Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jesse get back to work
  • http://www.uproxx.com/wp-content/uploads/2013/05/Cheering.gif
  • Nejhorší herec z Breaking Badu hraje ve filmu podle jedné z nejhorších současných herních sérií... COOL!
  • dufam že bude nejaké video z kina ako sa tam hra
  • Yeah, cars, b*tch!
  • tak me by ani nevadil beckovej film, jako spis ta beckova spolecnost v kine
  • ANO! Prosím hrajte a vyhrajte to a jděte na Troškův závodní film o rychlých silných drahých autech, jakési cestě za pomstou, a neuvěřitelně hloupých a idiotských dospělácích, ANO, z celého srdce to přeju všem :D
    • Zhrzený cyniku, já myslím, že je hezké uspořádat veřejnou projekci na film podle hry, zdá se mi to jako dobrý nápad, který stmeluje komunitu. Doufám, že další projekce na filmy podle her budou následovat, i když tenhle snímek (jako skoro všechny podle her) nebude nic moc, nikdo tě nenutí na to jít. Až třeba budou Games.cz zvát na filmový Warcraft, doufám, že se tu také dočkáme tvého odborného posudku.
      • zhrzený nejsem, cynik určitě...já fakt nečekal, že by takový film mohl být dobrý, ale až tak špatný, to asi taky ne :D
  • re:
    Místo nadupaného filmu o závodění přišla do kin všední road movie s tím nejobvyklejším a nejpředvídatelnějším příběhem o odplatě a s nejobyčejnější romantickou zápletkou. Honičky a závodní scény mají celkem šťávu, všechno ostatní se ale utápí v beznadějné nezajímavosti. Postavám chybí charisma, filmu chybí nadhled, napětí i humor a snaha tvůrců o realističnost je po posledních dvou dílech ze série Rychle a zběsile jasným krokem zpátky. Zoufale mdlé a necool.

    Ale jo, komu je 11, tak se mu to bude líbit, Ostatní se tomu mohou vesele vyhnout. Ztráta času i peněz.
  • Jirx
    Možná už to tu někdo psal, ale v tomhle filmu nebyl použit žádnej počítačovej efekt, všechno jsou to reálný záběry. Samozřejmě se netřískaj reálný auta ale kit-cary v hodnotě cca 350000 USD/kus.
    • Veskoslav
      Vysvětli mi, proč by měli nahradit takový Ford Mustang v ceně 20 000 dollarů něčím, co stojí 350 000 dollarů. Za to si koupíš 15 mustangů na roztřískání.
    • To z toho nedělá dobrej film... :-x
      • Mart9
        Každopádně je to zajímavá informace, i když samotný film mě nezajímá vůbec.
  • Céčkový film podle Béčkové hry, hmm. Nebudu si kazit den a Aarona si v povědomí nechám jen jako Jesseho *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit