Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zhrzený nejsem, cynik určitě...já fakt nečekal, že by takový film mohl být dobrý, ale až tak špatný, to asi taky ne :D
  • Jesse get back to work
  • http://www.uproxx.com/wp-content/uploads/2013/05/Cheering.gif
  • Nejhorší herec z Breaking Badu hraje ve filmu podle jedné z nejhorších současných herních sérií... COOL!
  • Zhrzený cyniku, já myslím, že je hezké uspořádat veřejnou projekci na film podle hry, zdá se mi to jako dobrý nápad, který stmeluje komunitu. Doufám, že další projekce na filmy podle her budou následovat, i když tenhle snímek (jako skoro všechny podle her) nebude nic moc, nikdo tě nenutí na to jít. Až třeba budou Games.cz zvát na filmový Warcraft, doufám, že se tu také dočkáme tvého odborného posudku.
  • Veskoslav
    Vysvětli mi, proč by měli nahradit takový Ford Mustang v ceně 20 000 dollarů něčím, co stojí 350 000 dollarů. Za to si koupíš 15 mustangů na roztřískání.
  • Jmenoval bych stejný kousky jako ty . Barry Newmana jsem si musel koupit i na BD , jakmile vyšel , přestože jsem ho měl už na DVD ...
  • Black_Hand
    ja bych po pravde rad videl nejaky film >24 FPS v kine. posledni rok mam problem koukat v kine na akcni sceny nebo proste jen rychly pohyb, protoze vidim jak je ten pohyb krokovany. v IMAXu je to snad nejvice znatelny. ta uvodni odpocitavaci scena je naprosty peklo a musim se presvedcovat, abych se na to vydrzel koukat. obcas jsem ale zrak musel odvratit, a nejen v IMAXu, abych si trochu srovnal oci.

    na druhou stranu kamaraduv fotak dava video 1920x1080 v 60FPS a s nim mam trochu problem, ze v pohybu vypada video jakoby zrychlene, ale ten pocit z plynulosti obrazu je uzasny. komicky bylo, ze jsem si toho, ze je to toceny ve vetsim poctu snimku, vsiml v podstate okamzite. jasne, clovek nepozna >24FPS :D.
  • dufam že bude nejaké video z kina ako sa tam hra
  • Yeah, cars, b*tch!
  • tak me by ani nevadil beckovej film, jako spis ta beckova spolecnost v kine
  • ANO! Prosím hrajte a vyhrajte to a jděte na Troškův závodní film o rychlých silných drahých autech, jakési cestě za pomstou, a neuvěřitelně hloupých a idiotských dospělácích, ANO, z celého srdce to přeju všem :D
  • re:
    Místo nadupaného filmu o závodění přišla do kin všední road movie s tím nejobvyklejším a nejpředvídatelnějším příběhem o odplatě a s nejobyčejnější romantickou zápletkou. Honičky a závodní scény mají celkem šťávu, všechno ostatní se ale utápí v beznadějné nezajímavosti. Postavám chybí charisma, filmu chybí nadhled, napětí i humor a snaha tvůrců o realističnost je po posledních dvou dílech ze série Rychle a zběsile jasným krokem zpátky. Zoufale mdlé a necool.

    Ale jo, komu je 11, tak se mu to bude líbit, Ostatní se tomu mohou vesele vyhnout. Ztráta času i peněz.
  • Keyz
    Jo tohle. To je těžký, když ten pojem vyznačuje několik věcí.

    Spíše to bylo tím, že lidé byly na něco zvyklí a najedou to vypadalo jinak. Když tam není najedou takový blur. Jinak jestliže porovnáš nějaké scény, tak verze Hobita s více FPS to vylepšila jen to chce dávat častěji a lidé se zvyknou jako si zvykly na 3D.

    Prostě během rychlých bojových scén to redukuje šmouhy a další neduhy. Mě to nevadilo. Koneckonců nehraji také ve 30 FPS a blur nezapínám.
  • Mart9
    Každopádně je to zajímavá informace, i když samotný film mě nezajímá vůbec.
  • myslim, ze narazel na jev ktery je popsany spise z lekarskeho hlediska nez technickeho.. podle me narazel na ten effekt kdy lidskemu mozku prilis dokonaly obraz jiz nespina fantazii a tudiz film vypada umele jako tv serialy.. ten efekt se zacal resit s prichodem prvniho dilu Hobita a nasazenim 60fps... nebo to smotal dohromady.. kdo vi o cem je rec tak vi...
  • To z toho nedělá dobrej film... :-x
  • Vrook
    Souhlas, Duel je suprovka. Vono i starý vyloženě carsploitation filmy jsou skvělý a ve světě uznávaný, přestože jsou prvoplánově točený jako béčka. Ale prostě fungujou skvěle. Příkladem budiž Vanishing Point nebo Gone in 60 seconds (ten ze '74, né ten bullshit s Angelinou Jolie *15* ).
  • Jirx
    Možná už to tu někdo psal, ale v tomhle filmu nebyl použit žádnej počítačovej efekt, všechno jsou to reálný záběry. Samozřejmě se netřískaj reálný auta ale kit-cary v hodnotě cca 350000 USD/kus.
  • Keyz
    Tohle mě také dostává *15*

    Magická aura velké TV a velkého plátna.

    1080p na nějakém běžném LCD vypadá lépe jak na nějaké běžné TV. Důvod je jasný. Je to jemnější. Na TV to je pouze větší ale rozlišení je stejné. I když je pravda, že když jsem zapojil PC do TV, tak to vypadalo dobře a mělo to ten efekt, ale když se člověk zadíval dobře, tak viděl, že to není lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit