Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajímalo by mě, jak autor pozná starou severštinu
  • Ano to co říkáš je pravda tyto severské národy opravdu dosáhli toho co říkáš. Ale špatně si pochopil můj příspěvek. A to že označovat tyto národy jako "Vikingy" je zcela zcestné stejně jako jim na palici narážet helmy z rohy. Oni by se tak nikdy nenazvali, protože to prostě nedávalo smysl. Loupeživá výprava to znamenalo viking. Ne to že ta osoba pojmenuje Viking. Národ s názvem Vikingové nikdy neexistovali. Ty, tak pojmenovali špatně učebnice našich škol, které jsou zoufale zastaralé. *7*
  • TheGGG
    alternativní, tak jako je wolfenstain zasazen do alternativní druhé světové a jsou tam zombie a roboti...
  • *1* *1* *1*
  • Par jedincu ? Tech par jedincu dobylo a vladlo cele Anglii krome Wessexu a v te dobe tvorilo armadu nekolika tisic jedincu, kdy ostatni staty povazovaly uz skupinu nejakych 40 vojaku za armadu. Pariz se uchranila od vypleneni Vikingama jen diky obrovskemu vykupnemu. Takze povazovat Vikingy za par piratu a zlodeju je dost kratkozrake.
  • Viking, jako takový nikdy neexistoval a ani se to nedá brát jako označení národa, či snad komunity. To pouze pár jedinců ze severských kultur, ve středověku vyráželi na různé přepady a nájezdy. A tomu se říkalo jet na "viking". Pojmenovat tak nějakou kulturu na základě pár vrahů a loupežníku, je zcela mimo zvláště když slovo "viking" znamená jet na výpravu. Nechápu že tak základní informaci si dnes žádný tvůrce her a nebo filmař nezjistí. Stačí se obrátit na pár historiků, kteří se na toto téma zaměřuji. *7*
  • wenceslaus
    "...is set in alternative history of early viking era..."
  • TheGGG
    ale jacku, že tam budou vikingové, rytíři a samurajové to říkali už hned zkraje a opět se ptám, jaká magie tam má být, v gameplay videích nic takového nebylo...
  • Bacha Jacku aby tě nezabásli za ublížení na zdraví za tu nakládačku češtině.
  • Jack1947
    Rozhodně to nebude oyčejnej simulátor bůhví čeho. Jak to na první pohled spíše vypadalo ale to je fuk nwebude to reálná hra - respkt se tam nebude bojovat proti lidem a když už jo budou všichni z různejch století +magie.
  • TheGGG
    tam budou monstra?
  • Jack1947
    Tamta ubisoftacká volovina... vidíš takocvá blbost až mi z toho vypadlo jméno *7*

    For Honor noo
  • TheGGG
    fiktivní fantasy národ inspirovaný vikingy...
  • TheGGG
    co je Rise of honor? Nikde jsem o tom neslyšel...
  • Jack1947
    Třeba ted jak bude Rise of honor to bude mít taky monstra achich...
  • Presne tak, veľa dobrých nápadov, ovšem kríženým, jedným jeblím , ktorý môže, titalne zahubiť dobrú myšlienku.
  • Dalsi jebla hra kde vikingum trci z helmy rohy ...
  • Jack1947
    Nemohli by jednou bojovat jen vikinzy a jiné lidské druhy ? monstra máme v každé druhé hře *12*
  • U těch fiktivních vikingů z alternativního světa, kde bojují proti příšerám? *6*
  • jeanczarny
    Myslím, že rohatí vikingové se objevili už někdy v 19. století jako historicky nepodložená romantická představa. A tak nějak se to uchytilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit