Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajímalo by mě, jak autor pozná starou severštinu
  • Dalsi jebla hra kde vikingum trci z helmy rohy ...
    • TheGGG
      fiktivní fantasy národ inspirovaný vikingy...
      • Viking, jako takový nikdy neexistoval a ani se to nedá brát jako označení národa, či snad komunity. To pouze pár jedinců ze severských kultur, ve středověku vyráželi na různé přepady a nájezdy. A tomu se říkalo jet na "viking". Pojmenovat tak nějakou kulturu na základě pár vrahů a loupežníku, je zcela mimo zvláště když slovo "viking" znamená jet na výpravu. Nechápu že tak základní informaci si dnes žádný tvůrce her a nebo filmař nezjistí. Stačí se obrátit na pár historiků, kteří se na toto téma zaměřuji. *7*
        • *1* *1* *1*
        • Par jedincu ? Tech par jedincu dobylo a vladlo cele Anglii krome Wessexu a v te dobe tvorilo armadu nekolika tisic jedincu, kdy ostatni staty povazovaly uz skupinu nejakych 40 vojaku za armadu. Pariz se uchranila od vypleneni Vikingama jen diky obrovskemu vykupnemu. Takze povazovat Vikingy za par piratu a zlodeju je dost kratkozrake.
          • Ano to co říkáš je pravda tyto severské národy opravdu dosáhli toho co říkáš. Ale špatně si pochopil můj příspěvek. A to že označovat tyto národy jako "Vikingy" je zcela zcestné stejně jako jim na palici narážet helmy z rohy. Oni by se tak nikdy nenazvali, protože to prostě nedávalo smysl. Loupeživá výprava to znamenalo viking. Ne to že ta osoba pojmenuje Viking. Národ s názvem Vikingové nikdy neexistovali. Ty, tak pojmenovali špatně učebnice našich škol, které jsou zoufale zastaralé. *7*
      • wenceslaus
        "...is set in alternative history of early viking era..."
        • TheGGG
          alternativní, tak jako je wolfenstain zasazen do alternativní druhé světové a jsou tam zombie a roboti...
  • Jack1947
    Nemohli by jednou bojovat jen vikinzy a jiné lidské druhy ? monstra máme v každé druhé hře *12*
    • Presne tak, veľa dobrých nápadov, ovšem kríženým, jedným jeblím , ktorý môže, titalne zahubiť dobrú myšlienku.
      • Jack1947
        Třeba ted jak bude Rise of honor to bude mít taky monstra achich...
        • TheGGG
          co je Rise of honor? Nikde jsem o tom neslyšel...
          • Jack1947
            Tamta ubisoftacká volovina... vidíš takocvá blbost až mi z toho vypadlo jméno *7*

            For Honor noo
            • TheGGG
              ale jacku, že tam budou vikingové, rytíři a samurajové to říkali už hned zkraje a opět se ptám, jaká magie tam má být, v gameplay videích nic takového nebylo...
            • Bacha Jacku aby tě nezabásli za ublížení na zdraví za tu nakládačku češtině.
            • Jack1947
              Rozhodně to nebude oyčejnej simulátor bůhví čeho. Jak to na první pohled spíše vypadalo ale to je fuk nwebude to reálná hra - respkt se tam nebude bojovat proti lidem a když už jo budou všichni z různejch století +magie.
            • TheGGG
              tam budou monstra?
  • Rejsek
    Outlander jak vyšitej. Jestli ale ty severské ztučnělé zapařence nebudu moct škubat a žrát po kouskách na stovky různých animací, tak to ať si tvůrci narvou vikinskou helmu do řiti.....tu falešnou, s rohama !
  • Hodně zajímavej nápad, ale ten soubojovej systém mě teda vůbec neuchvátil, zlikvidoval tři lidi, z toho dva tou stejnou animací...? Ale samozřejmě brzo soudit, uvidíme...
  • MickeyMutant
    Pojídači mrtvých křížený s The Darkness a Vetřelcem.
  • Velice zajímavý koncept. Jsem zvědavý, jestli to někdy vyjde. Doufám, že ano.
  • Luckiller
    Strhávám deset procent z finálného hodnocení za ROHATÉ HELMY! *16*
    • U těch fiktivních vikingů z alternativního světa, kde bojují proti příšerám? *6*
    • Taky nechápu, kde se vzal koncept, že by vikingové měli rohaté helmy..
      • jeanczarny
        Myslím, že rohatí vikingové se objevili už někdy v 19. století jako historicky nepodložená romantická představa. A tak nějak se to uchytilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit