Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species

    tak ja si tady nahodim udici na konzolisty a ty mi to takhle zkazis :(

  • Derp_1337

    Výpočetní výkon sice není daleko, ale mobil není stavěn na stabilně vysoký výkon: nemá to aktivní chlazení.


    Stačí se jenom zamyslet nad objemem PC součástek a konzolí: samotné čipy jsou jenom malé čtverečky a absolutní většinu prostoru zabírají prvky chlazení. Dokonce i ty obvody jsou tam většinou jenom proto, aby paměti, řadiče (a podobné věci) nebyly přímo natlečené k topným tělesům (např. čipům). Kdyby nebylo potřeba řešit odpadní teplo, tak by téměř vše klidně mohlo být nalepené k čipům.

  • species

    takze rikas ze v Brne by to mohlo mit uspech jo?

  • species

    Proc to streamovat? Sak prumernej mobil preci nemuze byt vykonem od konzole az tak daleko no ne?

  • Jack1947

    Já vám ti nevím, byl tu Nvidia Shield a jak to dopadlo nakonec 😐

  • alladjex

    Zatímco velké streamování mě nechává vcelku chladným, tak tohle mi přijde jako fakt boží nápad a kdyby to fungovalo, tak to bude stopro zajímavá alternativa k handheldům jako PSP. Nicméně mi na tom přijde na prdlačku, že třeba v metru nemám signál na mobil na tož na nějaké rychlé internetová připojení a 30 min cesta ze Zličína na Boardgame Club je přesně ta chvíle, kdy bych měl čas se vrhnout na nějakou gamesku na handheldu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit