Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aristarch
    ROG...Uplay ti byl vnucen? Tak taký istý pocit som mal aj ja...keď som v roku 2006, bol nútený Steam nainštalovať, spolu aj s hrou Dark Messiah of Might & Magic. Je zaujímavé, že na Steame to hráčom nevadí. Zväčša v ňom vidíte všetci výhody ako: online objednávanie, sťahovanie, hranie hier a dostupnosť z akéhokoľvek počítača s internetom. Lenže to isté ponúka aj Uplay, Origin alebo teraz už aj Battle.net. Tak nechápem v čom je tá zaujatosť hráčov, proti iným klientom ako Steam. Len v tom, že Steam bol prvý a preto je aj najsilnejší? Ja by som bol spokojný aj keby Steam či Uplay neexistovali. Ale v súčasnosti si bez Steamu niektoré hry nezahrám...aj keď mám fyzické médium...takže Steam je nanútený tiež....vieš ;)
  • Aristarch
    ...mne Uplay ani AC4 tiež nikdy nezamrzli, ani nepadli do okien. A to som už vystriedal ATI aj Nvidie. Niekde bude problém u teba. Ja sa bežne stretnem s tým, že mi niekto po dvoch dňoch na novom PC povie, že mu niečo padá alebo nejde. Na novo nainštalovanom systéme? Lenže potom sa pozriem na fakt...aký humus tam ten dotyčný za dva dni stihol nainštalovať...nehovoriac o množstve a celkovom zaobchádzaní s PC...tak mám hneď jasno.
  • Myslis nakladnejsi? Kdo to zaplati?
  • Procti siprosim forum Ubisoftu, napr. Chyba AC4SP.exe stopped working ma cca 55 stranek prispevku bez jediny odpovedi Ubisoftu. Savy, jak jsem se docetl mi smazal Uplay cloud savem (stahl mi poskozeny savy a prepsal je). Navic s BSOD u AC4 taky nejsem sam. Proste AC4 je jedina hra s kterou mam problemy...
  • What Shall We Do With a Drunken Sailor... Na tom jsem taky ujížděl. *1*
  • Savy si u podobných titulů zálohuji. BSOD ti způsobil AC4? Uplay ti padá? A tohle všechno přičítáš Ubisoftu? Mně to spíše přijde jako problém na tvé straně. Když neberu v potaz to, že Uplay nemám rád jako klienta, protože mi byl vnucen, abych mohl hrát hry Ubisoftu, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém a to ho používám již několik let. Jediné problémy jsou čas od času se synchronizací / cloudem, to je ale vše. BTW v AC4 mám nahráno cca 100 hodin na ATI a bez jediného problému. *3*
  • Jason_dinAlt
    Ano proto já cíleně přestal AC sérii sledovat. Trojku jsem si záměrně už nekupoval. Pak jsem ale před pár dny náhodou viděl nějaké video z BlackFlag (o kterém jsem si do té doby myslel, že je to jen nějaký prachyždímající datadisk k trojce) a když jsem viděl ty nádherný loďe a to luxusně zpracovaný moře, tak jsem okamžitě běžel na Aukro. A musím říct, že pro mne (opakuji: pro mne) je čtyřka nejlepší díl celé série a to právě díky prostředí.
  • To jsem nemohl tušit no..... :)
  • Než to editoval, tak tam měl "hold", tudíž to měl špatně, tudíž zbytečná reakce jak z tvé strany, tak nyní i z mé.
  • Náhodou to má použito dobře. Hold- pocta, Holt- zkrátka, prostě.
    Takže než něco začneš kritizovat, nejdříve by sis měl ověřit pojmy s dojmy
  • No na PC nie je Just Dance...otazka znie, ci to niekoho trapi ;-)
  • smejki
    tjn, ještě že to "moar fps" DLC dali zadarmo
  • Me MP fungoval cca 3 hry a pote me to porad odpojuje od hosta. Nic nepomohlo, tak nevim kde je chyba...
  • Ale to jen tak nadávám...
  • To ledaco vypovida o stadu, ehm prominte aktualni herni scene.
  • smajdal
    Jeden by někoho přejel autem, druhý stahoval z kůže...dejte si facku, oba!
  • Peťo s těma měkkýma "I" si ze mě snad děláš srandu :D Na tom zapracuj brachu vždyť se to nedá číst :D
  • Ristoro
    Já ti nevím, mám to koupené a vše mi jede bez problému.
  • GlaDOS
    Já bych bral třeba lepší obsah. Vše kromě námořních soubojů bylo docela nudné, ohrané a už několikrát viděné v předchozích dílech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit