Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Assetto Corsa je fajn, ale nazývat to dokonalým závodním simulátorem? To teda určitě ne. Ta hra prakticky v ničem nevyniká oproti simům jako iRacing nebo rFactor2 / GSC, naopak ve spoustě směrech spíš zaostává (především fyzika je občas fakt úsměvná). Navíc ta hra je dobrá maximálně tak na osamocené kroužení na opuštěném okruhu, AI protivníků je bídná, multiplayer hrají hrozné lamy, které si tam chodí jen zabourat a o nějakých ligových závodech si zatím můžeme nechat jen zdát. Mód kariéry je ubíjející nuda s nulovou motivací... Borcům z Kunosu jsem moc fandil, hru jsem si koupil hned na začátku early access, ale výsledek je prostě takový, že nemám důvod se přesunovat z iRacingu do něčeho jiného...

    pCARS by mohlo být novým králem simulátorů, pokud budou mít všechna auta fyziku na úrovni GT trojek. Řečičkám o konkurenci ale nevěřím ani ň, když je jasné, že hra ještě potřebuje doladit... Autorům to ale nezazlívám, rád si počkám, pokud to bude stát za to.
    • Ale on to nikde nikdo nepopira, ze je co dodelavat a doladovat. Ale tenhle duvod ma uplne stejnou vahu, jako ten duvod s konkurenci .. je to tak 55% kvuli konkurenci, 45% kvuli dodelavani *3*
  • No co, tak to pak odsunou na léto trapáci... Hlavně že si všichni stěžujou, jaký mají náklady a že nevydělali... *10*
    • My si nestezujeme *3* A kdybychom vydali hru nedokoncenou a ne plne funkcni (viz. Driveclub), bylo by to pro vsechny (studio i hrace) daleko horsi. (Timto zcela otevrene priznavam, ze bugu tam je stale pozehnane)

      A dalsi odklad se nechysta. My sami zrovna blahem nehykame, ale bylo to proste potreba.
  • Prijde mi, ze tahle hra naopak moc konkurence nema a ani mit nebude. Zatim vychazi vsude jen vice ci mene hloupoucky arkadovy zavody. Tahle hra by mela byt aspon trochu realisticka - z toho co za posledni dobu vyslo me zajima nejvic.
    • Assetto Corsa vole
      • Přesně tak. Všude přehajpovaný Project CARS a o Assettu Corsa ani zmínka. Mám obojí a pokud je něco arkádovějšího tak je to právě Project CARS.
  • Kdy presne se smutek z odkladu zmenil na radost s nadeje dokonceneho projektu? Uz vim, kdyz jsem pochopil, co vlastne znamena early access. Jen houst releasu dokoncenych her.
  • hmmm tak ma nova G27 ma smulu ale jeste ze jetu assetto corsa ted uz i hratelna
  • no krasne a to bolo 1x, co som si daku hru PREDobjednal, si pockam teda skoro 1/2 roka este
  • vydat neexistujici hru predsi nejde, tech par renderu co tenhle project s.c.a.m. vyprodukoval na hru nestaci :)))
    • Tenhle trolling uz je starej. Bylo by fajn zkusit neco, co tu jeste nebylo.
  • Jen dve hry sem si chtel koupit tyhle Vanoce, muzete 2x hadat ktere...

    GTAV
    Project CARS

    YEs perfeeeekt. Jak to odkladaji, mne na to prechazi chut.
    • Ghost47
      Dvě slova: Assetto Corsa *3*
  • Mart9
    To jsou s r a č k y. Kdyby jim alespoň ten vývoj neplatili lidi, kteří jsou teď samozřejmě nejvíc zklamaní.
    • Ti co zaplatili zklamani nejsou .. ti uz davno hru hrajou .. a valna vetsina z nich odklad podporila.
      • Mart9
        Zase nějaký trapný early access?
        • Draken69CZ
          Další co ví prd, ale hlavně že rozdává rozumy *7*
          • Mart9
            Rád se poučím od ostatních rozumnějších uživatelů.
            • Mart9
              Zase si nefandi, máš jen štěstí, že seš přímo od té hry. Já jsem jen laik, co má hry jako občasný koníček a vidí, že se nějaká firma posrala z konkurence, přitom to pravděpodobně nemá zapotřebí.
            • bylo by na case, ale tolik stesti (aby ses poucil) nemame
        • Ehm... To "CA" v "CARS" znamená "Community Assisted".
          • Mart9
            Tak co machrujou s odkládáním, když už to stejně každej, kdo chce, hraje.
            • Mart9
              Takže je to přece jenom trapný early access
            • Třeba proto, že ne všichni se dostali do toho early access programu? *7*
  • Zajezdil by nekdo assetto corsa ? :-) nemam ted skym jezdit .jezdim rozumne .je mi 25 let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit