Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem nějak nepochopil, co přesně porušil? Editory savů jsou staré jak internet.

    • Spades

      "Dle informací webu BSN News byl pachatel zadržen 8. července na základě porušení zákona o prevenci nekalé soutěže."


      Chapu to tak, ze ho fakt zatkli za editaci savu, coz bych chapal, kdyby prodaval hacky do nejakeho esportu, ale co ziskam editaci savu v Zelde? Max achievement ne?

      • 0011

        V Zeldě achievementy naštěstí nejsou. Nejspíš jde o to že přenos uložených pozic  nevytvořených hrou funguje jednom na hacknutém Switchi a tím pádem na nelegální verzi softwaru. A taky to že za to chce cenu půlky hry. Ale za větší tydýty než tohohle exota považuju ty co si to za tu cenu koupili, každopádně dobře mu tak.

    • Houdini

      Obohacoval sa na tom. Kebo to bolo free niekde na webe, tak po ňom ani pes neštekne.

      • No jo, ale co je na tom špatného. Já se obohatil už na tolika softwarech, dokumenty v office, výkresy v CAD ...

        v čem je rozdíl "chci upravit save, nevim jak na to, dám ti za to xxx když to pro mě uděláš?"

        • No jo. Ale když by jsi dělal dokumenty v officech nebo v CADech, které jdou otevřít jen na pirátské verzi SW, asi by to tak čisté nebylo, ne? :-D

        • Stormangels

          Tak nějak. Dal do too svou práci :D Asi měl dát 50% zisku Nintendu :D

  • Nintendo nazi v praxi... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit