Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A není to taky třeba tím, že je ta hra úplně nezajímavá? Hrál jsem
    první díl. Začátek měl skvělou atmosféru, ale po krátké době to byla
    stašně repetitivní hratelnost. Pochvalým recenzím navzdory se mi hra
    nelíbila a druhý díl mě absolutně nezajímá.

    • Jarisko84

      A mozno aj tym ze to moc ani hra neni... a co si napisal uplne suhlasim... keby to nebolo v gamepase tak predaje by aj tak neboli o moc vacsie...

    • Tak jestli je to jako jednička, tak si ji zahraji rád. Akorát si nejsem jist, jak to můj starý počítač utáhne, když grafika funěla už u jedničky (a nový zatím řešit nechci). Ale chápu, že tohle je typ hry pro menší skupinu lidí.

  • ZOLLINO

    Ja to napriklad nebudu hrat, protoze jsou drahe grafiky kt. by to rozbehali. Ano, budu delat upgrade i pri takovychto cenach, ale tento upgrade odkladam. Kvuli tehle hre ho urcite neudelam.

    • Inquisitor

      Zaplať si na jeden den nebo měsíc geforce now a zahraj si to:)

      • pokial sa nemylim, Geforce now = musis si kupit hru na podporovanje platforem (STEAM/GOG/MS STORE/EPIC)

        cize 50eur hra/ mesiac poplatok (zalezi ci das free alebo dalsie dve spoplatnene, tusim ted po navyseni ceny 12 a 24 eur/mesiac) = skvela moznost :D

        • Inquisitor

          Je to v game pass a pořád lepší jak kupovat pc za padesát tisíc

  • Ja jsem si PC gamepass zaplatil kvuli Hellblade 2. Dohral jsem Hellblade 1+2 kratko po sobe. Dal bych obou hram 8/10. Dvojka je kratsi, slabsi hadanky, ale atmosfera je super. (50eur bych za to nedal)

    Myslim ze na GamePass zostanu tak rok, abych dohral vsechny MS hry - Forza, Halo, Diablo4 atd..

  • Dneska už pěkná grafika nezajistí prodeje, hratelnost 0 a dávat za to 50euro by se mi opravdu nechtělo, jelikož je to na GP tak proč to nezkusit, ale vývojáři z toho mají h*vno

    • DjMN

      No zrovna když jsou přímo pod xbox studios tak jsou tak jako tak placení MS nezávisle na prodejích. Nemyslím si, že by spoléhali na prodeje, které by samozřejmě potěšily ale hlavní prim je, že má MS další položku v GP. 

      • Při zapnutí Xboxu na mě vyskočila reklama na Hellblade 2
        Jde vidět jak jim to nevychází

      • Další položka v GP je k ničemu, když nepřiměje další lidi platit GP. Pokud to budou hrát jen takoví, kteří si GP platí tak jako tak, je to propadák. Pokud si někdo kvůli tomu zaplatí GP na měsíc a pak ho zruší, není to o moc lepší. Když navíc hra vydělá málo na prodejích mimo GP...

      • Jasný, ale dokud nevydělají dost tak není pro Microsoft důvod platit další vývoj něčeho co nemá úspěch, prý dostali zelenou na další projekt a pokud to bude Hellblade 3 a další finanční propadák, tak skončí stejně jak Arkane nebo Tango


        Zvlášť korporace jako Microsoft nezajímá nic jiného než čísla a není moc lidi co by si zrovna kvůli tomuhle koupilo game pass, jde to vidět i na nulové reklamě

  • Kekelsrtvo

    Ja bych si to klidne za tech £50 i koupil ale pres ten hnusnej "cinematic" mod a cernyma pruhama kterej nejde vypnout proste nejede vlak. Ten kdo to vymyslel a totalne tak zmrvil celou hru by zaslouzil povesit za cecky do pruvanu.

    • Na PC by to mělo jít nastavit v konfiguráku s tím, že to má i nějaké nevýhody jako menší FOV v horizontální rovině.
      https://gamerant.com/senuas-saga-hellblade-2-how-remove-black-bars/
      Pokud máš Xbox, tak jedinou možností jak se toho zbavit je ultra-wide zobrazovadlo.

      • Xbox umí poslat ven i něco jiného než 16:9?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit