Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra, na kterou se nejvic tesim. tohle je srdcovka a vypada to skvele
  • Doufám, že půjdou vypnout ty barevné filtry, na ty jsem čím dál víc alergický.
  • nejede mi video
    • nejsi sam tady videa nejedou bezne na tiscali novinka video se nacita a obrazek a mrtvola
    • Mato1987
      http://www.youtube.com/watch?v=ttJF6c9NTqA&feature=g-u-u
  • Ale jo, na Hitmana se těšim, to je srdcovka. Jestli půjdou povypínat všechny ty blbiny typu instinct mode, tak si to moc rád zahraju. Co mě ale mrzí, že hudbu už nedělá Jesper Kyd, protože jeho hudba byla skvělá (hlavní motiv k Silent Assasin je nebál bych se říct legendární). Taky že vyměnily dabérku Diany mi moc nevoní, ale alespoň že ten Bateson zůstal.
    Podle videí pokulhávají (tradičně) animace a ani co se týče grafické stránky jako takové to nebude určitě žádná bomba, ale o to přece v Hitmanovi nikdy nešlo. Přesto k tomuhle novému dílu přistupuju trochu s opatrností a než koupím, tak určitě počkám na recenze a nějaká ta gameplay videa.
    • tak jsem to kouknul, grafika vypadá opravdu hrozne všechno se tam leskne *13* Navic to prostredí je divný, vypadá to jako by se celá hra odehrávala v nejakém kanálu.
      • U vás doma?
    • diana skape hned v prvej misii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit