Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ses zatahal za piňďourka a teď švihej zpátky do bronzu.
  • ty podporuješ starcraft v dalším vývoji ? vždyt už je to pořád ta samá hra už od stareho sc 1 nic nového... lepší grafika par novejch jednotek, trapná kampan rozdělená na 3 hry. je to sice asi nejlepší rts současnosti ale to je spíš dost smutné
  • chudák on se nedostal ani do bronzu
  • zajímavý jak si nechaj lidi tahat prachy z peněženky a ještě u toho chrochtaj jak někdo upozorní na evidentní nepoměr toho co dostanu a zaplatím ještě se Bližidzárdu zastanou....
  • si delas srandu ze hard nestihas? na brutal je to smesne lehke, ja doufam ze tentokrat brutal bude skutecne BRUTAL a neudelam to zas s prstem v nose
  • Ja osobne koupim urcite v den vydani a jen kvuli SP. Mimo LAN s kamarady me MP nelaka. Zato SP po pribehove strance muluji, stejne jako Warcraft .

    Ocenil bych ale obtiznost mezi normal (pro me moc lehke) a hard (kde nestiham casove limity - viz mise z HotS 4 ozivovat protiletadlove potvory, jez jedine znici jinak neznicitelny kriznik, ktery se na me zene rychlosti, kdy svou pomalosti nestiham management zakladny a jeste postupovat v mape).

    Dynamicke mise jsou fajn. Jen by topro me chtelo ubrat plyn a pritom nechat zivou AI. Jsem lama v rts uvedomuji si to.

    Kez by jeste udelali remake puvodniho Starcraftu i s datadiskem.
  • máš pravdu mimoto kdy vyjde Supreme comander 3 který bude optimalizován na vicejádra? // Co si budeme povídatt Supreme Comander je téměř dokonalá hra která v mapách 40x40 nedej bože 81x81km s 2 tisící jednotek na mapě (kéž by šlo i víc) je nehratelná! Skvělý koncept, skvělé možnosti ale nakonec to sráží brutální nároky na CPU a špatná optimalizace na vícejáder...

    Dejte mi SupC 3 klidně přepasovanou SupC s dobrou optimalizací a rád tohoto krále RTS budu uctívat nadále... ale co si budeme povídat SupC 2 bylo brutální zjednodušení SupC 1, Planetary Anhilation takový úspěch neměl (především kvůli zjednodušení konceptu a moc barevné grafice) a potížím během vývoje. Další plány na vývoj této serie jsou u ledu...

    Serie Comand and Conquer je prozatím mrtvá... Ikdyž RA 3 nebyla vůbec špatná hra... Zůstává nám tu poslední mohykán StarCraft... Budu rád podporovat každou z těchto značek v dalším vývoji, protože už si nemůžu dovolit vybírat mezi tituly StarCraft 2, SupC3 nebo Red Alert 5 apod protože ten výber tu zkrátka není...
  • Očividně ale v tobě SC probouzí velké vášně když máš potřebu psát 20 komentářů ke hře která je tak pitomá že by se jí měl každej vyhnout. Radši běž masturb*vat nad Supreme Commander, tady si každýmu k smíchu.
  • Slovo: prolog
    Význam: úvodní část, úvod, předmluva
    *7*
  • delO
    náhlašeno. zloděj nicků, avatarů...
  • Mam kamarady s jednim sme v mastru, asi deset co spolu hrajem, ruzni staty, ale viš random je skok do neznama to se počita...
  • masa lidí ma rada primitivní zabavu, proto mel starcraft takovy uspech a ted když lide objevili ješte vetší pitomost než SC - MOBA hry tak masove prechazejí na to a firmy taktež a točí se tam velke penize. Podobne jako je moba blbost ve srovnani se starcraftem, tak je sc pitomost ve srovnani s kvalitními strategiemi.
  • Homola je možna vhodny adept na psaní článku o Starcraftu, protože zaspal dobu stejne jako Blizzard, ale na vyjadrovani o žanru RTS nema kompetenci. Jsou hry ktere zadupou Starcraft do zeme príkladmo Supreme Commander. Jenže to v Korei nerozbehaj protože tam na to nemaj hardwer a Korea je hlavní tahoun pro e-sport biznis.
  • nechápu jak mužeš hrát 2 na 2 s random lidma tak dlouhou dobu. mel sis najít nejake kamarady a pres team speak jet predem dohodnutou taktiku
  • ja se u stracraftu nemužu prenest pres trapny vizuál, proste když vidím 20 a víc nejakych jednotek natlačených na sebe, kterym se prolínají textury, nemají animace, správne proporce a nejsou serazeny ve formaci, tak znechuceny vypínam hru.
    chápu že nekdo se na to díva jako na figurky v šachu kde je vež rovnako velka jako pešák, ale tak proč se vubec serou s grafikou když je to jen jako...
  • Asharak
    Vždycky jsem si říkal, co jsem to hrával za SC když jsem ty mise nikdy neviděl ve hře a ono to bylo demo :D jaj *1*
  • No, ano su to real time šachy, a to sa mi na tom pači, apm ma svoju ulohu, ale verte mi zbesile klikanie nie je zaruka viťaztva :D po vyhre sa pozriem ako som na tom, klasicky najnižšie apm, ale najviac killov...
  • Platina, gold, chodim hore dole, bohužial, často chytim do partie niekoho, čo to hra asi prvy x alebo silver a sam to asi nedam... *1*
    ale hravam aj s ludmi, čo si sadneme a to je potom krasa... *14*
  • Tak konzolisti si myslí, že hraní je jen o mačkání jednoho buttonu, nic nového.
  • del0
    "...je to ako šachy, môžeš ich hrať 20 rokov a jednoducho ťa to neomrzi (pokial ťa šach bavi), pretože je to sice stale ta ista hra, tie iste figury, tie iste pravidla, ale každy zapas iny..."

    A přesto jsou takoví, co tvrdí, že Starcraft je jen o rychlosti klikání. Místní "odborníci" typu Hehe ti to vysvětlí... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit