Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2

    Nevím jestli tohle RE zrovna potřebuje ,co bude příště Battle royale ?

    • uher

      Třeba udělají simulátor lhaní a když bude člověk lhát moc, tak se z něj stane zombie. Ty by jsi byl nakažený prakticky od začátku 😀

  • Vidím v tom kopií Dead by Daylight či Friday the 13th.

    • Ale kdeže, tohle je inspirováno Zombie Masterem a k tomu míchají další ingredience. Pokud to udělají řemeslně správně, bude to zábava.

  • meister_kosa

    Nevim nevim, dle hlavnich postav, typu a stylu hry evidentne cileno na decka...  

    A vsadim se ze to bude narvany mikrotransakcema az na pudu.

    Ne diky.

  • uher

    A po remaku dvojky jsem na chvíli dokonce i věřil, že konečne našli správnou cestu... ☹

    • A kdo říká, že jdou špatnou cestou? Je to spin-off, na směřování serie to nemusí ( a nebude) mít vliv. Je to prostě odbočka. Fanoušci to můžou ignorovat, ale pokud to nebude špatně udělaný, své hráče si to najde.  Já tomu tedy dávám šanci. Co jiného taky zbývá... Nemyslim si, že je rozumné to hned házet do koše...

  • Mno, tak jak jsem dříve řekl, jelikož to opravdu bude ve stylu Zombie Mastara,říkám sem s tím. Trochu se obávám, že měli být spíš konzervativnější a ovládání přes kamery bude opruz. Pokud to ale bude zvládnuté dobře, tak to má potenciál. 

  • TheGGG

    žádné překvapení, toto bude fail jako ty jejich umbrela něco hry.... radši dovalte RE8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit