Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • steamjenapicuanemmezernik
  • Je skoda ze minecraft nejde je to dost popuarna hra a hra sa aj multipayeru tak neviem preco ste tuto hru nezaradily do zoznamu ved ma kopu hracou
  • www.dddsluzby.cz
  • Sympatický vývojář, který se nebojí mluvit na plnou hubu:-)
  • Docela nechapu to nechutenstvi ohledne steamu.Chapu,ze ne kazdemu to vyhovuje,ale casto mi prijde,ze plno lidi ten steam ani v zivote v pc nemeli a nadavaji na nej.
    Ja ho pouzivam od jeho vydani a nemuzu rict,ze bych s nim mel nejaky zasadni problem.Me osobne vyhovuje mit sve hry tak nejak po hromade,moznost stahnout si hry na jakemkoli PC,steamcloud,automaticke updaty apod.
    Co se tyce zminene moznosti konce steamu a ztraty her tyce,tak valve v nekterem z rozhovoru rikali,ze by v takovem pripade vydali patch,ktery by ty hry od steamu odprostili.Samozrejme tomu nemusime verit.
    Ale v dnesni dobe ,kdy je trend online DRM uz ani ty krabicovky nejsou takova jistota.Kdyz krachne vydavatel,pripadne zrusi DRM servery,tak si tu hru taky nezahrajete.
    A ze steam monitoruje co clovek hraje?A co ma byt?V cem by mi to melo vadit?A ukladani info o kreditce je volitelne.
    Steam ma sve chybky,ale celkove vzato s nim jsem za ty roky spokojeny.
    • GlaDOS
      Taky se divím, kolik lidí Steamem opovrhuje ale ani ho nezkusili. Já ho mám, protože ho chtěl HL2: EP1 a od té doby ho dost využívám. A když jsou tam občas slevy tak to je lahůdka. Steam není špatný, chybky má ale nic hrozného
  • Jsem rád, že jde Minecraft koupit jen tak - nechtěl bych na svém počítači zbytečný software se Steamem související. Beztak by mi asi nešel, protože mám Linux, na kterém MC funguje, ale nevím, jak by to bylo s klientem Steamu.
  • zx_spektrum
    Všechno jde, jen se musí chtít. Valve zatím povětšinou byla svým způsobem rozumná firma, takže nějaké řešení není nereálné.
  • Ethy
    Zrovna já bych si Minecraft koupil jenom až bude na Steamu, tak nějak mám rád vše pohromadě na jednom místě. Zatím na Steamu hraji Terrarii a nutno říct, že mě to hrozně moc baví :), tak k sandboxovému vyřádění ani ten Minecraft nepotřebuji :)
    • Jo jo mluvíš mi z duše… nechci mít rozházené hry na více místech, taky nekupuju MC kuli tomu že neni na steamu.
      • Jsem zvedav, jestli hry ze steamu budou jeste za dvacet let fungovat. Me hry co jsem koupil zhruba pred dvaceti lety krasne funguji. A byt se vsemi hrami zavisly na nejake firme s kterou kdo vi co bude za tech dvacet let? Vzdyt z tehdejsich dob temer nikdo neprezil. To opravdu nechci, dekuji pekne.
        • GlaDOS
          A já sem zvědav, jestli si za 20 let na 20 let stary hry vzpomeneš.
          • smejki
            s úspěchem vzpomínám na hry staré 14+ let. a čuju, že to ještě nějakej ten pátek vydrží. Dobré filmy, jakožto i hudba, nestárnou
        • Na druhou stranu ber v úvahu to, že třeba teď co jsou na steamu starší hry (GTA 3, GTA SA), tak třeba GTA SA na Win 7 po instalaci krabicové verze normálně nerozjedeš, protože tam je určitá nekompatibilita s novým systémem. - mě například nereaguje myš, jen občas, když hru hodim na lištu a obnovim, jenže pokud dám pauzu, už zase nereaguje. Nebo staré hry - Commander Keen, opravdu myslíš, že když ho stáhneš někde z googlu, že to zapneš a pude na W7? Asi ne, kdežto na steamu stáhneš a můžeš hrát. Samozřejmě nemůžeme vědět, co bude s steamem za 20 let, na druhou stranu bych se nebál (a ani se nebojim) toho, že Valve jednou z ničeho nic řekne - "tak nazdar blbečci" - vypne steam a konec.
          • Když se chce, tak jde všechno... Rozhodně bych věřil raději svým schopnostem při zprovozňování DosBoxu, než komerční firmě.
          • Jazz
            Aha, a proč teda GTA SA hraju naprosto normálně ?
            Wau, co ?
            • Jazz
              No, ale říkáš to, jak kdyby se to dělo každýmu...
            • Wau, co já vim, mě i jiným lidem to dělá problémy s myší. Kdyby se mi to nestalo, tak to asi nebudu psát ne? Tak jako tak jsem jen chtěl poukázat na to, že na steamu ty hry jsou aktualizovaný na nový systémy a tak se mi nemůže stát, že za 10 let mi nějaká hra nepude přes steam zapnout, kdežto když si teď vytáhnu pár starých her a chci je zprovoznit, je potřeba doinstalovat třeba ten dosbox.

              Ano, když se chce jde vše, ale na co bych se zdržoval instalováním a hledánim problému, když přes steam to jde jednoduše a rychle. Tim nechci tvrdit, že je steam všemocný.
  • Mě teda jako první napadlo GFWL a až pak Origin, ale ono je to jedno, oboje je nepouzitelnej zmetek :(

    Jen nevim jake vyhody by MC na streamu mel. Prodano 3M kusu tak jako tak...steamcloud se tam moc nevyuzije..nenapada me nic, velkeho. Asi neco prehlizim :) Ale kdyz tam bude budu jen rad.
    • Jazz
      Na Streamu asi nebude.
      Bože, za to bych vás přivázal na kůl a upálil.
      • Víš že pálení je nelegální :-D
        • davidBray
          když je nejdřív "nestáhne" z kůže, tak bych v tom zas takovej problém neviděl :D
          • No fakt. Raději budu rád že mě k tomu kůli jen přiváže...
  • Hank90
    off-topic: Notch predstavuje minecraft 1.8 http://www.youtube.com/watch?v=PcNgWEhlAxg
    • mognar
      Už aby to bylo
    • rancor1223
      Asi si zase zahraju Minecraft :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit