan wake totalne sklamal,tak mi ani otvoreny svet nechybal... *7*
  • DavRed
    No to byl zas článek úplně o ničem...
  • Alan Wake jsem něvěřil už po prvních videích, ale Remedy to dokázali dobře udržet a hra se mi nakonec hodně líbíla. Příběh a atmosféra jsou skvělé, Sam Lake mě ještě víc přesvědčil o svém nadání. Každý fanda hororých a mysteriózních knih a filmů by si měl hru zahrát už jen kvůli těm skvělým odkazům na známé díla Stephena Kinga, H.P. Lovecrafta nebo Davida Lynche. Pořád jsem měl ale pocit, že by to šlo udělat líp. Nejvíc mi vadily akční části. Ano, ze začátku byl způsob likvidace nepřátel celkem zajímavý, ale asi od půlky hry jsem to bral jenom jako nutnou rutinu, kterou musím projít, abych se posunul dál v příběhu, protože pokud se zapomene na baterku, nejsou souboje ničím zajímavé a už vůbec ne děsivé. Alan Wake totiž možná je survival, ale hororový je asi stejně jako Twin Peaks nebo Donnie Darko. Rozhodně by bylo lepší, kdyby se soustředili víc na adventurní část, přidali třeba nějaké hádanky nebo rozhovory s postavami. Na dvojku se ale hodně těším a jsem zvědavý, jak dopadne.
  • Alan Wake mi, spíše než jako horor, připadal jako hraná kniha s thrillerovo-hororovou tématikou. Vážně se mi líbí "knižní" styl, jakým je hrá udělaná, hrdinovým povídáním si pro sebe počínaje a nacházením útržků knihy (ne)konče. Možná je to tím, že jsem od něj ani moc nečekal, jelikož jsem si nějak myslel (ani nevím proč), že hra dostávala špatné hodnocení (ještě na Xbox, do ledna tohoto roku jsem o něm neslyšel od té doby a ani se o něj nezajímal).
  • Alan Wake má perfektní hororovou atmosféru, před měsícem jsem ho dohrál (na Xboxu, na pc jsem ho nikdy předtím nehrál) a právě ta lineárnost se mi moc líbí a u dnešních některých her naopak chybí... nebaví mě hodiny bloudit a zkoumat hovadiny... viz Assassin Creed relevations ... těžké zklamání pro mě, furt jen zdlouhavé chození od ničeho k ničemu .... Víc her jako Alan ! ...
    • zahraj si tetris, budeš z toho paf kolik volnosti nabízí:)
      • Si děláš ďupu ... ale tenkrát jsem tetris tak bral .... žádné předdefinované trasy , žádné předpřipravené fáze pohybu .... juj pocit volnosti na prvních hanheldech pro masy ....
    • tak to dopada kdyz nekdo celej zivot chodi jen do prace - domu - do samosky - domu - do prace - na hrbitov
    • jindra.veliky
      klasicky konzolovy hrac
      • No já mám konzole rád , hlavně ty staré ;) ... a stejně na nich vyhledávám strategie a RPG .
        Když je na PC sucho , nebo vycházejí jen klony jako je Alan Wake ....není jiné cesty .
    • Tohle může říct jen konzoloidní idiot, kvuli takovým jako ty, jdou hry do háje.
      *12*
      • Taky by tě neubylo kdyby jsi se trochu mírnil.
        • Není čas na to se mírnit ... stručně a rychle k věci ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit