Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim ze tato prehnana kritika DN:F nieje na mieste. Mne hra dala presne to co som od nej cakal (ano, nostalgia) a moc sa mi nepaci ked sa na nu hadze spina v nejakom random clanku o hre pre ludi, ktory ked chcu pocut "realne zvuky prirody" tak si sadnu za pocitac *9*
    • 13_11
      Aby nedošlo k omylu (jakože už došlo), Duka Nukema žeru, a důvod, proč jsem si vypůjčil pár jeho hlášek, byl právě ten, na jaký upozornil deepdreamer: "...možná si ho (Protea) dokonce vychutnají víc než hloupý zabíjení, který je dneska úplně všude."
    • taky sem docela nepochopil autorův výlev na adresu DN a popravdě mi to od něj přišlo dost trapné...
    • s tou kritikou duka taky nesouhlasím. ale na to co jsi napsal: "random clanku o hre pre ludi, ktory ked chcu pocut "realne zvuky prirody" tak si sadnu za pocitac" musím zareagovat negativně. Když někdo nakreslí obraz přírody a lidi se na něj strašně rádi dívají, taky je zkritizuješ způsobem, že jim řekneš, aby místo civění na obraz šli do lesa? Co je sakra špatnýho na tom, že chce někdo vytvořit audiovizuální dílo a jsou lidi, kteří si ho rádi vychutnají (možná si ho dokonce vychutnají víc než hloupý zabíjení, který je dneska úplně všude)?
      • Samozrejme nic, nieco vytvorit je uzasna vec a autori maju moju plnu psichycku podporu. Ale ako sa vravi, sto ludi sto chuti. Ja som zil vacsinu casu v dome kde bol les, pole a potok 2 kroky za plotom. Nemam to rad, furt je tam nejaky tupy hluk ktory rusi pri sustredeni ked sa chcem ucit, spat alebo oddychovat - kvakanie zab, hukanie nocnych vtakov, stekot psov etc. Preto mi pride nezmyselne ze o tom niekto tvori hru. To je ale iba moj subjektivny nazor, rovnako ako ma autor clanku na DN:F. Avsak aj som len neregistrovany uzivatel a nie skuseny odbornik, ten clanok sa dal napisat tak aby zaujal aj bez toho ze by don autor tahal svoje subjektivne nazory a este ktomu len pre to aby si radoby utahoval z hier ktore sa jemu samemu nepacia.
      • ked sem hrat tak nieco zmyslu plne nie toto...ked chcem pocit prirodu idem von ked sa chcem bavit hrou tak si pustim pc...ked pozeram na obraz prirody tak obdivujem skor schopnost toho maliara a dokonalst obrazu nez samotny obsah resp tu prirodu...ano obcas i to ak je to pekne zachytene...ale nic mi nevynahradi ten pocit cerstveho vzduchu a pestrost farieb a zvuku prirody ako sama priroda...a toto uz vobec nie...neviem no mozno som len nepochopil pointu tej hry...takze mozno sa mylim :)
        • Je fakt, že to moje přirovnání k malbě je uhozená analogie, ale mě jen prostě přijde divný, že v době, kdy je velká část her stupidní odpad, kde je často jediným smyslem střílet a ničit, příjde hra, ve které je smyslem (podle toho co jsem viděl na videu) estetický uspokojení a všichni na ni nadávají jaká že je to nesmyslnost.
          Já si klidně rád zahraji tu hru, je to pro mě něco unikátního, tak proč tomu tu chvilku neobětovat. Stejně tak se rád půjdu projít krásnou přírodou. Nikde není řečeno, že člověk hrající tuto hru, jí dává přednost pře přírodou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit