Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84

    hele, jenom offtopic - jste tam museli v redakci vypít litr okeny ne jinak si nedovedu představit, jak jste mohli schválit reklamu PŘES 3/4 obrazovky 😀

    • raisen

      Games byla jedna ze stránek, kde jsem měla vypnutý Ad-block, vydržela jsem to rok, ale pak už mi začalo lézt na nervy vypínat různé reklamy vyskakující z různých stran a zakrývající více jak půl stránky. Myslím, že jsem vypěnila u nějaké uřvané reklamy, která mi div nezpůsobila infarkt 😀 Co je moc, to je moc. 

      • Jack1947

        Tak každý je nějaký, Mám Games rád a kluky tady ale reklama mi nepůjde přes práh. Takže ano zaplý mám adblock všude (až na vyjímky) už od jeho vynalezení.

    • ravux

      Ja na games.cz chodim jen kvuli reklame. Kdyz nahodou nejakym uzkym prouzkem prosvitne i kousek nejakyho clanku, beru to jako rusivy element.

    • Mart9

      Reklamu jim tam dává tiscali.

      • Jack1947

        Mohli by se nějak dohodnout přeci jenom už to leze jim do práce


        čtenáři = práce, nápl

  • KrPa

    ja se pro ty nastupce hospitalu rozhoduji jednoduse, beru ten, ktery vyjde na gogu

  • Nevím na co si autor stěžuje. Je to realistický simulátor a všechny popsané neduhy jsou přesným odrazem českého zdravotnictví. Pravděpodobně US verze bude obsahovat nějaké vylepšení.

    • Coffin.Corner

      Tys nezažil americký zdravotní systém, že? 

      Važme si toho našeho, protože je to jedna z mála věcí ve které jsme stále na světové špici, byť těsně před kolapsem kvůli nedostatku zdravotnického personálu... 

      • Pravda, ten americký jsem nezažil. Tak si místo US, doplň jinou zkratku. O to nejde. čeho jsem si užil a užívám do sytosti je systém český. A z toho je neveselo. Samozřejmě nelze globálně paušalizovat. Jistě máme špičková střediska a doktory. Ale kolik procent populace se tam dostane.

      • Mart9

        Jemu je jedno, jestli zažil US systém nebo ne. Základ je, že všechno v ČR je špatně a za západě skvěle.

        • Podobně jako MHD v Praze. Z ní jsou turisti ze států taky na větvi. A z železniční sítě tuplem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit