Přejít na výpis diskuzí

Project Fiona - vize výkonného PC tabletu od Razeru

12.1.2012 12:29
Petr Poláček 30 příspěvků

Stejně jako spousta dalších firem představuje Razer rok, co rok na CESu nový produkt. Někdy je to naprostá šílenost, jako třeba Razer Switchblade z minulého roku, někdy je to docela zajímavý koncept, jako třeba letošní Project Fiona za odhadovanou cenu pod 1000 dolarů. Pokud jste na tento hybrid tabletu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallout
    Tiscali.cz

Váš web mi crashuje Google chrome, nevím co je na vině, jestli ty vaše agresivní reklamy, nebo něco jiného, ale uvítal bych kdyby jste to dali do pořádku...
    • mam chrome, robilo mi to tiez problemy.. napriklad sa mi nedala zobrazit sekcia s komentami, neustale pisalo, ze je tu 0 komentarov, napriek tomu, ze ich tu bolo cez 100.
      • to je problem Cookies
    • jj, dělá to flash plugin, taky se mi to párkrát stalo
    • Jo, mě to taky dělalo včera, padal plugin, dneska už ale nic.

K tématu: Předražená blbost.
      • Trol.diskuzni
        Mně to padá s Chromem i dnes, tak nevím...
        • Je vhodné přestat používat druhý nejhorší prohlížeč v historii.
          • jindra.veliky
            netahej sem operu *3*
    • Safari, Firefox, Chrome a Safari iOs a vše naprosto v pořádku. Nic nepadá ;-) chyba je někde na tvé straně.
      • Lawliet
        mě to s chromem taky párkrát udělalo
        • sleepless
          Byla to chvilkova chyba, neco jsme delali s video prehravacem. Sorry za to.
          • fallout
            oka
          • Enclaw
            Zrovna když sem si to tu četl, tak mi plugin shockwave flash freeznul Chrome.. :(
    • froztik
      Pobavil *2*
  • posila
    Kdo videl film Real Steel vi, ze hrac s Kinectem porazi hrace s takovymto tabletem ;)
    • Umaroth
      *1* ted si me vyndal kámo *1* *1* *1*
  • To je sakra dobré a heleme se, Space marine... *5*
  • Na h9vno. U tabletu jde prave o to ze jsou velmi prenosne. Ty dva podle obrazku neoddelitelne ovladace to zabijeji. To uz radsi namakanej notas. Taky predpokladam ze tohle asi nebude stat 10k
  • jezisi jen ne ovladani ala gamepad. To bychom byli zase 100 roku zpet
  • Tenhle tablet by měli dělat jen jako bezdrátovou periferii monitor+ovladač ke kompu/televizi a bylo by to dokonalý. Dalo by se na tom hrát v leže v posteli a fakt, že to není přenosný by mě osobně teda netrápil.
  • kdyz vidim analogove packy je mi zle .)
  • eeeee
    To je trapny, mnohem lepsi je stojanek (beztak je tablet tezky, pronese se) a k nemu klasicky bluetooth gamepad. No a na cesty si hardcore hrac vezme poradny handheld. Mam tablet za 18 litru i psp a co se tyce hrani, tak ho to psp strci do kapsy, ps vita bude jeste nekde uplne jinde.
  • to je spíš PSP 2 :)
  • Umaroth
    prodávat se to jako perIferie, jako rám na kterém mam pridelane gamepady (treba i na 3-4 ruzne velikosti tabletu) do ktereho tablet vrazím a hraji, proc ne...dobrej nápad, ale tohle je blbost !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit