Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ^^ viz. predchozi vlakno
  • Ale on to nikde nikdo nepopira, ze je co dodelavat a doladovat. Ale tenhle duvod ma uplne stejnou vahu, jako ten duvod s konkurenci .. je to tak 55% kvuli konkurenci, 45% kvuli dodelavani *3*
  • Assetto Corsa je fajn, ale nazývat to dokonalým závodním simulátorem? To teda určitě ne. Ta hra prakticky v ničem nevyniká oproti simům jako iRacing nebo rFactor2 / GSC, naopak ve spoustě směrech spíš zaostává (především fyzika je občas fakt úsměvná). Navíc ta hra je dobrá maximálně tak na osamocené kroužení na opuštěném okruhu, AI protivníků je bídná, multiplayer hrají hrozné lamy, které si tam chodí jen zabourat a o nějakých ligových závodech si zatím můžeme nechat jen zdát. Mód kariéry je ubíjející nuda s nulovou motivací... Borcům z Kunosu jsem moc fandil, hru jsem si koupil hned na začátku early access, ale výsledek je prostě takový, že nemám důvod se přesunovat z iRacingu do něčeho jiného...

    pCARS by mohlo být novým králem simulátorů, pokud budou mít všechna auta fyziku na úrovni GT trojek. Řečičkám o konkurenci ale nevěřím ani ň, když je jasné, že hra ještě potřebuje doladit... Autorům to ale nezazlívám, rád si počkám, pokud to bude stát za to.
  • chybi jeste spousta veci a spousta veci je nedodelana, rozhodne neni dodelana hra, coz se ostatne ani vyvojari nesnazi tvrdit a ani verze, ktera ted vysla neni release verze .. jizdni model je v poradku (byt v podslednich dvou updatech trochu zjednoduseny), FFB potrebuje po 1.0 updatu opravit, audio je zabugovane (pouze mono pokud nevypnes novy FMOD reverb v audioconfigu kazde trate), nektere auta maji chybu v nastaveni steering locku, kariera je jen aby se nereklo, chybi nastaveni sampionatu, flat spotting zatim neni vizualni, model poskozeni je v podsate uplne spany, atd atd atd ... na dobre ceste, ale cil je zatim v nedohlednu .. bavi me to .. ano .. na hotlapping je to OK ... jsou tu ale lepsi simy ..
  • +1
  • " a jeste s realnejsim jizdnim modelem :-) "

    ... opinions are like assholes ... everybody has one ...
  • conflig
    i když jsem byl k asseto docela skeptický tak musím říct, že v téhle hře mám ten nejlepší pocit z jízdy jaký jsem kdy zažil.
  • Po novem updatu uz je da se rict hotova ;-) .je tam kariera,special events,multiplayer, hotlap,raceweekend,nove zvuky nova grafika ,auta a trate pridali ,je toho hrozne moc.fakt na tom zamakali a pristi rok uz mozna ani nebudu mit duvod jupovat project cars kdyz to same bude v assette a jeste s realnejsim jizdnim modelem :-)
  • asseto je zatim driving sim .. na privlastek racing jeste nema narok .. ale jo, az se dodela tak bude jeden z nej ...
  • Prdlajs kuli konkurenci .. hra je nedodelana a jeste je co ladit ...
  • btw, na games sa bojkotuje assetto? jeden clanok na celom games.cz. teraz vydali 3gb patch a verziu 1.0.0. a zase nic
  • Vůbec mi to nevadí když je tu assetto corsa a ted už je to skoro dokonalej závodní simulátor !!! Ale na games.cz zase ani čárka :-(
  • Ghost47
    Záleží na nastavení, jde z toho bez problémů udělat Shifty s větším počtem aut a tratí... a tahle skupina, co si chce "jen" zajezdit, klidně jen pár kol na gamepadu jen tak pro radost, to je obrovská spousta potenciálních zákazníků, o které je škoda přijít.
  • Rozhodne je to mensi konkurence, nez aktualni lineup na listopad. A navic mesic pred a ne ve stejny den/tyden.
  • a vo februari ci kedy to vychadza witcher 3, order a bloodborne, to im ako nevadi?
  • Tenhle trolling uz je starej. Bylo by fajn zkusit neco, co tu jeste nebylo.
  • vydat neexistujici hru predsi nejde, tech par renderu co tenhle project s.c.a.m. vyprodukoval na hru nestaci :)))
  • hmmm tak ma nova G27 ma smulu ale jeste ze jetu assetto corsa ted uz i hratelna
  • Mato1987
    Pravdu hovoríš a súvislo, až mi je to divnuo kua
  • ...... A krom Shiftu jeste predtim delali na GTR2 a GTL (jeste jako Blimey!) a uz jako SMS tu bylo TD Ferrari. Jenze i to je proste malo.

    Shift a Shift2 se sice prodaly v milionech kusu, ale popravde byli prijaty smisene (a ja uznavam, ze zcela pravem). A navic za Shiftem stala EA a jak vime, EA proda i mrtvymu novej kabat. Znovu zduraznuju, ze bohuzel si hry zdaleka nekonkuruji jen vramci zanru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit